Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

No tak wybacz miałem na myśli Online Vectre ;)

Trochę dziwne ,że Vectra wrzuciła Eleven Sports 1 4K w Online a Platforma Canal+ nie zrobiła tego z Canal+4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i obiektywnie październik jest filmowo znacznie gorszy niż wrzesień.

Nikt nie twierdzi inaczej

 




Taka sama wydmuszka pt "Canal+ na życzenie" jest w UPC, trochę filmów i seriali bez ładu i składu.

Chyba żartujesz. W UPC jest pełnoprawny C+ VOD w HD, ze wszystkimi nowościami.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Nikt nie twierdzi inaczej

 

No wręcz przeciwnie, cała dyskusja zaczęła się od tego, że jeden user uznał miesiąc za solidny :D.

 

 

Cytat

Chyba żartujesz. W UPC jest pełnoprawny C+ VOD w HD, ze wszystkimi nowościami.

Ta... Pewnie jeszcze w 4K jak w kolekcjach na Ultraboxie ;). Masz np. tam film "Sofia" z zeszłego miesiąca? Bo ja nie widzę..
Jest za to "Zimna wojna" od pół roku. Albo "Borat".

 

Co do jakości - pare postów z forum UPC (https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/canal-na-zyczenie/m-p/20562)

"Czyli to naprawdę jest jakość SD? Niektóre materiały mają tak straszną jakość, że winiłem za to internet. Dajcie znać czy ten proces zmiany jakość na HD."

""Widzę, że wymiana plików w VOD idzie Wam jak krew z nosa... no i zastanawiam się po co trzymać pozycje w SD skoro jest już dostępna w HD? Nie idzcie w ilość, tylko jakość... ""

"Wczoraj po raz pierwszy na Horizonie odpaliłem C+ na życzenie.Przeraziła mnie jakość jaką zobaczyłem. Autentycznie, myślałem, że to jakiś błąd, przez co zresetowałem odtwarzacz. Niestety później zrozumiałem, że te treści są po prostu udostępnione w tragicznej wręcz jakości... dobrze, że mam tylko 42 calowy TV, bo na większym nic by nie było widać... "

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś napisał, że filmowa oferta w październiku jest solidna, nie oznacza, że jest lepsza niż z poprzedniego miesiąca.

Filmu Sofia nie ma w C+VOD w UPC, ale nie ma go także w nc+go. Niektóre filmy są rok, a niektóre znikają po kilku tygodniach, wszystko zależy od licencji. UPC w sekcji C+VOD jest ok 350 pozycji, czyli podobnie jak w nc+go. Przytoczyłeś komentarze o słabej jakości VOD z początku zmian, gdzie tylko kilka filmów było w HD. Filmy SD, poza kilkoma wyjątkami, nie były podmieniane na HD, ale każda kolejna nowość dochodziła i dochodzi w HD. Taka to Twój obiektywizm. Piszesz półprawdy, które pasują Ci do teorii, a resztę pomijasz. Skończ już wreszcie manipulować.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pawop napisał:

To, że ktoś napisał, że filmowa oferta w październiku jest solidna, nie oznacza, że jest lepsza niż z poprzedniego miesiąca.

 

Oznacza to, że jest gorsza czyli nie jest solidna. Solidna była we wrześniu. Teraz obiektywnie dobre filmy są do policzenia na palcach jednej ręki.

 

Cytat

Filmu Sofia nie ma w C+VOD w UPC, ale nie ma go także w nc+go.

Niektóre filmy są rok, a niektóre znikają po kilku tygodniach, wszystko zależy od licencji.


No i dziękuje w takim razie, że przyznałeś mi rację co do tego, że jednak trzeba czekać na emisję w telewizji, wbrew temu co napisał @PIOOLE.

 

Cytat

UPC w sekcji C+VOD jest ok 350 pozycji, czyli podobnie jak w nc+go. 

 

Na platformie Canal+ usługa NC+ GO to strona internetowa i NC+ GO TV dekoderze, gdzie masz dziesiątki rzeczy, których nie ma na stronie, między innymi pozycje w 4K (screen z satkurier.pl):

61361.jpg

Miałeś kiedyś w UPC 700 pozycji w "Canal+ na żądanie"? ;)

Raczej nie... Tak więc nie jest podobnie i że tak zacytuję "nie manipuluj" ;).

 

Cytat

Przytoczyłeś komentarze o słabej jakości VOD z początku zmian, gdzie tylko kilka filmów było w HD. Filmy SD, poza kilkoma wyjątkami, nie były podmieniane na HD, ale każda kolejna nowość dochodziła i dochodzi w HD. Taka to Twój obiektywizm. Piszesz półprawdy, które pasują Ci do teorii, a resztę pomijasz. Skończ już wreszcie manipulować.

 

Obecne "HD" jest gorsze niż na HBO GO - co nie dziwi, bo patrząc na Canal+ VOD na ncplusgo.pl maksymalna jakość to 720p z 2 Mbps to do kabla raczej nic lepszego nie leci. Wiem, że Tobie to wystarczy, ale większości nie co już było wielokrotnie na forum poruszane. Cześć pozycji jest/była jeszcze gorsza.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422, bodajże pod koniec 2018 roku. Informacja o przedłużeniu została podana na początku listopada 2018 przez portale i sam Canal+. Nie podano co prawda jej długości, ale jeden z portali napisał, iż jest długoterminowa. Tak naprawdę wszystko zaczęło się od tego, że ktoś z userów zauważył na HBO zwiastun, w którym "WKRÓTCE" był wymieniony film "Alita: Battle Angel", który jest filmem Foxa.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz wyżej napisane, że jeden z filmów Foxa pójdzie w HBO.

W komunikacie odnośnie tej wytwórni z zeszłego roku była mowa o "ekskluzywnej współpracy" (co pewnie miało oznaczać w zamyśle "na wyłączność"). Skoro film z FOXa idzie w HBO to ta wspołpraca już taka nie jest ;).

Jeśli chodzi o KŚ to "Kurier" w tym miesiącu premierowo poszedł w TVP, "Planeta Singli 3" w Netflixie. Wcześniej sporo filmów z KS było w Showmaxie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawop napisał:

Kurier to koprodukcja TVP i dlatego byla u nich.


Wiele innych filmów jak chociażby "Córki Dancingu", "Historia Roja", "Ptaki śpiewają w Kigali" to koprodukcje KŚ i TVP i mimo to jednak premierę miały najpierw w tv premium.

Tak więc aktualna sytuacja jest ciekawa, zwłaszcza jak mamy tygodnie gdzie HBO nie ma żadnej premiery, a i październik w C+ w hity nie obfituje ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma nic nadzwyczajnego to odpowiedz na moje pytanie - wymień chociaż 5 innych tytułów kinowych filmów które poszły premierowo w TVP w ostatnim czasie. Albo... nie manipuluj :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bugmenot napisał:

Tak więc aktualna sytuacja jest ciekawa, zwłaszcza jak mamy tygodnie gdzie HBO nie ma żadnej premiery, a i październik w C+ w hity nie obfituje ;).

Odbiegając trochę od tematu ,zauważ że w otwartej tv również nie ma szału jeśli chodzi o filmy. Na razie są chyba same powtórki. Może stacje doszły do wniosku ,że jeszcze jest za mała widownia o tej porze. Patrząc na poprzednie początki sezonów to telewizje rywalizowały kilkoma głośnymi tytułami a potem wszystko wracało do normy. Zresztą podam na swoim przykładzie ,że w sierpniu praktycznie nie oglądałem telewizji, za ładna pogoda była aby siedzieć przed tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie panuje marazm w kinematografii. Ja przez bite dwa miesiące nie miałem na co iść do kina. Sytuację ratuje taki arcymistrz jak Almodovar, bo już Quentin trochę słabuje. Co ma lecieć w tv jak nawet Cinema City niewiele ciekawego pokazuje. Oczywiście podkreślam dla niektórych na tym forum, że to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wuzel

Polsat ma bardzo dobry "lineup", będzie "Blade Runner 2049", "Czarna Pantera", "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi", "Logan: Wolverine" itd.

TVP podpisało umowę z Monolithem. W jednym i drugim miałeś we wrześniu premiery, których nie było w tv premium.

Tylko TVN kolejny raz już odpuścił filmy. A to, że w wakacje lecą powtórki to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...