Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tworzenie filmowych kanałów premium nadających 24h w dzisiejszej dobie to przeżytek. Wystarczy dobra i tania oferta VOD na Cyfrowym Polsacie (dekoder), Ipla.TV i w Plusie (internet + smartfon + tablet). I filmy będą wcześniej niż w Canal+/HBO :)

Będą wcześniej, podobnie jak w VOD nc+, tylko płatne od filmu, a wypożyczenie trzech filmów, to miesięczny koszt pakietu C+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw jak to się sprzeda w CP.. bo jak narazie nie rozpieszczali materiałami premium.

 

Nie wiadomo jak się sprzeda. Ale z tego co wiem zyski z VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu systematycznie rosną.

 

Będą wcześniej, podobnie jak w VOD nc+, tylko płatne od filmu, a wypożyczenie trzech filmów, to miesięczny koszt pakietu C+

 

 

Czas pokaże.

Ceny się zmieniają. Takie "Listy do M2" u jednych były za 12 zł, a np. na Player.pl była promocja za jakieś 5 zł.

Pamiętaj, że polski rynek mocno planuje zaatakować np. Netflix (wprowadzając m.in. "polskie" ceny, łatwiejszy dostęp, więcej treści dla Polaków). Tak przynajmniej zapowiadają :) A to może spowodować coraz lepsze ceny w polskich serwisach VOD. Może nawet dostęp "no limit" za jakaś przystępną cenę.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po pierwszych odcinkach "Gry o tron"? Dla mnie jest średnio. Często łapię się na tym, że ten serial oglądam właściwie z przyzwyczajenia jak The Walking Dead. Będę się upierał, że popularność tej serii nie wynika z wysokiej jakości, ale świetnego PR. Nadal oferta filmowa HBO nie powala. Nie miałem tego kanału przez dwa miesiące i raptem warte obejrzenia są... dwa filmy- "Snajper" i "Body/Ciało". Słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na innych kanałach udaje mi się obejrzeć więcej ciekawych filmów, nawet na Cinemax. Przypadek? Nie sądzę. Podobnie jak strata praw do Disneya.

Co do GoT, to czasem ta cisza przed burzą trwa przez 90% odcinków :). Sam mógłbym wymienić dziesiątki lepszych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na innych kanałach udaje mi się obejrzeć więcej ciekawych filmów, nawet na Cinemax. Przypadek? Nie sądzę.

To zrezygnuj z HBO i zostań przy innych kanałach. Zachowujesz się, jakby cię siłą zmuszali do abonowania tego kanału. :roll:

 

Nie podoba mi się - nie oglądam. Takie to proste.

A z seriali to wymieniaj tylko aktualnie trwające, a nie takie już zakończone. Chcę zobaczyć tytuły tych dziesiątek lepszych i trwających. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną premierą główną czerwca w HBO jest HOTEL TRANSYLWANIA 2 (19.06)

Pozostałe premiery główne czerwca :

5.06 20:10 Uwięziona zwiastun:https://www.youtube.com/watch?v=hw8_77l6Ifc

12.06 20:10 MŁODOŚĆ zwiastun:https://www.youtube.com/watch?v=SrT5GMZ-hIY

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie nieco się obawiam, że dwa dość dochodowe blockbustery tripletu Warner-Roadshow-Ratpac, czyli Na drodze gniewu oraz San Andreas, HBO zostawi na lipiec, a wcześniej wstawi drugą część Hotelu Transylwania.

Natomiast Czesi podali już swoją ramówkę na czerwiec i tam niestety Mad Max 4 się nie znalazł, natomiast hitowa animacja od Sony Pictures będzie pokazana w ostatnią niedzielę czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowny zwiastun już od paru dni emitowany jest na antenie C+. Jak tak, to może jeszcze dorzucą w podobnym czasie Króla życia (tak samo, jak Karbala, dystrybuowanego przez Next Film i Agorę) albo Żyć nie umierać (od Kino Świat) ze znakomitą rolą Tomasza Kota i przynajmniej będzie odrobinę przyjemniejsza ramówka niż przez ostatnich kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi się to trochę z sytuacją Glenna w TWD w trzecim odcinku szóstego sezonu: najpierw "ginie", a potem

Okazuje się, że uratował go kontener

 

 

Wracając do tematu: Jestem ciekaw, kto wyemituje filmy Marvela, skoro na Filmboxie lecą teraz "Strażnicy Galaktyki".

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wkoncu  jest z tym  disneyem     bo  na  HBO  nie leca  z tej  wytworni  juz  filmy    i na filmboxie tez  cos  nie widze  po  ramowkach    

Na FilmBoxie Premium lecą cały czas. Ostatnio "Strażnicy Galaktyki" a teraz będą niebawem "Tajemnice Lasu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery czerwca w HBO:

2.06 20:10 Słuszna decyzja

3.06 20:10 DOM GROZY sezon III

5.06 20:10 Uwięziona zwiastun:https://www.youtube....h?v=hw8_77l6Ifc

9.06 20:10 Nacho libre

10.06 20:10 PARANORMAL ACTIVITY:INNY WYMIAR

11.06 17:15 Looney Tunes:Kto dogoni Królika?

12.06 20:10 MŁODOŚĆ zwiastun:https://www.youtube....h?v=SrT5GMZ-hIY

16.06 20:10 Babski weekend

17.06 20:10 Łowcy zombie

18.06 17:25 Lego:Liga sprawiedliwości-Legion zagłady

19.06 20:10 HOTEL TRANSYLWANIA  2

24.06 20:10 1864

25.06 20:10 MOTYL.STILL ALICE(powtórka z Cinemax)

26.06 20:10 MAD MAX:NA DRODZE GNIEWU

30.06 20:10 Nieoficjalna historia Melrose Place 

Premiery Cinemax:

4.06 20:00 NOCNY POŚCIG

11.06 20:00 THE WALK:SIĘGAJĄC CHMUR

18 i 25.06 20:00 I nie było już nikogo

26.06 20:00 INTRUZ

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze premiery czerwca w CANAL+:

01.06. Świat według T.S. Spiveta

03.06. Gunman: Odkupienie

04.06. Karbala

05.06. Feralna noc

06.06. Oddział wyrzutków

07.06. Najdłuższa podróż

08.06. Chór

10.06. Nieuchwytni

 

Kolejne odcinki seriali: Rodzina Warrenów, Blindspot: Mapa zbrodni, Mentalista 7, Goldbergowie

 

Od 5 czerwca w Canal+Seriale nowy serial: Porzucony według Harlana Cobena (The Five) - emisja po 2 odcinki w niedziele o 22:00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...