Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wzloty i upadki wytwórni w '12, czyli przyszły rok na kanałach premium. Z ekranów kin zeszło mnóstwo ciekawych filmów, więc będzie to znacznie ciekawszy rok niż obecnie. Co ciekawe, Buena Vista praktycznie z jednym filmem, dzięki olbrzymiemu sukcesowi The Avengers, wbiła się do ścisłej czołówki, podobnie z Lionsgate i The Hunger Games.

 

Podobno noworoczną niespodzianką HBO ma być Contagion - Epidemia strachu, a Sherlock Holmes: Gra cieni dopiero na wiosnę. W ostatnich latach jednak były to filmy, które odniosły duży komercyjny sukces, toteż nie daję temu do końca wiary. Pasuje mi tu również wspomniane The Avengers, zwłaszcza że filmy Disney'a mają bardzo szybko premierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za upadek nPremium! Im szybciej, tym lepiej. Obawiam się, że coraz częściej będzie się powtarzała sytuacja emisji tego samego filmu na obu kanałach tak jak 25 grudnia "Listy do M". Czyli abonenci obu kanałów "premium" mogą czuć się oszukani(delikatnie mówiąc)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego miałem brać teraz N-kę na 6 m-cy ale wobec zaistniałej sytuacji i prawie całkowitego braku premier na NPremium zrezygnowałem i czekam na fuzję. Zresztą obecny bardzo długi brak podanych premier na styczeń w C+ też daje coś do myślenia i pewnie sytuacja taka jak z filmem Listy do M się powtórzy tylko może na większą skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

"Kobieta w czerni" 06-01-2013 HBO

"Koniec defilady" 05-01-2013 nowy serial

 

Noworoczna niespodzianka 2012 ok. 130 min, odpada zatem Contagion, pasuje idealnie John Carter tudzież Holmes, jeśli się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2013 w CANAL+ zobaczycie: Terytorium wroga, Taxi A, Sztos 2, Belcanto, Winx Club - Magiczna przygoda 3D, Świat bez końca, Ekipa. Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie, Człowiek z Hawru, Dziennik zakrapiany rumem, Szanowny Panie Gacy, Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić, Ekspres - bohater futbolu, 900 dni, Łowca trolli, Nic świętego, Konsul z Bordeaux, Hamilton - W interesie narodu, Wszystkie odloty Cheyenne'a, Goblin, Muzyka serca.

 

Nowe odcinki seriali: W garniturach II, Eureka V, Fate/Zero II, Uczciwy przekręt IV, Kabul Kitchen, Transporter.

 

Zapraszamy także na WEEKEND Z POLAŃSKIM. ZA I PRZED KAMERĄ: ROMAN POLAŃSKI Roman Polański: Moje życie i Rzeź.

 

źródło - forum C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2013 w HBO:

-Mój PrzYJACIEL DELFIN familijny, USA 2011

-JOHN CARTER film akcji, USA 2012

-NIEDZIELE U TIFFANY’EGO komedia romantyczna, USA 2010

-OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 5 horror, USA 2011

- WYMARZONE ŚWIĘTA komedia, USA 2011

- KSIĘŻNICZKA MONTPENSIER dramat, Francja 2010

-KONIEC DEFILADY, CZ. 1 serial obyczajowy, Wielka Brytania 2012

-POD TAFLĄ OCEANU dokumentalny, USA 2009

-KOBIETA W CZERNI horror, Wielka Brytania 2012

- KŁAMSTWA NA SPRZEDAŻ, serial komediowy, USA 2012

- CRITTERS 3 horror, USA 1991

-FACECI W WIELKIM MIEŚCIE 2 komedia, Niemcy 2011

-NA RINGU ŻYCIA komedia, Kanada 2012

-PRZYGODY TOMKA SAWYERA przygodowy, Niemcy 2011

-70. CEREMONIA ROZDANIA ZŁOTYCH GLOBÓW gala rozdania nagród, USA 2013

-JACK I JILL komedia, USA 2011

-CRITTERS 4 horror, USA 1992

-KOPCIUSZEK. W RYTMIE MIŁOŚCI komedia, USA 2011

-OPERACJA 'CASABLANCA' Kryminalny, Szwajcaria 2010

-DZIECIAKI MOJEJ SIOSTRY SAME W DOMU familijny, Dania 2012

-EPIDEMIA STRACHU film akcji, USA 2011

-DZIEWCZYNY II, serial komediowy, USA 2013

-DO DIABŁA Z BRZYDALAMI komedia, Hiszpania 2010

-DZIEWCZYNA HITCHCOCKA dramat, Wielka Brytania 2012

-ILUMINACJA II, serial komediowy, USA 2013

-CZĘSTOTLIWOŚĆ science-fiction, USA 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że kanały premium dają filmy jakie dają nie jest winą ich samych.Skąd mają brać dobre filmy jak one nie powstają? Rocznie raptem jest około 100 kinowych hitów.Te 100 hiciorów trzeba podzielić na HBO,NPremium i Canal+.To daje po 33 hiciory na jedną stację.Teraz podzielcie te 33 hiciory przez 12 miesięcy i to daje nam niecałe 3 hiciory na miesiąc dla jednej stacji.Tak więc to nie wina kanałów premium ,że nie mają w ofercie dobrych filmów.To wina tego ,że takowych powstaje mało na świecie i nie ma z czego wybierać gdy planuje się ramówkę na kolejne miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...