Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od kwietnia amerykańscy widzowie będą mogli zobaczyć dziewięć ostatnich odcinków 6-ej serii „Rodziny Soprano”. Z kolei HBO zapowiada, że w Polsce premierowe odcinki serialu zostaną pokazane już w lipcu.

Druga część szóstej serii „The Sopranos” zakończy trwającą od 8 lat telewizyjną historię mafijnej rodziny. Jak możemy przeczytać w streszczeniu odcinków – Tony Soprano z trudnem próbuje docenić każdy dzień, po tym jak otarł się o śmierć. W jego życiu cały czas pojawiają się kolejne wyzwania, co nie upraszcza mu planów.

 

Polska premiera ostatnich dziewięciu odcinków „Rodziny Soprano” już w lipcu w HBO. Później serial pojawi się także w TVN.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że HBO i HBO2 będzie odkodowane w danych dniach w godzinach od 19.00 do 00.00 ale i tak wiadomo, że sygnał zostanie zakodowany nad ranem. Nigdy nie jest dokładnie. Jestem w Cyfrze dość długo i wiem, że za każdym razem gdy są promocje i odkodowane kanały to piszą, że zostanie zakodowany wtedy i wtedy, a jest do prawie rana. Sygnał zostanie zakodowany nad ranem!

Co do premier w maju na HBO to nie za bardzo ciekawie będzie, a film Egzorcyzmy Emilii Rose to był ten film już dawno na AXN!! HBO zaczyna powtarzać filmy z Cinemax i również z AXN. To już nie to co kiedyś, nie te premiery choć czasem ciekawie, tak jak to będzie w kwietniu. Ciekawie. No, ale może od czerwca i latem coś się ruszy w HBO. Za pewne!

:wink:

 

Edycja RafiX: Skasowałem pytanie dotyczące UPC gdyż takie same zadałeś w tym wątku: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=14&start=195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to co pisze Piotr Olejarz jest prawdą, to HBO powraca do normalnego poziomu z ostatnich paru miesięcy.

btw. Egzorcyzmy już miały dawno premiere na AXN ? Sajmon proooosze cie, nie opowiadaj takich bredni.

Kiedyś zdaje się mieli jakiś konkurs związany z tym filmem na swojej stronie i na tym się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne z to juz bylo tu czy tam.

Liczy sie to ze Polak to taki [beep] ze jak slyszy nazwe HBO to mysli ze to jakis rarytas a to od pol roku jest bardzo przecietny kanal filmowy na dodatek strasznie drogi (jak na zawartosc)

jedynie zadowolone jest HBO ktore zwija kase za HBo,Cinemax i AXN puszczajac wszdzie te same filmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. To już nie to samo HBO co kiedyś. Powtarzają się filmy na tych wszystkich kanałach HBO Polska np. Cinemax.

A co do premier to widziałem zapowiedź na HBO, że Piraci z Karaibów - Skrzynia umarlaka ma być wkrótce w HBO. To pewnie będzie maj..

CANAL+ zdecydowanie lepszy i warto bardziej płacić taką samą kasę za CANAL+ niż za HBO ponieważ w CANAL+ mamy na dzień dzisiejszy o wiele lepsze premiery oraz najlepszy sport.

 

Pozdro :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie to samo HBO co kiedyś. Powtarzają się filmy na tych wszystkich kanałach HBO Polska np. Cinemax.

Echhh, jak ja lubie jak ludzie zabierają głos w sprawach o których nie maja zielonego pojęcia :lol:

 

Co do premier w maju na HBO to nie za bardzo ciekawie będzie, a film Egzorcyzmy Emilii Rose to był ten film już dawno na AXN!!

Czy to już prima aprilis :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pawop ja pisze to, co widzę, choć nie tylko ja. Sporo osób ma takie same odczucia jak ja. I jakie pojęcie? Oceniam to co widzę. Choć nie przekreślam zupełnie HBO, bo kwiecień i trochę maj zapowiada się ciekawie dość :D Ciekawe jak będzie po maju.

No a co do AXN i filmu E. Emili Rose to sie pomyliłem, racja, zwracam honor.

Widziałem kiedyś wzmiankę na stronie http://www.axn.pl i coś mi się pomyliło, że był na AXN bo pisało na stronie AXN, Hity AXN: Egzorcyzmy Emilii Rose. Ale to nie jest taki nowy film.. :P

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nowszych nie bedzie? Siedzisz w zarzadzie HBO ze taka opinie wystawiasz :wink: A co do tego kanalu to Sajmon ma racje ze to juz nie to HBO co kiedys niestety. To nie tylko pod wzgledem emitowanych slabych filmow ale rowniez za sprawa dennych seriali typu Trawka czy Ekipa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzięliście najważniejszej poprawki. To nie to samo HBO ale nie dlatego, że filmy są gorsze tylko dlatego, że gusta ludzki sie wyrobiły i mamy swobodny dostep czy do kina czy DVD itd. Tak naprawdę w momencie startu takich kanałów jak C+, Filmnet i HBO byliśmy zacofani i nie zwracaliśmy uwagę na tytuły, teraz każdy selekcjonuje to co ogląda i dlatego jesteśmy bardziej wybredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, ale nie wmówisz mi, że te wielkie wytwórnie zaczęły nagle kręcić same gnioty.

hanys czym ma się dzielić ? Cinemax nie ma podpisanych umów z wytwórniami na HBO tylko na siebie i w dodatku umowy te nie są tak lukratywne, co wymusza zwłoke mniejwięcej pół roku przed wyemitowaniem danego filmu, przy czym nie są to raczej WIELKIE hity, mega kasowe filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey do godziny 21:17 leciał CANAL+ FTA !!! Nie wiem czy nadal, bo tuner zaczął odbierać uprawnienia od karty ale przyjmuje je (co sygnalizuje mi karta od splittera) bardzo krótko także nie wiem czy nadal jest FTA, bo zawsze na Mediasacie kanały FTA po przełączeniu kanału na FTA bardzo szybko się włączają (pojawiają - nie ma długiego czasu oczekiwania)! CANAL+ był FTA i nie wiem czy nadal jest? Bo ja posiadam opcję CANAL+ premium także nie wiem do końca ale bardzo krótko przyjmuje uprawnienia tuner.

Bo codziennie leci blok odkodowany w CANAL+ jako FTA i w programie sią m.in. Nie przegap itd. A więc od tej pory kiedy musieli zakodować o 21:00 sygnał nie zrobili tego i premiera filmu Prowokacja leciała FTA.

A więc ci, którzy nie posiadają premium CANAL+ mogli się cieszyć obecnością CANAL+ do 21:17 :D Zawsze coś.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w kablowce vectra czasami tak samo bywało:) ostatnio oglądałem auta bajkę

właśnie odkodowane w kablówce takie zapomnienia sie zdążają :roll: czy to im sie czasomierz przestawi i nie zakoduje kiedy trza a to celowo:) etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, ale nie wmówisz mi, że te wielkie wytwórnie zaczęły nagle kręcić same gnioty.

Oczywiście, że nie, ale zauważ, że 95% filmów które są w Polsce dystrybułowane, potem trafiają do C+ i HBO. Policz ile jest filmów od wielkich wytwórni, to właśnie świadczy o jakości kanału, a nie czy komuś jakiś film się podoba, czy nie, bo to jest kwestia gustu. O pogorszeniu oferty możnaby mówić, gdyby np HBO straciło WB, albo jakąś inną ważną wytwórnie (co jest raczej niemożliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...... Powop, zastanawiam sie czy ty w ogole ogladales kiedys HBO :wink: Kiedys to mam na mysli jeszcze w latach 90-tych. Bo jezeli Ty twierdzisz ze ramowka nie pogorszyla sie od tamtego czasu to nie wiem czy wiesz co emitowalo HBO w tamtych czasach. Tylko blagam nie pisz juz o tych wytworniach bo to staje juz sie powoli zenujace.

Ja mam HBO caly czas od 1998r i z cala pewnoscia stwierdzam ze niestety ale obecna ramowka to juz nie to samo co kiedys i kieruje sie okiem a nie wytwórniami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co HBO stracilo :roll: Nie ogladasz tego kanalu? Przede wszystkim brak dobrych produkcji filmowych z pierwszych miejsc list przebojow. Zamiast tego widze serie bzdurnych serialikow typu Trawka czy Ekipa. A najlepsze sa te maratony tych seriali po kilka na raz wieczorem :lol: Nie no ludzie trzymajcie mnie bo jak slysze ze HBO nadal trzyma dobra forme to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac z tych wypowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...