Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyrus, Joanna, Pogrzebany, Life 2.0, Iluzjonista, Hej skarbie, Ludzie Boga, Jak zostać królem- wymieniłem na pewno nie wszystkie warte obejrzenia filmy i to ma być zły miesiąc?! Naprawdę nie rozumiem narzekania na ofertę filmową Canal+...

 

Pogrzebany ok, reszta to nic ciekawego, niszowe filmy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostać królem- filmem niszowym??? 140 mln $ w USA to zły wynik dla ambitnego kina? Czyżbyś był wielbicielem filmów "klasy" Niezniszczalni lub Wybuchowa para?

Arkon - Iluzjoniste masz w świeta na Ale Kino HD.

To nie ten film- w Canale+ będzie francuski film animowany z 2010 roku L' illusionniste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyjaśnijcie mi jak to jest z takimi filmami: "Jestem numerem cztery" w czołówce jest DreamWorks więc powinien być w NPremium, jednak na końcu jest znak Touchstone Pictures i trn film jest w HBO ta sama sytuacja jest z filmem Postrach nocy. czy ten film też będzie w HBO i od czego to zależy. Na poczatku DreamWorks na końcu inna wytwórnia. Jak to jest w tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon Pogrzebany jest z Monolith czyli jescze w Canal+ prawdopodobnie do fuzji Ostatni egzorcyzm i Dla niej wszystko z Monolith i z 20th Century Fox Wygrać miłość a po fuzji abonenci Canal+ będą wychwalac ramówkę C+ bo powrócą wszystkie wytwórnie które stracił C+ plus MGM i CBS film

Będzie powrót do porzedniego starcia HBO kontra CANAL+. Miałem nadzieje ze ktos rozwali ten skostniały rynek filmowych kanałów premium i ktoś podkupi wytwórnie tak jak to zrobiło ITI Canal+ z Paramount, Dreamworks, 20th Century Fox, Monolith i HBO MGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chcesz więcej płacić? Bardzo dobrze, że C+ odzyska prawa, bo mają w przeciwieństwie do nPremium markę i prawdziwą, a zarazem zarąbistą oprawę graficzną. Przy takich wytwórniach i dystrybutorach w każdym miesiącu można spodziewać się kilkudziesięciu hitów. Ja tam się cieszę z tego powodu, bo mając C+ i HBO będę miał pełną ofertę filmową premium, a do tego piłkę na najwyższym poziomie, bo oprócz lig z C+ dojdzie jeszcze LM i LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k masz rację z płaceniem ale zawsze jak kanał nowy startuje tak jak kiedys startował Canal+, to trzeba dac takiemu kanałowi szansę, gdyby Canal+ nie wykupił nke jego przysłosc jako kanału filmowego wyglądała by mizernie i prawdpodobnie kto by szukał dobrego kanału premium wybierał by HBO i nPremium ale tego nigdy sie nie dowiemy w przypadku nPremium :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och pioole niby dlugo jestes na tym forum a dalej wogóle nie jestes zorientowany jak to jest z filmami touchstone pictures leci na samym poczatku filmu jestem numerem cztery oraz postrachu nocy wiec to bedzie na hbo tak juz jest od dawna tak samo bedzie z filmem poznaj moją rodzinke ona bedzie na canal+ czemu bo na poczatku jest universal czyli ten głowny a pozniej paramount

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dystrybucje filmu odpowiada wytwórnia która jest na samym poczatku w czołówce filmu grrr tak juz jest a jesli chodzi o fuzje to nie wiem po co juz cieszycie mordki swoje póki co canal+ nie ma jeszcze ani ligi mistrzów ani tych wielkich wytwórni czyli filmy takie jak kung fu panda 2 czy transformers 3 itd se obejrzycie na ulotce n-ki jak juz cos :lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie do końca masz rację, bo w filmie Jestem nr 4 na poczatku jest Dreamworks a na końcu Touchstone Pictures to samo dot. filmu Postrach nocy! (Przynajmniej tak zaczyna się zwiastun tych filmów!) A w HBO dlatego te filmy są że dystrybutorem w Polsce jest Disney (CD Projekt) ale dzięki za radę ze stopklatką, bo tam to znalazłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już koniec roku, więc czas na podsumowania. Przejrzałem filmy emitowane w 2011 roku we wszystkich kanałach premium i według mnie najlepsza oferta była w Canal+, następnie HBO i daleko w tyle kanał obecnie zwany nPremium. I taka refleksja ogólna i jednocześnie pytanie do Was: bezludna wyspa i macie wybór, który z kanałów premium byście wybrali?

Moją opinię już znacie na razie wygrywa zdecydowanie Canal+(oprócz najlepszych filmów jeszcze piłka i nba).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz porównywać rok 2011 to nie porównuj kanału nPremium tylko nFilm, bo przez większość 2011 roku istniał właśnie nFilm a nie nPremium. Natomiast nie jest w tym nic nadzwyczajnego. nFilm w tym roku miał prawa tylko do Paramount, MGM, DreamWorks i CBS Films. Wiadomo że tutaj wiele do wyboru nie było. Praktycznie tylko Paramount ciągnął ramówkę nFilmów.

Jak dla mnie jednak pod względem całości (filmy+seriale+dokument) zdecydowanie najlepszy był HBO. Jeszcze żeby poprawili jakość techniczną to by było OK. Bo obecnie ich HD to wygląda co najwyżej jak dobre SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon nfilmHD tak słabo ale już nPremium nie według mnie,

na temat roku 2011 wygrywa Canal+ za sport i dobre filmy według mnie.

A jaki kanał na bezludną wyspę bym zabrał w 2012 roku hm...

HBO dużo ciekawych filmów i ciekawe seriale, Canal+ w 2011 dużo ciekawych filmów dużo super sportu ale w 2012 będzie cienko z filmami przynajmniej chyba do fuzji.

nPremium będzie dużo ciekawych filmów ale mało sportu tylko LE i LM.

Trudno wybrac gdy ktoś lubi sport to Canal+ lubii tylko filmy nPremium dzięki nowym umową na wyłącznośc np Monolith! a jak lubie dobre filmy i seriale to HBO

Zależy kto co lubi. Dla mnie na bezludną wyspę HBO - dobre filmy i ekstra seriale ponieważ nie przepadam za sportem.

Porównałem nominowane filmy do złotych globów 2012 i tak 3 filmy będą na HBO jeden na Canal+ i 2 na nPremium

The Descendants - Fox Npremium

The Help - Disney - HBO

Hugo” - Paramount - Npremium

The Ides of March” - Kino Świat - Canal+

Moneyball” - Sony - HBO

War Horse - Disney - HBO

Plusik dla Canal+ gdzie będzie prawdopodobnie Melancholia Tiera

Super Filmy

W contencie filmowym w 2012 to tak jak ktoś lubi hity to HBO jak ktoś lubi kino ambitne i Hity to nPremium a jak ktoś lubi same kino ambitne to Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

HBO, głownie dla seriali. Interesujące mnie filmy oglądam coraz częściej w kinach studyjnych i multipleksach. No, chyba, że jakaś produkcja ląduje bezpośrednio w tv, bądź szkoda mi na bilet do kina. Premium zaczyna mnie irytować i zamiast zachodzić w głowę co i kiedy poleci na danym kanale, czy, i dlaczego znowu nie będzie hd, oraz dobrego dźwięku, jak zdzierżyć wykastrowanie do telewizyjnej panoramy, itd, wolę wbić po premierze na duże zagraniczne forum i dzielić się pasją i wrażeniami z ludźmi z całego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...