Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo się zdziwicie gdy czytając ten tekst zaczniecie uświadamiać sobie ile zalet ma HBO. Wczoraj i przedwczoraj chciałem coś obejrzeć w TV no i C+ zafundował mi rozczarowanie nic interesującego do oglądania nie było, zaś HBO zapewnił mi

przyjemne filmy. Dzisiaj podobnie na C+ nic praktycznie nie ma, natomiast na HBO znajdę dobre filmy. To nie przypadek, taka jest rzeczywistość, to są fakty HBO filmowo prezentuje wyższy poziom od C+. Mnie piłka nożna kompletnie nie interesuję i ich ramówka ligowa całkowicie mnie nie bawi. Mój kolega ostatnio powiedział patrząc u mnie i na Canal Plus i na HBO : "HBO jest nie tylko najlepszym kanałem filmowym w Polsce, jest on również jednym z najlepszych ogólnie. Jego premiery są świeżo po seansach kinowych i ledwo te filmy ukazały się na DVD, a co najważniejsze -- filmy te są dobre, co jest rzadkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty w HBO : "Bracia przyrodni", "Wyznania zakupoholiczki", "Szare ogrody" ,"Nie zadzieraj z fryzjerem" , "Miłość ma dwie twarze" , "Diamentowe psy", "Druh mama" , "Szalona impreza", "Cel" , "Cierń" , "Amerykańska dziewczynka" , "Ojcze nasz. Krew z krwi", "Z miłości do gwiazd" , "Punisher: Strefa wojny" , "Mistrz" , "Miłość, to boli" , "Dzień żywych trupów" , "Czarna magia" , "The Dukes" , "Krwawe walentynki" oraz nowye seriale "Kobieca Agencja Detektywistyczna nr 1" a HBO Comedy rozpocznie emisję brytyjskiego programu rozrywkowego "Dowcipne numerki", a od 15 lutego "Seks w wielkim mieście III".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomosc dla abo HBO, od polowy marca nowy glosny serial Pacific... ale to juz wiadomo, to czego nie wiadomo to to, ze serial bedzie mial swoja premiere dzien po emisji w amerykanskim HBO

 

 

Wszystko byłoby OK gdyby nie zacofanie techniczne HBO.

Wiadomo jak ważny dla tego serialu jest dźwięk 5.1. Jeśli będzie oryginalna ścieżka w 5.1 to tylko dla tych którzy chcą oglądać bez napisów.

 

Nie rozumiem, dlaczego po tylu latach HBO nie może uporać z problemem wprowadzenia napisów do swoich filmów. Zresztą jakość techniczna tego kanału (nawet HBO HD) pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hbo moze i bylo dobre pare lat temu ale teraz wcale nic wspanialego nie pokazuje. znajda sie oczywiscie hity ale wcale ich duzo nie ma. z drugiej strony nie majac ktorejs opcji premium nie ma sie praktycznie pelnej oferty filmowej. warto miec je obie

 

HBO, ma te same prawa do filmów od początku istnienia, więc twierdzenie, że teraz sie popsuło jest po prostu śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest śmieszne chociaż ostatnio fakt, zauważyłem że HBO od tego roku jakby się trochę poprawiło. Szczególnie jeśli chodzi o premiery na luty. Może jest to tylko moje spostrzeżenie ale…. :wink:

W jednym miesiącu jest lepiej w innym gorzej, tak samo jest na C+.

Widać w 2008 i 2009 roku kręcili filmy, które przypadły Ci do gustu :wink:

 

 

@pvr hd, ja przytoczyłem fakty, a Ty swoje odczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlote globy beda w canal+ na zywo ciekawi mnie czy oscary tez beda transmitowac
Szczerze powiedziawszy liczę na to, że C+ zakupił Oscary. TVP już dawno sobie odpuściła tę imprezę.
Canal+ w poprzednich latach transmitował ceremonię rozdania Oscarów więc myślę, że teraz będzie podobnie.

 

No i już jest wszystko jasne. Będzie transmisja z gali wręczenia Oscarów. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos wszytkim nam umknąl fakt wyjscia z hbo central europe sony oraz oraz disneya(mysle o wyjsciu kapitalowym ) ,jak sadzicie czy na tym torciku praw filmowych moze dojsc jeszcze do jakis znaczacych przetasowan ? czy canal + sprobuje zawalczyc o te wytwornie ? byloby to naprawde swietna rekompensata dla nas widzow za utrate paramountu i dreamworka ps przepraszam za bledy poprostu klawiatura szwankuje :) acha dodam ze najzabawniejsza sytuacja bylaby gdyby do gry wlaczyl sie polsat wtedy juz prawa filmowe bylyby calkowicie rozdrobnione ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos wszytkim nam umknąl fakt wyjscia z hbo central europe sony oraz oraz disneya(mysle o wyjsciu kapitalowym ) ,jak sadzicie czy na tym torciku praw filmowych moze dojsc jeszcze do jakis znaczacych przetasowan ? czy canal + sprobuje zawalczyc o te wytwornie ? byloby to naprawde swietna rekompensata dla nas widzow za utrate paramountu i dreamworka ps przepraszam za bledy poprostu klawiatura szwankuje :) acha dodam ze najzabawniejsza sytuacja bylaby gdyby do gry wlaczyl sie polsat wtedy juz prawa filmowe bylyby calkowicie rozdrobnione ?:)

HBO Polska ma umowę na wyłączność z Disney Pictures do 2012 roku. Sony/Columbia podobnie. Wątpliwe by ktoś wyrwał te kąski HBO. Teraz trzepią przecież niemal trzy razy więcej kapuchy z subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery HBO na Marzec:

 

1.Transporter 3

2. Janosik: Prawdziwa Historia

3. Góra czarownic

4. Czarna owca ( ta 'właściwa' produkcja od SPI)

5. Kwarantanna

6. Hanna Montana: Film

7. Wojna domowa

8. Ostania wola

9. Zemsta po śmierci

10. Klientka

11. Niezła parka

12. Cygańska księżniczka

13. Grę czas zacząć

14. Opowieści Mary

15. Dekameron

16. Elita

17. Historia Dewey'a Coxa

18. Ostatnia posługa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...