Skocz do zawartości

90 minut.pl


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis 90minut.pl powrócił! :D Oto news z serwisu:

90minut.pl[/url]":25mxe4hh]Po długiej sześciodniowej awarii serwis 90minut.pl powrócił do użytku. W związku z bardzo poważną awarią serwera i koniecznością odtworzenia danych dopiero teraz możemy uruchomić ponownie naszą witrynę. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy i dziękujemy za Waszą cierpliwość.

 

Jednocześnie chcemy uczulić naszych czytelników, że niektóre działy przez najbliższe kilka dni będą całkowicie niedostępne lub dostępne w niepełnej formie z uwagi na wciąż trwające odzyskiwanie utraconych danych.

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

A nie wiesz co może być przyczyną tego, że u mnie ta strona nie działa. Jest napisane , tu cytuje: ,,Strona internetowa jest niedostępna

Strona internetowa pod adresem http://www.90minut.pl/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.

Błąd 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Nieznany błąd.'' Wszystkie inne strony wyświetlają się bez zarzutów. Tylko znalazłem jeszcze jeden problem. Pojawia się jakiś błąd ja chcę włączyć bilarda na wp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może program antywirusowy blokuje Ci dostęp do tej strony, mój antywirus gdy, w ustawieniach ma aktywną funkcję blokowanie bannerów, też czasami blokuje dostęp do niektórych spraw. A z jakiej przeglądarki korzystasz ? Ja sprawdzałem przed chwilą na Operze, strona działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wpadka policji

Jak się okazuje, by policja sprowokowała kibiców nie potrzebuje nawet jechać na mecz. Do ciekawych faktów dotarła redakcja Gazety Współczesnej, która odnalazła obraźliwy dla kibiców komentarz na stronie 90minut.pl pisany z... policyjnego IP.

 

- Znów państwa osi przeciw Polsce. Dresy pewnie nie zatrybią... hahaha - napisał "Markoos24", sugerując niski iloraz inteligencji oraz brak wiedzy nie tyle historycznej, co nawet ogólnej wśród kibiców piłki nożnej. Co prawda Internet roi się od takich i podobnych komentarzy, lecz najczęściej są to zwykłe "przerzucanki" obelg w wykonaniu gimnazjalistów. Tym razem jednak autorem wpisu był człowiek, który gimnazjum najprawdopodobniej skończył (choć pewności oczywiście nie ma).

 

Obok wpisu w tym serwisie zawsze pojawia się bowiem IP sieci, z której pisze komentujący. W przypadku obraźliwego dla "dresów" komentarza, adresem identyfikacyjnym okazała się być... lodzka.policja.gov.pl. Wspolczesna.pl zapytała o sprawę rzecznik policji, lecz aktualnie nie otrzymała odpowiedzi. Czekamy w napięciu na - nomen omen - komentarz policji. Mniej obraźliwy, niż ostatnio.

 

http://www.zpierwszejpilki.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...