Skocz do zawartości

Co powinno się znaleźć na nowym tp Cyfrowego Polsatu?


Sorek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech nie dodają zadnego nowego kanalu.Po pierwsze niech zrobia porzadek z tymi ktore juz sa-poprawia bitrate.Mam dosc bycia traktowanym przez polskie platformy jak klient drugiej albo dalszej kategorii.Kolejne kanaly nie wnosza nic nowego (w wiekszosci) a dla mnie nie liczy sie ich ilosc.Co z tego ze bede sobie mogl poskakac pilotem, jezeli ich jakosc obrazu oraz i dzwieku bedzie katastroficzna.

-paczka Discovery.Do poprawy

-paczka AXN.Do poprawy

-paczka ZONE.Do poprawy

-Cinemax i Cinemax 2-.Do poprawy

-Hbo i Hbo 2-tak samo

-Zrobic porzadek z dzwiekiem na kanalach Polsat Cafe i Polsat Play.Szczegolnie na tym drugim jest za cichy dzwiek!

A potem niech sobie dodaja co tylko im i Wam sie wymarzy. :D

Dobra,dobra.Wiem ze jakosc nie zawsze zalezy od CP ale niech chociaz sie postaraja to poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten nowy transponder jest przeznaczony głównie na nowe kanały Polsatu (Polsat Kino, Polsat Dla dzieci, kanał młodzieżowo-muzyczny Polsatu i być może na Polsat HD i Śląsk TV). Co do reszty to zależy co uda się Cyfrowemu Polsatowi wynegocjować. Nie ma co prorokować co to będzie, bo jedno zaskoczenie już mieliśmy (TVP Info i TVP Sport), a historia lubi się powtarzać, więc nikt nie zgadnie, co jeszcze nas czeka... :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynajmiesz dla nich drugi transponder to na pewno we kanały się zmieszczą, ale tak to nawet nie ma szans, żeby samo HD weszło :P To znaczy wejść wejdzie, ale jaka jakość...

 

PS. Głupoty piszecie jak nie wiem :roll: Nowe kanały Polsatu w HD, czasami aż mi szkoda czytać posty o takiej treści... Jak dzieci :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z jamesem_b w całej rozciągłości . Jeżeli byście tak upchali ten tp. to by liter nie było widać (taka jakość by wyszła) :lol: . Najpierw pouczcie się , potem zacznijcie krytykować ekspertów . Ja może jeszcze nim nie jestem , ale wiem co wyjdzie z tp. na którym by było kilka kanałów HD i kilkanaście SD jak to niektórzy pisali w tym temacie :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 TVP 2 jest na tp. 74 a TVP INFO i TVP SPORT na tp. 79

A oto wszystkie Transpondery CP i TV POLSAT

Transpondery Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat:

* Numer 74 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,188 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 78 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,265 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 79 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,284 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 112 satelity Hot Bird 9 (13E) o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 132 satelity Hot Bird 6 (13E) o częstotliwości 11,158 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tp numer 112 satelity Hot Bird 9 (13E) o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V SR=27500 mogłyby się pojawić:

- TVP 1, TVP 2. (wtedy na tp o częstotliwości 12.188 V zniknęłyby 2 kanały)

- TV 1000. (na tp o częstotliwości 12.284 H zniknąłby 1 kanał)

- Polsat Kino, Polsat Dla Dzieci (jak wystartują) i jeszcze przeniósłbym tu Polsat 2. (na tp Telewizji Polsat zniknąłby Polsat 2)

- ID Discovery, History channel.

Razem 8 kanałów na nowym transponderze. Tak mogłoby wyglądać wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History Channel-fajnie by było,a jeszcze jakby był Viasat History,byłbym szczęśliwy :D .Ale coś tak czuję,że to nierealne.Gdybym miał się bawić we wróżkę,to w najbliższym czasie stawiałbym na Filmbox.Ale ze mnie jest kiepska wróżka.W każdym razie po informacji,że mamy mieć w CP nowy kanał discovery,straciłem nadzieję na jakiś fajny kanał dokumentalny :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 TVP 2 jest na tp. 74 a TVP INFO i TVP SPORT na tp. 79

A oto wszystkie Transpondery CP i TV POLSAT

Transpondery Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat:

* Numer 74 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,188 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 78 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,265 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 79 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,284 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 112 satelity Hot Bird 9 (13E) o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 132 satelity Hot Bird 6 (13E) o częstotliwości 11,158 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4.

który z nich jest przełączony na dvb-s2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 TVP 2 jest na tp. 74 a TVP INFO i TVP SPORT na tp. 79

A oto wszystkie Transpondery CP i TV POLSAT

Transpondery Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat:

* Numer 74 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,188 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 78 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,265 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 79 satelity Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,284 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 112 satelity Hot Bird 9 (13E) o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4;

* Numer 132 satelity Hot Bird 6 (13E) o częstotliwości 11,158 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4.

który z nich jest przełączony na dvb-s2?

Żaden. Wszystkie pracują w DVB-S. Nawet ten z kanałami HD :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...