Skocz do zawartości

Ceny konkurencyjne czy nie??


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość potencjalnych odbiorców wszystkich trzech platform prawdopodobnie znacząco nie wzrośnie. A zatem, w większości dotychczasowi odbiorcy Cyfry i Polsatu podzielą się na trzy grupy. Chcąc utrzymać abonentów obecne platformy powinny zejść z cenami a nowa zacząć od niskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dyskusja na ten temat nie ma więkzego sesnu dopóki nie znamy dokładnie oferty programowej nowej platformy. Nie wiemy nawet czy zaoferuje 10 czy 50 kanałów, bo cena jest też zależna od zawartości ale prawda jest że ITI nie będzie mogło za bardzo windować ceny ponieważ to oznaczało by klape na samym starcie przedsięwzięcia. Wydaje mi się że ulokują się cenowo poniżej Cyfry+. Takie posunięcie byłoby rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 35 złotych bedzie jak najbardziej odpowiednia. Każdego polaka będzie stac zapłacić tyle za oglądanie telewizji. oczywiscie to zalezy trakże ile tam kanałów będzie, bo jeśli to będzie coś w rodzaju pakietu startowego C+ to ja podziękuje. Natomiast popieram CP i jego pakiet familijny, za 35 złotych naprawdę jest co oglądać. Mam nadzieję, że najtańszy Pakiet ITI będzie podobny do oferowanego przez Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie mowisz o ofercie?Jak by bylo to samo to zalamka,identyczna oferta nie jest nikomu potrzebna,zwlaszcza za te same pieniadze.To bylby [beep]izm nadawcy.....Wazniejsze jest jakie kanaly,za jaka cene,a nie ile.W ilosc juz poszly dotychczasowe platformy,a jakosc jest mizerna,przy czym w Cyfrze oferta jak cie moge,ale z jaka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno wogole cały ten temat nadaje sie do skasowania bo jest bez sensowny i nie potrzebny tak samo jak wiekszosc tematów o platformie ITI bo poporstu do momentu startu nic nie wiadomo. A tu sa zawarte jedynie jakies mazenia i fantazje uzytkowników bo nie wiadomo ani jaka bedzie dokładnie oferta wiec jak mozna mówic o cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy rzeczywiście może kosztować z 30zł, ale jakby na progu 45-50zł postawili już całkiem dobry kanał z wszystkimi kanałami tematycznymi (oprócz premium oczywiście) to byłoby świetnie. W takim wypadku natychmiast do nich przechodzę, bo kanały mi wygasają za 3 miesiące (kupiłem Samsunga w pre-paid). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może oscylować gdzieś od 39 do 59,+ opcja np pakiet Disneya,ale to wszystko tylko spekulacje,bo narazie to nic nie wiadomo,trzeba też brać pod uwage taki scenariusz że to naco wszyscy czekają może się okazać wielkim rozczarowaniem,a tunery będą brać tylko miłośnicy elektroniki aby sobie pogrzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może oscylować gdzieś od 39 do 59,+ opcja np pakiet Disneya,ale to wszystko tylko spekulacje,bo narazie to nic nie wiadomo,trzeba też brać pod uwage taki scenariusz że to naco wszyscy czekają może się okazać wielkim rozczarowaniem,a tunery będą brać tylko miłośnicy elektroniki aby sobie pogrzebać.

 

Eee o takich kanałach jak Disney można zapomnieć. Wprawdzie ITI jest potężną grupą ale bez przesady. Nawet zagranicą te kanały są uznawane jako Premium (np. Sky, Digital+).

Możemy liczyć najwyżej na coś powszedniejszego, jak np. Filmbox czy Sportklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee o takich kanałach jak Disney można zapomnieć. Wprawdzie ITI jest potężną grupą ale bez przesady. Nawet zagranicą te kanały są uznawane jako Premium (np. Sky, Digital+).

Możemy liczyć najwyżej na coś powszedniejszego, jak np. Filmbox czy Sportklub.[/quote

 

Niekoniecznie, moga w ramach promocji przez 1-wszy rok udostepnic ten kanal w podstawowym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda że disney to jeden z droższych pakietów premium,ale nie widzę realnych przeszkód aby mogło go nie być w ofercie iti,np jako opcja dodatkowa do pakietu podstawowego,pozatym nie rozumiem dlaczego iti nie miał by prawa do kupowania nie zajętych w Polsce kanałów premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney nie jest kanałem premium, on jest dodatkowo płatny, a to nie to samo. Jakie Ty byś chciał kanały premium?

 

No nie wiem czy nie jest premium. W Sky na kanale Disney Cinemagic (kanał ze stajni Disney) lecą najnowsze hity kinowe, w tym filmy animowane które się na nim ukazują po nie całym roku od premiery kinowej! Wiem, bo ten kanał odbieram jako dodatek do Movie mix i czasem przeglądam jego program. Można go też zamówić jako dodatkowo płatny kanał. A nawet sam Disney Channel pokazuje filmy które najpierw były na Cinemagic po ok. 3 miesiącach, więc raczej jest premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...