Skocz do zawartości

Ceny konkurencyjne czy nie??


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

+wspomniany cinemagic (choć podobno sky ma go na wyłączność)ale

rzeczywiście plus duży,olbrzymie archiwum,własne produkcje,najnowsze premiery,aż dziwi fakt, że żadna platforma wPolsce nie ma go w swojej

ofercie. :cry:

jeśli chodzi o przykładową cene za ten pakiet to myśle że by oscylowała

gdzieś w granicach 34złociszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney nie jest kanałem premium, on jest dodatkowo płatny, a to nie to samo. Jakie Ty byś chciał kanały premium?

 

Premium, to rzecz umowna i zależna od końcowego nadawcy. Jak sobie, to poskłada - w jeden pakiet - tak sobie to nazwie i tak, to będzie sprzedać, jak sobie to wyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co maja sieci kablowe do platorm satelitarnych ?

 

A właśnie mają, bo biorą one kanały ze SKY. To ona im je udostępnia, w tym np. własne kanały filmowe SKY Movies. Czyli wyłączność jest na całą WB, zarówno dla platform satelitarnych jak i kablówek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince,

Disney Channel nie jest kanalem dodatkowo platnym odbieram go w najbardziej podstawowym pakiecie SKY Digital (Kids Mix) .. kiedys tak bylo ale zeby zyskac na popularnosci zeszli do zwyklego pakietu ... Jako dodatkowo platny jest teraz Disney Cinemagic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince,

Disney Channel nie jest kanalem dodatkowo platnym odbieram go w najbardziej podstawowym pakiecie SKY Digital (Kids Mix) .. kiedys tak bylo ale zeby zyskac na popularnosci zeszli do zwyklego pakietu ... Jako dodatkowo platny jest teraz Disney Cinemagic...

 

Ale mi nie chodziło że Disney Channel w SKY jest dodatkowo płatny, tylko że w ogóle także na innych platformach jest kanałem za które trzeba dopłacić. :)[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że w połowie 2004 roku pojawił się komentarz mówiący, że pod koniec roku 2004 ma pojawić się kanał Disney Channel, niestety nie wypalił ten plan (możliwe że to były zwykłe przypuszczenia) ale jakiś czas później pojawił się kolejny komunikat, że grupy RTL, Disney i ITI planują wspólnie uruchomić kanał tv dla dzieci... Oczywiście później nic na ten temat nie powiedziano, nastała głucha cisza. Całkiem możliwe, że nie tak do końca została ta współpraca zakończona, gdyż może kanał stworzony przy udziale tych trzech spółek to właśnie jeden z asów szykowany z myślą o nowej platformie? Dlatego wydaje mi się, że wejście Disney'a z kanałem familijnym Disney Channel (przy pomocy dwóch pozostałych spółek i z początkowym wykorzystaniem jako nośnika platformy spółki ITI) jest całkiem możliwe. Przynajmniej mam takową nadzieję, gdyż na ten kanał czekam już dobre 9 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...