Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fanbonda napisał(a):

doniesienie

Jak przedstawisz fakty, porozmawiamy.

25 minut temu, super napisał(a):

Jeżeli wypłacone było zgodnie z prawem to nie ma żadnej afery. Pewnie jakby komuś szef dał za pracę zamiast 7000 to 700000 to by pewnie nie wziął.

Dziś w TVN24 wypowiadała się osoba, że takich zarobków nawet w BBC nie mają. To jest po prostu bizancjum za nasze podatki.

Mamy do czynienia w instytucją publiczną. Takie zarobki to skandal, właśnie z tego powodu, że są za nasze podatki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fanbonda napisał(a):

Najlepsze są doniesienia, ze nowe władze kusiły dziennikarzy z innych redakcji propozycjami znacząco  odbiegających od rynkowych, czyli nic się nie zmieniło. 

Też chciałbym znać źródło i jakieś dowody. Owszem słyszałem już, że politycy składali takie propozycje, ale ani nikt nie podał konkretnych przypadków a tym bardziej stawek.

@Paul234 ale ja ci absolutnie nie zabraniam jej wyrażać. Pisząc posta powyżej nie miałem nawet Ciebie na myśli... Tak jak Ty możesz komentować to co ja piszę to ja komentuję posty innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, tutaj nie wciśniesz kitu bo już wcześniej ustaliliśmy że te stawki są dużo wyższe od nawet tych w prywatnych stacjach. I Nawet nie można tu mówić o wielkich nazwiskach czy gwiazdach bo kim jest Pereira? Adamczyk był gwiazdą chyba tylko dla swoich szefów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ale do pewnego stopnia te stawki muszą być wyższe. Idąc do publicznej, liczysz się z tym że stajesz się twarzą obecnie rządzącej opcji politycznej oraz że prawdopodobnie cię wywalą po następnej zmianie władzy.

Każdy kto rozsądnie dysponuje majątkiem, nie wydaje takiego wynagrodzenia od razu, tylko odkłada sobie na "chude lata". I teraz ci z twarzy "dobrej zmiany", którzy mają pieniądze odłożone, mogą spokojnie żyć z zarobionych wcześniej pieniędzy i cierpliwie czekać na ponowną zmianę koniunktury politycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, super napisał(a):

Praca w Biedronce jest ciężka na kasie o ile macie o tym pojęcie żeby je obrażać.

Piszę że tam jest wiecznie wolne miejsce jak komuś nie odpowiadaja obecne niby niskie stawki w TVP🤣

3 minuty temu, michael112 napisał(a):

Wiecie, ale do pewnego stopnia te stawki muszą być wyższe. Idąc do publicznej, liczysz się z tym że stajesz się twarzą obecnie rządzącej opcji politycznej oraz że prawdopodobnie cię wywalą po następnej zmianie władzy.

Każdy kto rozsądnie dysponuje majątkiem, nie wydaje takiego wynagrodzenia od razu, tylko odkłada sobie na "chude lata". I teraz ci z twarzy "dobrej zmiany", którzy mają pieniądze odłożone, mogą spokojnie żyć z zarobionych wcześniej pieniędzy i cierpliwie czekać na ponowną zmianę koniunktury politycznej.

No tak i to uzasadnia pieniądze z kosmosu😂 Ma im ewentualnie starczyć na 4-8 lat do przodu🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, michael112 napisał(a):

Wiecie, ale do pewnego stopnia te stawki muszą być wyższe. Idąc do publicznej, liczysz się z tym że stajesz się twarzą obecnie rządzącej opcji politycznej oraz że prawdopodobnie cię wywalą po następnej zmianie władzy.

Każdy kto rozsądnie dysponuje majątkiem, nie wydaje takiego wynagrodzenia od razu, tylko odkłada sobie na "chude lata". I teraz ci z twarzy "dobrej zmiany", którzy mają pieniądze odłożone, mogą spokojnie żyć z zarobionych wcześniej pieniędzy i cierpliwie czekać na ponowną zmianę koniunktury politycznej.

Tyle, że taki Adamczyk był już w TVP więc nikt go nie ściągał. Po prostu nagradzano go za wierność i tyle. Jeszcze jak teraz okaże się, że tyle kasy nie będą dostawać w nowym rozdaniu i okaże się, że się da to ta argumentacja zupełnie upadnie. Jestem za ujawnieniem stawek ludzi których teraz zatrudnia się w TVP by czegoś takiego więcej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie jeszcze czy aktorzy popularnych seriali nie biorą pieniędzy na które sami zarabiają z reklam emitowanych przed serialem, czyli zarobionych dzięki tym aktorom

I to przy okazji pokazuje, że nie można rezygnować z reklam bo tak te kilkadziesiąt tysięcy aktorowi za odcinek trzeba by było wypłacać z abonamentu a dzięki reklamie to taki aktor dostaje kasę którą zarobiono na reklamach

Edytowane przez Paul234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał(a):

Wiem więc  jak nie odpowiada np 15 koła w TVP pomimo że w Polsacie maja 25 koła to jest wybór.

 

Gdyby tak było jak piszesz, Polsat byłby oczywistym wyborem. Nie dość że większe zarobki, to stabilniejsza praca. Gugała za rządów PiS nie stracił pracy a "tylko" został przesunięty na programy wieczorne. Gawryluk teraz dostała stanowisko dyrektorskie w jakimś pionie nie związanym bezpośrednio z polityką. Nikt dobry przy takiej proporcji zarobków by nie poszedł do TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku o czym Ty piszesz?😂 Jest tyle ludzi na rynku że jedna czy dwie duże tv wszystkich nie wezmą do siebie. Kto chce to będzie pracował i w TVP tym bardziej że zapewne będą to godne pieniądze by dobrze przeżyć a nie się martwić jak inni co tu do gara włożyć. Nikt tu nie będzie płacił tyle by za to żyć póżniej latami i pozwolić sobie by nie pracować🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że po takiej reakcji zarobki w TVP pozostaną na podobnym poziomie. Dziś wspominana przeze mnie Gozdyra mówiła do posła Konfederacji żeby w ramach kontroli poselskich kontrolowali zarobki nowych pracowników TVP bo mają do tego prawo i jak najbardziej się z tym zgadzam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał(a):

Było o funduszu kościelnym,  związkach partnerskich, zaraz po tym o in vitro. O opłacie paliwowej nie było informacji.

 

Czyli w sumie to co wczoraj w Faktach na TVN. Bardzo podobnie z resztą przedstawione....

Ja już złudzeń nie mam.

 

Co do zarobków, proponuje wrócić do tego za rok i zobaczymy ;-)

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Dziś w informacjach na Polsacie podawali że chyba dwóch jegomości z TVP zabobiło przez rok 1.5 bańki brutto😂 Nie dziwne że tak bronią tej tv i trzymają się rękami i nogami.

No co Ty. Oni protestują w imię "wolności słowa" i "pluralizmu" w mediach. Na pewno nie myślą o swoich wynagrodzeniach. Kto by za takie "grosze" pracował? 😂😂😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fanbonda napisał(a):

 

Nie od dzisiaj, nie od wczoraj

 

I dobrze, że to cytujesz. Produkcja calego odcinka programu na żywo wraz z ekipą, studiem i całym zapleczem 90 tysięcy, wyplata JEDNEGO pracownika TVP ponad 100 tysięcy. Tu widać różnicę.

  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...