Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom profesionalizmu TVP mnie poraża. Właśnie oglądalem mecz w hokeja na TVP Sport. Ale nie dane mi jest zobaczyć drugiej tercji bo trwa transmisja biatlonu kobiet. Nie było by może w tym nic dziwnego, gdyby nie było równoległej transmisji na TVP 1 i TVP HD! Wiec na 3 kanałach mam to samo a meczu nie ma. Brawo TVP

najgorsze jest to że w piątek czy czwartek było to samo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to jest przesada. A przeglądając gdzieś kilka dni przed olimpiadą program tv wydawało mi się, że na TVP Sport będzie lecieć co innego. No, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - TVP wspiera rozwój internetu w Polsce, bo co zaradniejsi tam właśnie oglądają transmisje z ZIO. No i tam jest bez przerw, a nawet kilka transmisji na raz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to już było totalne przegięcie z kobiecym biatlonem w TVP1. Bieg zaczynał sie o 22:00. A TVP zaczęło transmisję dopiero po drugim strzelaniu!!! Wcześniej oczywiście leciały reklamy ponad 5 minut. Dla mnie to już jest totalna porażka. Ijeszcze im abonament płacić, chyba za te reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę żałuję, że MKOL jak sprzedaje te prawa to nie kontroluje potem jak poszczególne stacje realizują Igrzyska. Przecież powinno im zależeć na dobrym odbiorze własnego produktu. Ale cóż, pozostaje tylko przełączyć na ARD/ZDF i pomarzyć, że u nas kiedyś może też tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie mocno irytuje w podejściu TVP do IO to studio i nieustanne nakręcanie na medale, zapeszanie itp. Miało być pewne złoto dla Adama, złoto, nawet 3 dla Justyny, teraz wymyślili medal dla skoczków. Podnieta, nieracjonalne podejście skierowane głównie na nakręcanie oglądalności, teksty typu "dzwońcie do znajomych, dziś będzie złota Justyna!!!!", czuć duch zeszczanego Szaranowicza. Raz gdy w studio pojawił się Bohdan Tomaszewski, zwrócił uwagę na niepotrzebne budowanie napięcia, ciśnienia, promowanie wygórowanych oczekiwań. Prowadzący zgasił go, wykręcając się nieodpartą pokusą. Za duża szopka jak dla mnie. Siedzą w tych Wisłach, mieścinach rodzinnych sportowców i nadają żenujące skecze. Wolałbym rzeczową fachową analizę a nie tych nienaturalnie podnieconych fachowców od sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten cudowny przester z mikrofonu komentatora - bezcenny. :twisted: Również uważam, że TVP odstawia szopkę i ile razy mogę, tyle razy przełączam się na Eurosport. Do TVP wracam jedynie na czas przerw, kiedy jest możliwość obejrzenia wywiadów ze sportowcami, czego jak wiadomo w Eurosporcie zrobić nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szaranowicza jeszcze przetrawię, choć z trudem. Kiedyś nie miałem wyboru, to i jego słuchałem zawsze. Z niego można się pośmiać, jak coś palnie. W sobotę tak się jarał medalami od początku zawodów, że prawie skok Huli przegapił. :D Szkoda, że nie ma Miklasa. Snopek trochę przynudza. Nagrywałem zawody skoków z TVP1 z komentarzem Nieszczęsnego. Ostatnio chciałem obejrzeć i... się nie dało, dopóki nie wyłączyłem dźwięku. Warto płacić abonament, który jest marnowany na pensję dla takiego :censored: ? Na Eurosporcie choć jest 4:3, to i tak przyjemnie się ogląda. Tam chociaż komentatorzy wiedzą, o czym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a dzisiaj Wiadomośći w TVP1 o 12:00 nadawały w Dolby Digital, czyżby jakiś rozwój w tę technologię? Oby jeszcze informacyjne programy nadawały w 16:9.

P.S. Zauważyłem teraz, że nadal TVP1 nadaje w Dolby Digital!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech TVP uczy się od Niemców jak się przeprowadza relacje z IO.(ZDF HD ,ARD HD).Studio,wywiady,komentarze,jedny słowem przepaść!!! Szkoda tylko Justyny Kowalczyk ,że wywierają taką presję na dziewczynie.Robi swoje i chwała jej za to co do tej pory wywalczyła.Brawo Justyna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy mieli tylu dobrych zawodników co Niemcy to raz że musielibyśmy mieć solidne studio olimpijskie i transmisje by wszystkich pokazać. A dwa, nikt nie wywierałby takiej presji na pojedynczych zawodników bo szans medalowych byłoby o wiele więcej. Mamy tylko Kowalczyk, Małysza i Sikorę to dziennikarze napędzają nadzieje nawet na młode biathlonistki czy młode biegaczki w sztafecie sprintu.

 

Ostatnio rozbawiło mnie to zamówienie :)

Przedmiot zamówienia:

Dostawa obuwia damskiego i męskiego dla TVP S.A. w Warszawie Półbuty damskie. 1) skórzane – skóra naturalna, miękka, 2) futrówka skórzana, 3) obcas do 5 cm 4) wiązane i czółenka Półbuty męskie 1) skórzane – skóra naturalna, miękka, 2) futrówka skórzana, 3) wiązane i typu mokasyn. Obuwie ciepłe damskie 1) skórzane – skóra naturalna, miękka, 2) ocieplane, 3) za kostkę, 4) zapinane na suwak, 5) obcas do 5 cm. Obuwie ciepłe męskie 1) skórzane – skóra naturalna, miękka, 2) ocieplane, 3) za kostkę, 4) zapinane na suwak lub wiązane,

http://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne/ ... php?id=519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zła decyzja. O ile mogę godzinami opowiadać o tym jak kibic jest traktowany przez TVP to "Sportowy wieczór" jest bardzo dobrym programem. Świetnie podsumowuje wszystkie sportowe wydarzenia dnia. Wielka szkoda. Bardzo lubię ten program a teraz zostanie sprowadzony do trochę wydłużonego Sportu po Wiadomościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TVP na 99% nie będzie pokazywać już Copa Libertadore :( . Pokazywali jak pokazywali, ostatnio niemal same retransmisje, niekiedy katowali Jońcą, ale chociaż było.

Możliwe, że nie będzie w TVP mistrzostw w lekkiej atletyce (Orange?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...