Skocz do zawartości

MEGOGO


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baribalu napisał(a):

Niestety problem dalej występuje, w każdym razie u mnie, szkoda, bo chyba mają najciekawsza ofertę z typowo streamingowej telewizji. Najnowsza wersja appki i system też zaktualizowany.

Potwierdzam, przez kilka dni było ok, a od kilku dni znowu ten problem występuję. Korzystam incydentalnie, ale ta wada jest wkurzająca. I tylko na Apple'ach niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Forumowicze,

Jak wygląda sprawa przełączania programów na android tv?

Pobrałem apke,puściłem darmowy pakiet,ale tylko strzałkami na pilocie idzie przełączyć co przy dużej ilości kanałów w pakiecie byłoby kłopotliwe,ale zaznaczam,że to darmowe kanały i nie jestem zalogowany.

 

Teraz mam televio i tylko u nich w apce (jak do tej pory) mogę ponumerować kanały i przełączać normalnie pilotem numerycznie.

Miałem też gonet i wp,ale też tylko strzałkami dało się przełączać a to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, pytanie do osób korzystających już jakiś czas z megogo: jak wygląda jakość i płynność na owej platformie? Mam obecnie 14 dni testowe i rozważam dalszy wykup najpierw na 3 miesiące i później może na 2 lata. Z jakich pakietów korzystacie? Warto dopłacić do max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie do osób korzystających już jakiś czas z megogo: jak wygląda jakość i płynność na owej platformie? Mam obecnie 14 dni testowe i rozważam dalszy wykup najpierw na 3 miesiące i później może na 2 lata. Z jakich pakietów korzystacie? Warto dopłacić do max?
Kiedyś korzystałem, akurat podczas walk Usyka, jedna z odtworzenia w polskim serwisie. Z tego, co pamiętam płynność spoko, pewnie to Full HD nie jest takie super jak np. na CANAL+.

Zależy czego potrzebujesz jak chcesz dopłacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka. Widać mocnej stawiają na sport. Czyli walka Usyka pewnie miała dobrą oglądalność. Ciekawe, czy ktoś się pokusi o Puchar Azji, który będzie w tym samym terminie co PNA.

Źródło: https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-puchar-narodow-afryki-bedzie-transmitowany-w-polsce/20058

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):
3 godziny temu, fillion napisał(a):

 

 

Tylko tyle na razie:

 

"Serwis streamingowy MEGOGO będzie na wyłączność transmitował Puchar Narodów Afryki 2023 w Polsce. Odbędą się one w dniach 13 stycznia – 11 lutego 2024 roku w Wybrzeżu Kości Słoniowej. Wszystkie transmisje na żywo z meczów turnieju będą dostępne wyłącznie na MEGOGO. Ponadto mecze będzie można oglądać na nagraniu. Wszystkie mecze turnieju będą dostępne zarówno jako VOD w sekcji «Sport», jak i jako osobne kanały pop-up w sekcji «Telewizja». Każdy mecz będzie miał dwie ścieżki dźwiękowe: główną z komentarzem w języku polskim oraz alternatywną z komentarzem w języku ukraińskim” - czytamy w wydanym komunikacie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2023 o 15:35, Delta21 napisał(a):

Kanały FullHD mają tak po 4-4,20 Mb/s  - wyjątkiem jest TVP1 czy TVP2 z bitrate 6Mb/s oraz Filmy na kanapie 1 z bitrate 5Mb/s

50 FPS - ma jedynie Red Top 4K i bitrate 10Mb/s

 

Tak to wygląda w pakiecie maksymalnym :) 

Jakość nie powala, bynajmniej sport. Połączyłem się z Ukrainą przez VPN i tu mamy za podobną cenę masę wydarzeń sportowych, przy niektórych meczach język ukr, ang albo tło do wyboru. LM, LE i cała masa innych wydarzeń, boks, jest już zakładka od 13.01 African Nations Cup. Dla fanów hokeja MŚ U20, które właśnie trwają. Jest również piłkarska liga turecka. 

Cena pakiet sport 5,99 za 7dni, potem 34,99 za mc. Minus EPG w języku rosyjskim, ale kto trochę liznął w podstawówce, to nie będzie miał problemu.

Z tego co widzę lepiej pakiety wybierać przez stronę internetową wychodzi 26zl/mc, przy opcji za rok 20zl. Oczywiście mowa o pakiecie sport.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...