Skocz do zawartości

Bundesliga w Eurosport 2...


strzelec1910
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz przed chwilą patrzyłem i na ESP 2 (ID kanału) nadaje Bundesliga po angielsku. Nie da się zmienić na język Polski, bo nie ma go nawet w ścieżkach audio.

 

EDIT: Oczywiście są to retransmisje spotkań I kolejki niemieckiej Bundesligi, a nie mecze na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Eurosport 2 angielski nie pokazuje Premiership: http://tv.eurosport.co.uk/ , po drugie jeśli nawet by pokazywał to i tak go nie obejrzysz ponieważ ma inną ramówkę niż europejski Eurosport i nie jest dostępny tak poprostu jak np. czeski mając wykupiony polski Eurosport 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzis rusza Liga angielska mecze maja byc o 16 i 18:30 w eurosporcie 2 angielskim jak podaje strona http://www.livesports.pl/ czy beda na ehostarze 606 w CP sory za zawieranie fotum ale POMOCY bo jestem zielony jaka jest czestotliwosc na angielski eurosport 2 w ehostarze ??????????

Mecze Premiership są na Eurosport 2 ale nie w Polsce tylko bodajże w Rumunii i na Węgrzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
grzes6y53 :dla mnie Oskar za tępo : moje gratuluję sam bym tego nie wymyślił !!!

Jesteś mocno szybki szkoda że tempo osiągasz słabsze w ortografii.

nawet jeśli popełniłem błąd, to ty nic nie wniosłeś do tematu... :roll:

sam też idealny nie jesteś..

tak... no i teraz ja przez ciebie zaspamowałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 10 miesięcy temu...

Postanowiłem ponownie reaktywować ten temat. Z tego co widzę nie cieszy się on tu dużym zainteresowaniem. Jednak nowy sezon Bundesligi zapowiada się niezwykle ciekawie. Oprócz tria z Borussii, Peszki i Matuszczyka z Kolonii w Niemczech zagrają również nowi zawodnicy z naszego kraju: Mateusz Klich przeszedł z Cracovii do Wolfsburga, natomiast Artur Sobiech po konflikcie z J. Wojciechowskim został sprzedany do Hanoweru 96.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został już opublikowany dokładny plan pierwszych siedmiu kolejek nowego sezonu. Niestety nie został on najlepiej ułożony bo aż w czterech kolejkach mecze Borussii i Bayernu nakładają się na siebie. Taki układ sprawia,że kibice Bayernu i Borussii, których jest w Polsce dość dużo nie zobaczą kilku spotkań swoich drużyn na żywo w eurosporcie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem ponownie reaktywować ten temat. Z tego co widzę nie cieszy się on tu dużym zainteresowaniem. Jednak nowy sezon Bundesligi zapowiada się niezwykle ciekawie. Oprócz tria z Borussii, Peszki i Matuszczyka z Kolonii w Niemczech zagrają również nowi zawodnicy z naszego kraju: Mateusz Klich przeszedł z Cracovii do Wolfsburga, natomiast Artur Sobiech po konflikcie z J. Wojciechowskim został sprzedany do Hanoweru 96.

Ciekawe tylko ile Polaków będzie grało w pierwszym składzie a ilu grzać ławe.

ps.nie pisz posta pod postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zauważyłem że bardzo dużo meczów Borussi i bayernu jest o 15,30 a w innych terminach pokazują Mainz, Augsburg itd duży minus ale tak niestety musi byc myśle że nie zmienią tam terminarzu bo mają zasady w polsce to by mogli jeszcze zmodyfikowac

Mam nadzieję że bedzie naszych grac jak najwiecej

 

ps. post pod postem można pisac ale po 24h bodajże a tak służy do edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...