Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam złożone wypowiedzenie umowy ważnej do grudnia b.r. Posiadam Pakiet L, Disney+, Eleven, Polsat Sport Premium, HBO + MAX, no i nieszczęsną ekstraklasę do końca czerwca. Chciałbym zrezygnować z HBO + MAX i ewentualnie zejść do pakietu M. Sport to priorytet. Niestety podupadło to w Polsat Box. Na co mogę liczyć przy ewentualnym przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Motyl1987 napisał(a):

Czyli co? 

Pakiet M za 15 zł + polsat sport premium 20

Jeszcze Eleven Sports obowiązkowo. Liga Włoska, pół Hiszpańskiej, niedługo Bundesliga. Mnie też interesuje głównie sport, mam pakiet S + Eleven Sports i jeszcze rok umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pakiet Pakiet Stream+ za 49,99zł można sobie włączać u wyłączać kiedy się chce czy to jest cyrograf do umowy na 24m ?

20 godzin temu, killerów dwóch napisał(a):

Umowa przedłużona. Pakiet M +2 x multiroom za łącznie 15 zł. Na 18 miesięcy. Potem wszystko za 25 zł bezterminowo. Dla zainteresowanych - czynszu za dekodery brak, bowiem posiadam je od wielu już lat. Evoboxa PVR mam od samego początku produkcji. 

Nawet na Evoboxa PVR nie masz czynszu +5zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2024 o 15:16, gość napisał(a):

 

Trzeba było brać jak Ci tyle proponował :) 

 

W dniu 22.07.2024 o 14:03, kaeres napisał(a):

Po rezygnacji właśnie dostałem ofertę M za 15zł i nie do końca zrozumiałem ale zapytałem za ile będę miał to co mam.

A mam Eleven i PSP.

Otrzymałem odpowiedź +20zł

Czyli M+Eleven+PSP za 35zł

Proszę o potwierdzenie czy konsultant czegoś nie pominął ?

 

Dzisiaj zadzwonił i znów się walnął. Już odczytywał regułki bo się zgodziłem na tą ofertę.

Ale się spomiarkował i przeprosił, że PSP za 10zł to jest to pakietu L.

 

Tak więc wziąłem jedynie Pakiet M+Eleven. Za pomyłkę dorzucił Nikelodeony jakieś i Cinemaxy ale podejrzewam, że to każdemu dają.

30zł łącznie z haraczem za Evoboxa - na 18m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie udało Ci się dostać PSP za 10 zł.. u mnie właśnie było za dyszkę.. ale miałem w C+ to sobie darowałem.. a tu się okazało że po miesiącu wyleciało PSP z C+ i teraz jest za 25 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
mam obecnie pakiet L z filmboxami cinemaxem wszystkimi kanałami dla dzieci i multiroom za 50zl. 
Umowa na czas nieokreślony. 
Dekoder pvr + multiroom jakiś zwykły.

 
przy przedłużeniu umowy chciałbym dekodery  4k i do obecnego pakietu L dodać eleven i Polsatu sport premium.
Jaki abonament mogę uzyskać przy wypowiedzeniu umowy?

póki co nie wypowiadam bo nie wiem czy 50zl to nie jest dobra cena. 
pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant nie obiecywał rabatu za telefon, jednak potem w iPB był smartdom i opłata 25 zł. Niestety teraz smartdom zniknął i rabatu nie ma. Tylko, że o tym się nie mówi, jest cisza. Te tanie pakiety mają swoje plusy i minusy i chyba pewna jest podwyżka o 10 zł po umowie na czas określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...