Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na chwilę obecną posiadam:

Pakiet M

Opcja ON THE GO
Pakiet Eleven Sports HD
Pakiet HBO HD HBO Max
Usługa Multiroom HD
Pakiet Polsat Sport Premium

 

Dotychczas płaciłem łamaka umowa na 24 miesiące, 12 miesięcy 20 zł 12 miesięcy 90zł średnio 55 zł.

 

Do końca umowy 6 miesięcy. Zaoferowali mi umowę tylko na 29 miesięcy (podobno nie da się mniej) 50 zł przez rok, po roku 105 zł z nowym dekoderem.

 

Czy da się to lepiej ugrać ? Zależy mi przede wszystkim na nowym dekoderze, nagrywaniu i sporcie. Oferta zaproponowana w oddziale to oprócz tego co mam bodajże pakiet L + Ekstraklasa + 2xCinemaxy. 

 

Na jaką ofertę mogę liczyć z DUK ? Czy jest ewentualnie szansa na przejście na pakiet minimum + multiroom ? Czy niższy pakiet tylko w wypadku nowej umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2022 o 11:04, maikel napisał(a):

wyslij wypowiedzenie umowy przez ICOK i zadzwoni do ciebie konsultant-wtedy negocjuj

A jak myślisz co oni mogą zaoferować ? Umowę na 24 miesiące ? Nowy dekoder będzie możliwy przy przedłużaniu z DUK ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AsansiaszDostaniesz wszystko co chcesz z umową na 24 mies. Nowy dekoder 4K (nagrywanie w chmurze),bo Evobox PVR raczej nie. Pakiety - S+Mr za 30 zł, M+Mr za 40 zł, L+Mr za 65 zł, pakiety dodatkowe jak w cenniku. Wszystkie opcje w umowie 24 w tym 2 mies. za darmo, chyba, że przekroczysz kwotę 100 zł to będzie 6 mies. gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich :)

 

Muszę przyznać, że w ostatnim czasie dość ,,intensywnie" obserwuje ten wątek. Po postach w tym dziale stwierdzam. iż Polsat Box dość sprytnie ,,ukrył" podwyżkę ceny - dlaczego? Jeszcze niemal 2 lata temu, kiedy przedłużałem umowę - konsultant stwierdził, że czasy gratisów się skończyły i nie wrócą, a teraz co mamy? Mamy podwyżkę abonamentu o 10zł i wracają stare czasy gratisów. Zatem dla obecnych klientów w zasadzie nic się nie zmienia. 

 

Bo przykładowo mój przypadek - pakiet S za 10zł miesięcznie, dekoder Evobox 0zł. Umowa brana na 24m. bez gratisów, aktualnie 9 miesięcy do końca. Czyli na przedłużenie dostanę pakiet S za 20zł w tym 2 miesiące gratis - tak? Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić. Dla nowego klienta jest pakiet S w cenie 30zł, na przedłużenie umowy z wypowiedzeniem abonent dostanie ofertę o 10zł mniejszą na cały okres umowy. Oferty ze zobowiązaniem 10zł za S na cały okres umowy zostały wycofane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gursonek napisał(a):

Mamy podwyżkę abonamentu o 10zł i wracają stare czasy gratisów.

Można to różnie tłumaczyć, jak ktoś chce 6 mies.darmowych to zapłaci więcej 10zł abo, ale dostanie 1 pakiet więcej i to w zasadzie podwyżką nie jest.

 

3 godziny temu, Gursonek napisał(a):

Czyli na przedłużenie dostanę pakiet S za 20zł w tym 2 miesiące gratis - tak?

Ale zwiększasz zobowiazanie o 10 zł i powinni dać 6 mies.gratis. O ofertach M za 20 zł na całą umowę i S za 10 zł też na całą, jest cisza, pewnie ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku oraz życzę wszystkiego najlepszego.

Mam pytanie odnośnie mojej umowy, której czas dobiegnie końca za 6 miesięcy. Obecnie płacę 90 złotych, za Pakiet L + OTG + Pakiet HBO Max + Pakiet Filmbox Premium. Dodam, że wypowiedzenie już złożyłem. Co ewentualnie mogę dostać, chcę pozostawić to samo, ewentualnie dorzucić Eleveny.

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stan69 napisał(a):

Jak dorzucisz Eleveny to dostaniesz umowę 24/6 (6 m.gratis) za 100 zł. 

Wielkie dzięki.

Jutro postaram się skontaktować z DUK, czy jednak lepiej czekać na kontakt od konsultanta? Ma to jakieś znaczenie odnośnie nowej oferty?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w calosco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, stan69 napisał(a):

Jak dorzucisz Eleveny to dostaniesz umowę 24/6 (6 m.gratis) za 100 zł. Aha i D + będzie.

Niestety, bez porozumienia odnośnie nowej umowy. Taki wariant zaproponowali za 10 zł. drożej... Mam jeszcze prawie 6 miesięcy umowy, jeśli nic konkretnego nie otrzymam, to podziękuje. Tym bardziej, że w okresie letnim wystarczy mi naziemna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, porto07 napisał(a):

Taki wariant zaproponowali za 10 zł. drożej... Mam jeszcze prawie 6 miesięcy umowy, jeśli nic konkretnego nie otrzymam, to podziękuje. Tym bardziej, że w okresie letnim wystarczy mi naziemna. 

tak jak sugerowalem przez priv. wiadomosc  sprobowac z tym samym co jest i dodatkowo Disney+ i za calosc 100zl na mies. Przy opcji 24/6. srednio w ujeciu 24 mies. wyjdzie 75 zl/mies.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...