Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Araya napisał:

Witam.

Czy to prawda, że nie można przedłużyć umowy z modułem CI? Jedyna opcja to wymiana na dekoder.

CI czy CI+? W przypadku CI+ to bzdura jakaś skoro jest w ofercie to dlaczego nagle by rezygnowali.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką podała przyczynę? nigdzie nie widziałem zapisu/informacji że nie można więc jeśli nie ma na to konkretu to po prostu chciała Ci wcisnąć dekoder pewnie z dodatkową opłatą.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką podała przyczynę? nigdzie nie widziałem zapisu/informacji że nie można więc jeśli nie ma na to konkretu to po prostu chciała Ci wcisnąć dekoder pewnie z dodatkową opłatą.
Podobno polityka firmy wycofywania modułów z rynku. Nie dawała sobie wytłumaczyć, że moduł mam w telewizorze, telewizor na ścianie i brak miejsca, żeby postawić dekoder.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są do tego zdolni aby szukać "januszy" i liczyć że ktoś się pomyli przy przedłużeniu umowy i zrezygnuje z modułu mając telewizor z wejściem na moduł, bo oni tak sobie wymyślili. Jeśli faktycznie będą wymuszać taką absurdalną zmianę to ja im nie będę robił problemu. Po prostu nie przedłużę umowy i przejdę na prepaid, bo nie potrzebuję złomu pod telewizorem. Nie dostaną co miesiąc odemnie pieniędzy jak w przypadku abonamentu tylko jak za prepaid czyli wtedy kiedy ja o tym zdecyduję.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam: W związku z chęcią zrezygnowania z MR ,jestem skazany na pakiet m + eleven.I tu jest problem ,bo pani z duk uparcie twierdzi że nie mam opcji przedłużenia umowy bez MR. Tłumaczyła że przy aneksie nie mogę zrezygnować z MR , a gdybym się uparł ,to byłbym traktowany jako nowy abonent i straciłbym  oferty z promocjami !. Jak to wreszcie jest z tym MR? Co mogę ugrać za pakiet M + eleven + evobox pvr( obecnie 5zł czynsz)?. Widzę różne kwoty na podobny pakiety ,od czego to zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2021 o 01:36, kobi666 napisał:

Chyba tak bo jest na liście kanałów na końcu umowy w pakiecie Max HD. Ale jak to w końcu było z Superstacją bo też jest na liście w np. Familijny Max HD ?

Znalazłem umowę i z 2 czerwca umowy na Pakiet L już nie miały kanału Lifetime HD na liście.. więc nie dla każdego będzie możliwe zakończenie kontraktu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kiler37 napisał:

Tłumaczyła że przy aneksie nie mogę zrezygnować z MR , a gdybym się uparł ,to byłbym traktowany jako nowy abonent i straciłbym  oferty z promocjami !. Jak to wreszcie jest z tym MR?

Dekoder do MR trzeba odesłać odpowiednio wcześniej, by przy aneksie umowy był "zdjęty" z twojej ewidencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Araya napisał:

Nie dawała sobie wytłumaczyć, że moduł mam w telewizorze, telewizor na ścianie

... a ściana koło okna- też by nie pomogło- bo zapewne chodziło jej o to co poniżej ->

19 godzin temu, tail# napisał:

po prostu chciała Ci wcisnąć dekoder pewnie z dodatkową opłatą

A im większe koszty dla klienta tym prowizja dla konsula większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im złożysz wypowiedzenie, to inaczej będą rozmawiać i już takich bzdur nie będą wymyślać, a nagle ich polityka firmy też się zmieni. :)Najważniejsze to nie dać się wkręcić i wiedzieć czego się oczekuje.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...