Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@amarok4Darmowych okresów w zasadzie nie ma, wyjątek to oferta dla obniżających zobowiązanie - 2 mies.za 0 zł. Dla utrzymujących i zwiększających abonament są gratisy, upusty cenowe w pierwszym roku, oferowanie pakietu wyższego lub pełnego w pierwszych 6-ciu miesiącach. Wspomniana oferta 50 zł za pakiet L jest już gratisem.

Co do drugiego pytania, to tak nie można. Trzeba od razu zadeklarować jakie pakiety chce się mieć. I tu jest błąd Polsatu, bo wielu abonentów rozszerzyło by swoja ofertę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

1) Czy wypowiedzenie umowy można przesłać online? Jeżeli tak to na jaki adres?

2) Czy polsat przy pakiecie za 120 zł (płacę wszystko oprócz ekstraklasy) - w tym 2 multiroomy, da mi nowe dekodery czy nie? Bo mam stare jak swiat jakies sagemcomy, które ledwo chodzą i na których piloty już ledwo co działają, a raczej nie działają. Karty też które mam w środku są już sfatygowane bo jestem w polsacie chyba z 6 lat albo i wiecej bo nie pamietam dokladnie. Jak mi nie dadzą to odchodzę, bo to bez sensu żebym jeszcze oprocz sporego rachunku za sprzęt musiał dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co można liczyć przy aktualnym pakiecie: Familijny Max HD + Cinemax HD + Sport HD + Film HD + Eleven Sports HD + Ekstraklasa + 1x Multiroom? Aktualnie 85zł (umowa była na 2 lata). Interesuje mnie to samo, ale bez Filmbox-ów i bez wymiany dekoderów.

 

Edytowane przez krzychu7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 08:43, stan69 napisał:

Pakiet L + 2Mr, płatność 12x50 i 12x75 zł. Cinemaxy i wszystkie bajki w cenie, brak Filmboxów. Aktywacja dekoderów do Mr po 29 zł. A obecnie to masz Fam. Max bez Filmu i Sportu?

Właśnie dzwonił pan z DUK i zaproponował L - 12x50 i 12x75. Dodatkowo wymianę starego MR HD5500s na Evobox Lite i dodatkowy następny MR. Nie wspomniał nic o opłacie aktywacyjnej, więc nie wiem czy będzie czy nie. 

 

Czy to jest max cenowy który można osiągnąć przy takiej konfiguracji?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Długo nic nie robiłem z moim abonamentem i bardzo proszę o podpowiedź:

Aktualne; 

Umowa od październik 2017, pakiet familijny HD w cenie 19,99zl , dekoder mini HD 2000

Pytanie; 

Nie chciałbym zwiększać zobowiązania na większą kwotę - co mogę teraz dostać w przypadku złożenia wypowiedzenia- Wymiana dekodera, darmowe miesiące abonamentu? Proszę o odpowiedź. Nie mam żadnych innych abonamentów w plus aby robić smartdom .

 

Dziękuję z góry.

Edytowane przez kikan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...