Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie jadę na starych zasadach. Pakiet premium (bez PSP, C+ i fikołków),i do tego 2 dekodery multiroom, działa to zasadach SmartDom -50% czyli płacę 59,99 zł. Ale powoli chciałbym coś zmienić bo latam z kartami jak głupi. A coraz bardziej widzę że chip się zarysowywuje i nie chce czasami czytać. 

 

Co mogę ugrać dobrego? Interesuje mnie w zasadzie do samo. Filmboxy mogą iść won, a w zamian za to C+ i PSP. I myślę nad dekoderem 4K. Tak samo 2 razy multiroom. Czy można dobrać z dyskiem twardym? Czyli Evobox PVR? 

A i dodam że nadal w ramach SmarDom by to było.  Jak rozumiem -25 złotych.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mrok napisał:

Co jest szansa ugrać wypowiadajac umowę??. 110 zł tyle obecnie płacę. Chciałbym zachować te kanały co mam + ewentualnie ekstraklasa

Pakiet L+Filmbox+HBO+PSP+Eleven+Ekstraklasa za 120 zł mies. w drugim roku, a w pierwszym 50. Usługa OTG, Cinemaxy i Katalog gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa od dłuższego czasu przeszła na czas nieokreślony. 

Posiadam pakiet Familijny Max HD (40 zł) z pakietami Sport HD, Film HD oraz Cinemaxy HD (20 zł) Katalog online za 0 zł 

Multiroom HD (10 zł) z dekoderem głównym PVR HD 7000 oraz dekoder dodatkowy Mini HD 2000.

Wiem że ta oferta razem ze sprzętem jest stara i nieaktualna.  Czy po złożeniu wypowiedzenia co w obecnych pakietach oraz sprzęcie można maksymalnie wynegocjować?  Płacę miesięcznie 70 zł i chcialbym płacić mniej podpisując umowę na kolejne dwa lata. Będę bardzo wdzięczny za Państwa pomoc i napisanie jakie oferty otrzymali Państwo z CP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2021 o 17:06, stan69 napisał:

Pakiet L+Filmbox+HBO+PSP+Eleven+Ekstraklasa za 120 zł mies. w drugim roku, a w pierwszym 50. Usługa OTG, Cinemaxy i Katalog gratis

No ja dostałem ofertę Pakiet L +PSP, ELEVEN,HBO +GO, Film Box, Ekstraklapa, 6 m VOD, 6M 18+ za 77,5 miesięcznie. Przystałem na to.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jaras1966 napisał:

Mam jeszcze 11 miesięcy umowy, pakiet , który teraz mam to familijny max HD za 30 zł. Chciałbym wymienić dekoder na 4k, z podobną listą programów, pakiet L jest za 60zł czy da się go wyrwać taniej?

Chłopie nie ruszaj tego pakietu, a dekoder 4k jest zbyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubek1984 napisał:

no dlaczego ?? na umowie jest 50 przez pierwszy rok 125 przez rok następny minus ten smart dom to wychodzi te 77,5 miesięcznie .. oczywiście dodatkowo multiroom dlatego pewno to 125 zamiast 120.

 

Przyjąłem tą kwotę za średnią i też mi nie pasowała do żadnej oferty. No ale o SmartDomie nie wspomniałeś, tak jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartolini1379 napisał:

Chłopie nie ruszaj tego pakietu, a dekoder 4k jest zbyteczny.

Ja zostawiłem swoj evobox ... 4k bez dysku twardego.. bez sensu... jako multi zamieniłem starego hd 3000 na evobox lite. Pewno i tak niczym się nie różnią :P tyle że przez wifi autoryzacja a nie przez te karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. prosze o pomoc. 6 miesiecy do konca umowy. Płace 110 ( z HBO i 2 multoroomy ale bez PSP i Extraklasy) chce zrezygnowac z HBO. Propozycja z DUK pakiet L za 75zł bez HBO i 2 miesiące za 0 albo Pakiet L bez HBO ale z PSP i Extraklasa za 50 zl przez 12 miesiecy a kolejne 110. Czy ewentualnie poczekac 2 miesiace i złożyć wypowiedzenie? Moze wtedy bedzie lepsza oferta?🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel_QQW zasadzie zejście z abo.to na 4 pełne mies. przed końcem, po wypowiedzeniu. Musisz się zdecydować czy chcesz te pakiety sportowe. Może być pakiet L za 50 + 2 MR za 15 i płatne wszystkie miesiące, lub L za 60 + 2 MR za 15, 2 mies. za 0 zł i pełna oferta, pozostałe 22 mies. po 75 zł. Wypowiedzenie pisz w ICOK zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel_QQW zasadzie zejście z abo.to na 4 pełne mies. przed końcem, po wypowiedzeniu. Musisz się zdecydować czy chcesz te pakiety sportowe. Może być pakiet L za 50 + 2 MR za 15 i płatne wszystkie miesiące, lub L za 60 + 2 MR za 15, 2 mies. za 0 zł i pełna oferta, pozostałe 22 mies. po 75 zł. Wypowiedzenie pisz w ICOK zaraz.
Jak można złożyć wypowiedzenie w ICOK?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2021 o 14:30, arekqw napisał:

Mam teraz pakiet: Rodzinny 5zł   (na nieokreślonym będę płacił 15zł)

Wypowiedzenie wysłane

Propozycje:

pakiet S 10zł 24m

pakiet M 20zł 24m

pakiet S + 6m wszystkie kanały 10zł 12m potem 20zł 12m

 

@arekqw jak można otrzymać pakiet RODZINNY za 5zł? Jakie tam mamy kanały?

Żeby dostać pakiet S za 10zł na 24m-ce muszę wypowiedzenie wysłać?

W grudniu kończy się umowa z pakietem S i muszę/chcę coś wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc będzie trzeba podjechać do punktu i zrobić wypowiedzenie.

Zadzwonię jeszcze do DUK i zobaczę co zaproponują.

Niech dadzą 12m-cy za 0zł i 24 za 20zł (umowa na 36m-cy) i mają ze mną spokój :)

W sumie to DVB-T by wystarczyło ale sygnał(teren) jest bardzo ciężki w odbiorze a z satką nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, an10ka napisał:

1.Więc będzie trzeba podjechać do punktu i zrobić wypowiedzenie.

2.Zadzwonię jeszcze do DUK i zobaczę co zaproponują.

1- Możesz w punkcie, ale możesz to błyskawicznie przez ICOK zrobić.

2-Prędzej zrób pkt.1, jak masz czas poczekaj z dzień-dwa, na 99% sami do ciebie zadzwonią, ale możesz i sama, ale tylko po wypowiedzeniu bo w przeciwnym wypadku nie maja dostępu do wszystkich opcji, które są dostępne dla tych co chcą się pożegnać z CP a właściwie już z PB.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2021 o 17:06, stan69 napisał:

Pakiet L+Filmbox+HBO+PSP+Eleven+Ekstraklasa za 120 zł mies. w drugim roku, a w pierwszym 50. Usługa OTG, Cinemaxy i Katalog gratis

kolego @stan69 czy możesz mi napisać co mogę ugrać po złożeniu wypowiedzenia bo mam taką samą pakietyzację za kolega @mrok plus 3 x MR. 

Chce zachować wszystkie dekodery jakie obecnie mam. Ekstraklasa jest 10 zł mc płatna ? i czy można ją sobie dobrać później też w cenie 10 zł jeśli się nie zdecyduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD+2MR za 85zł od prawie pół roku umowa na czas nieokreślony.Czy przy dobraniu kolejnego MR (koniec umowy z Canal+) jest szansa coś ugrać?

Edit:dekoder główny Evobox PVR+2 HD3000

2 godziny temu, Wojttt napisał:

Mam Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD+2MR za 85zł od prawie pół roku umowa na czas nieokreślony.Czy przy dobraniu kolejnego MR (koniec umowy z Canal+) jest szansa coś ugrać?

Edit:dekoder główny Evobox PVR+2 HD3000

W tym pakiecie mam też Eleveny

Edytowane przez Wojttt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szorstkiPakiet L+HBO+PSP+Eleven+3Mr płatne w drugim roku 125 zł (z pakietem Filmbox 135, a jeszcze z Ekstraklasą 145 zł)

W pierwszym roku z każdą opcją 50 zł mies. Ekstraklasę możesz sobie dobierać w ICOK kiedy chcesz za 15 zł mies.

@WojtttWypowiedzenie trzeba napisać i aneksować umowę. Pakiet L+3Mr i opłata 85 zł mies. w drugim roku (z Filmbox 95), a w pierwszym 50 zł mies.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam internet za 25 zł minus 10 zł wychodzi przez rok 15 zł potem 25. Jako pierwszy produkt w smartdom 4. 

Drugi mam tv pakiety 

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD za 80 zł zniżka 25 zł wychodzi 55 zł miesięcznie. 

Co mogę ugrać w tej cenie?

Dalej jest rabat 25 zł czy wyłączyli to w smartdom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...