Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@stan69 Jeśli wprowadziłem w błąd to przepraszam, natomiast rozmawiając z konsulem bodaj pod koniec października odnośnie mojej dodatkowej umowy, zapytałem go też na jakich warunkach mógłbym przedłużyć swoją główną umowę (to co w podpisie), gdyby teoretycznie kończyła się niebawem. Wśród wymienionych opcji z pakietem M usłyszałem: pakiet M + Eleven + MR - 12x30 + 12x50. Tak też zrozumiałem konstrukcję oferty, że mechanizm 12xX + 12xY, dostępny jest zawsze, różni się tylko ew rabatem (-10 zł) w pierwszym roku - w zależności od tego czy cenę zwiększamy/ utrzymujemy czy też nie. Ale jeśli to błąd - to przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski, ja też mogę się mylić, jako że korzystamy tylko z tego forum, nie mamy dostępu do systemu.

Odnośnie pakietu M (i nie tylko), abonent obniżając swoje zobowiązanie ma tylko jedną ofertę - 3 msc pełnej oferty za darmo, tak pisał @Nowy 123. Może się coś zmieniło, nie wiem. Pozdrawiam !

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 11:15, antonio napisał:

Witam, kończy mi się umową za 4 miesiące / Familijny Max HD  + CP GO OTG za 30zł/msc. Umowa była 24/3

Zostając przy tym samym pakiecie i cenie, można ugrać 12/3 lub 24/6 ? Złożyłem wypowiedzenie i miałem pierwszy tel., podobno przy tej cenie tylko 24/3 - to co jakieś HBO na msc prosić?

Ogólnie ten CP Go też mocno okroili, to wszystkim czy zależnie od podstawowego abo?


Witam ponownie, udało mi się przedłużyć jedną w/w umową na starych warunkach przed nowymi ofertami, ale drugą przegapiłem. Teraz pytanie co można złapać za podobną cenę i ilość kanałów - nie potrzebuję dodatkowych pakietów (czasem HBO) z Max HD oglądane bajkowe + naukowe + tvn turbo. Nie chciałbym podnosić opłat. Wypowiedzenie złożone, umowa wygaśnie z końcem grudnia.
Korzystniejsza będzie oferta NC+?
Ostatecznie całkiem zrezygnuję z satelitarnej jak tylko drożej musi być, dokupię do netflixa hbo go i trudno. Naziemna wystarczy na awarie internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123Dzięki za wyjaśnienie, w takim razie konsul w październiku trochę mnie zbałamucił.

 

PS. Na przykładzie oferty kolegi, który ma ofertę Fam Max HD + Sport + Film + Eleven + MR i płaci 75 zł /msc, możliwa byłaby np. taka opcja M + MR + Eleven + HBO + np. Filmbox (ew. inny pakiet za 10 zł) - 12x 20 + 12x80? Tzn samo zejście do M nie powoduje jeszcze stracenia opcji na "rabatowany" pierwszy rok? Chodzi tylko o końcową wysokość abo?

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuk30Jeśli chcesz Evobox PVR to ma być pakiet L z pakietem dodatkowym, będzie wtedy bez czynszu (sam L to z czynszem), aktywacja 49 zł. Teraz L 60 zł + Eleven 10 zł + PSP 20 zł + MR 10 zł = 100 zł tyle płacisz miesięcznie w drugim roku umowy, w pierwszym 50 zł msc.

Na pierwsze 6 mies.dostaniesz pełną ofertę. Aby to dostać to konieczne wypowiedzenie obecnej umowy na 6 mies. (w ICOK 7 mies.) przed jej zakończeniem.

 

@poselsuskitak, chodzi o końcową wysokość abo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, 15 stycznia kończy mi się umowa dwuletnia. Pakiet Familijny HD za 39,90zł (razem z hbo go ale nie wiem co to i nie korzystam) Będę chciał ją chyba przedłużyć ale potrzebuje jeden lub dwa dekodery MR. Obecnie mam jeden dekoder Evobox HD. Czy jest możliwość przedłużenia tego pakietu co mam (familijny hd) w tej samej cenie lub niższej biorąc MR do tego? Czy tych "starych" pakietów już nie ma, i będę  się musiał zdecydować na któryś z nowych pakietów np M? (ale on ma chyba mniej kanałów niż mój stary)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ma_ko

 

1. Jeśli chodzi o wersję z pakietem M. Otrzymasz propozycję 12 msc x 20 zł + 12 msc x 40 zł (jeśli dobierzesz jeden MR) lub 12 msc x 50 zł (jeśli dobierzesz dwa multiroomy). Czyli średnio miesięcznie albo 30 albo 35 zł - w zależności od ilości MR.

 

2. Jeśli nic się nie zmieniło - część ofert ze starej pakietyzacji jest dostępna. Gorzej z cenami, bo "goły" Familijny HD bodaj 40 zł. Nie wiem jak wygląda kwestia rabatów i czy / za ile można dobrać multiroom. Oferty ze starą pakietyzacją pojawiają się tu bardzo rzadko, możesz sam drążyć temat i później zrelacjonować co Ci przedstawiono. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podobnie jak myślałem. Napiszę jeszcze dziś czy jutro wypowiedzenie i powiem co mi zaproponowali. Brakowało by mi w tym pakiecie M np AXN HD i Fox HD bo czasem coś mi się zdarzy tam obejrzeć. I nie wiem w jakim pakiecie jest kanał Stars TV?  

 

Edit: doczytałem że jest on fta więc ok

Edytowane przez ma_ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, stan69 napisał:

@ciacho007 Pakiet S - pierwszy rok po 10 zł msc, drugi rok po 20 zł msc.

Pakiet L - pierwszy rok po 50 zł msc, drugi rok po 60 zł msc, Cinemax gratis przez całą umowę.

Dla Ciebie przy wyborze - S,M lub L pierwsze 6 msc pełna oferta.

Widzę że liche te oferty. Pakiet S w porównaniu z Rodzinnym HD jest bardzo przerzedzony z kanałów. Dzięki za informacje. Jeszcze mam 6 miesięcy może coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tak, a z drugiej czego się spodziewałeś za 20zł? :) Jeśli chodzi o sport to nie jest źle, brakuje tylko eurosportów.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...