Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok koledzy. Przewaliłem kilkanaście ostatnich stron i nie wiem na jakie warunki mogę teraz liczyć po złożeniu wypowiedzenia, bo każdy ma troszkę inny pakiet?

Od dobrych kilku lat dawałem wypowiedzenia i brałem naprzemiennie umowy 12 i 15 miesięczne z darmowymi miesiącami.

Do końca umowy mam 6 miesięcy.

Rozumiem, że teraz takich umów nie ma i mam się przygotować na umowę 24 m-ce bez darmowych m-cy?

Obecna umowa to pakiet:

-Familijny Max HD

-Cinemax

-Sport

-Film.

Za te pakiety płacę obecnie 60zł. Jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to wg umowy będzie 70zł.

Co mogę ugrać i za ile?

Wg nowych pakietów wystarczył by mi pakiet L bo cinemaxów, filmboxów i sportowych nie oglądam, ale podstawą jest pakiet dla dzieci bo by mi tego nie wybaczyły?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez rafcio082
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafcio082 Pakiet L: 12 msc x 50 zł + 12 msc x 60 zł. Powinna chyba cały czas być też opcja 3 darmowe miesiące + 21 msc x 60 zł (identyczna cenowo jak dla nowych). Co do pakietu dla dzieci, to choć strona CP pokazuje inaczej, podobno on już zawiera się w L. Jeśli z tym ostatnim się mylę - proszę niech ktoś mnie poprawi.

 

PS. Upewniałeś się, że na pewno abonament na nieokreślonym + 10 zł? Bo jeśli cena byłaby zachowana, nie ma większego sensu przedłużać. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powiedzcie koledzy co obecnie mogę dostać od CP?

Posiadam:

Pakiet HBO HD HBO GO,

Pakiet Film HD,

Pakiet Cinemax HD,

Pakiet Sport HD,

Opcja ON THE GO,

Katalog treści online,

Usługa Multiroom HD (3 dekodery),

Pakiet Eleven Sports HD

 

I płacę za całość 115zł.

Dotychczas było wypowiedzenie i umowa na 12 lub 15 miesięcy na przemiennie z darmowymi 3 miesiącami. Ostatnia umowa na 12 miesięcy. Czy dalej dostępne są umowy na 12 lub 15 miesięcy? Co ogólnie teraz dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banditozzNie ma umów na 12/15 msc. Jeśli chciałbyś zachować to co masz obecnie, to umowa na 24 msc:

Pierwsze 12 msc - 50 zł

"Drugie" 12 msc - 120 zł albo 130 zł (jeśli chciałbyś zachować kanały Filmbox - nie ma ich w pakiecie L)

Przez pół roku miałbyś też pozostałe pakiety z oferty w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2020 o 00:40, lukasbabel2 napisał:

Dzięki wielkie za pomoc. A gdzie można sprawdzić dokładny wykaz kanałów w tych dwóch pakietach by móc porównać i które z tych kanałów są gwarantowane? 

Pytam bo chce wiedzieć jak za pół roku będę chciał przedłużyć umowę to czy warto zmieniać pakiet. Bo teraz w cenie 25zl płacę = 10zl za rodzinny pakiet + 10zl za cinemax +5zl za dekoder (niby miało być za montaż satelity a wyszło za udostępnienie dekodera) 

I na koniec chce zapytać czy przy wymianie dekodera na inny gorszy model to zniknie opłata za czynsz dekodera? 

A przy przedłużeniu umowy można wyłączyć cinemax by móc płacić mniej? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na dzień dzisiejszy posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Eleven , OTG i 1x multiroom za 75 zł/mies.

Umowa do kwietnia 2021, tak więc zostało 5 okresów rozliczeniowych. Wypowiedzenie złożone we wrześniu.

Dotychczasowe propozycje jakie otrzymałem z DUK:

- Pakiet L + Eleven + 1 Multiroom: za 1-12ms 50zł; 13-24ms - 80zł. Przez pierwsze 6 miesięcy PSP gratis.

- Pakiet M + Eleven + 1 Multiroom : 3 msc pełna oferta gratis, pozostałe 21 msc 50zł (czyli oferta jak dla nowych klientów).

 

Proszę o Waszą opinię, czy zaproponowana oferta jest warta uwagi? Czy da się wynegocjować coś więcej? Czy przy 5msc do końca umowy mogę otrzymać ofertę na pakiet M za 20zł przez pierwsze 12msc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69Co do pełnej oferty na 6msc przy pakiecie L, to jak wynika z wcześniejszych wpisów, nie przysługuje mi chyba taki rabat gdyż nie zwiększam kwoty abonamentu a jedynie utrzymuje na takim samym poziomie (70zł nie wliczając multiroom). Pytanie czy jest szansa w takim wariancie jako gratis zamiast PSP uzyskać HBO/HBO GO??

 

Natomiast przy wyborze pakietu M, czy jest szansa abym otrzymał ofertę pakiet M za 20zł przez 1-12msc, następnie 13-24ms 40zł (pakiet M + Multi) ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m00ropCo do oferty z pakietem M, powinieneś mieć również dostępną opcję 12x30 zł  (12x20 -nie będzie dostępne dla Ciebie bo zmniejszasz abo)+ 12 x50 - wychodzi trochę taniej niż opcja 0x3 + 21 x50 i jest też ciut bardziej opłacalne gdybyś za 18 msc chciał skrócić umowę i zrobić kolejny aneks (oczywiście o ile i w tej kwestii czegoś nie zmienią). 

 

Czy te oferty są opłacalne to już inna dyskusja. W porównaniu z poprzednimi ofertami utrzymania - w większości przypadków zdecydowanie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...