Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj padł mi dekoder samsung s305g. Chcę wymienić go na dekoder HD. Jaki byście polecali, zastanawiam się nad sagemcomem, hd 5000 a mini hd 2000. Jakby ktoś napisał ile trzeba zapłacić za każdy z nich, będę wdzięczny. Interesuje mnie także tworzenie własnej listy ulubionych kanałów, szybkie przełączanie kanałów i szybkie ładowanie EPG. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jedynie może być gorzej z wlasnymi listami, w przeciwieństwie do samsunga gdzie jest to duuużo prostsze, ale po za tym również tego echo polecam, mam, użytkuje i jestem z niego naprawdę zadowolony, u kolegi "bawiłem' się chwile tym HD5000 i nie ma on porónania do tego echosia- dysk,- tak jale a mam nagrywarkę z dvd dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku lepiej brać pełne premium za 89,90zł. , 5zł. różnicy a dojdą hbo i cinemaxy. a co do telefonu to chyba ktoś niezbyt poinformowany był jak Ci to proponował, bo jeśli w ramach multiooferty to faktycznie za telefon jest 1zł, ale wtedy za telewizję płacisz te 1zł. mniej więc sumując wychodzi tak jak za sam abonament tv, no i umowa jest na taki sam okres czyli 29 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Co jest z tym MR. Umowa jest krótsza o 5 msc (dla przedłużających tak jak w mojej sytuacji - mam SF a chcę P+MR) to co zrobić po zakończeniu umowy na MR. Czy jest to oddzielna umowa czy łączna z całym pakietem? Czy też trzeba będzie płacić za te brakując miesiące już bez promocji? Jak wtedy podpisać nową umowę - na 6 msc przed końcem starej? Co z dekoderem? A jak ktoś zechce wypowiedzić sam MR? Ale masakra.

Pozdrawiam.

SK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytać umowę.

Multiroom jest bezpłatny przy pakiecie Premium przez okres wskazany w umowie (druga strona). Po tym okresie zgodnie z umową usługa (umowa na tą usługę) Multiroom przechodzi na czas nieokreślony i zgodnie z cennikiem pobierana jest opłata 32zł. Oczywiście można wypowiedzieć usługę Multiroom zachowując okres wypowiedzenia (3 cykle rozliczeniowe) lub podpisać aneks do umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was - długo mnie nie było tutaj,

 

i mam od raz pytanko do Was. Posiadam dekoder HD Samsunga 370 i Podstawowy pakiet Familijny za 37,90 (dodatkowo płacę +6,- zł za Polsat Sport HD). Razem więc 43,90 zł i właśnie kończy mi się 2-letnia umowa. Zaproponowano mi od zaraz na okres 29 m-cy nową umowę na podstawowy Familijny HD +Extra HD +Sport HD (te dwa pakiety gratis na okres 12 m-cy i płacę wtedy za całość 39,90 zł). Po okresie 12 m-cy mam do wyboru : a) pozostać przy tych dwóch dodatkowych pakietach HD za 79,90 zł lub też B) wybrać sobie jeden z nich za 59,90 zł (wtedy wybieram Extra HD). I ku B) bardziej się skłaniam. Z tym że brakowałoby mi tutaj Polsatu Sport HD, więc dorzucam go za +6,- zł czyli razem byłoby to 65,90 zł. I mam wątpliwości czy to dobra oferta ? Nie mam pojęcia co oferuje Fimbox HD, czy Kino Polska, TVP seriale (nie znam, nie wiem, nie oglądałem) i czy warto sobie tym ogóle głowę zawracać ? Jeśli nic wnie wybiorę kontynuję przez rok (automatycznie) dotychczasową umowę. Sport HD niewiel mi daje, bo i tak w zasadzie interesuje mnie tylko siatka.

 

... a może w ogle dać sobie z tym spokój i dokupić Cinemax HD (+15,- zł) lub HBO (20,- zł) do tego ca mam teraz ?

Wtedy mam odpowiednio koszty 58,9 / 63,9 zł ?

 

Doradźcie czy to dobra oferta czy wybrać 2-gie rozwiązanie (Cinemax lub HBO) ?

Co o tym sądzicie ?

 

dzięki za podpowiedzi / ew. przemyślenia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci odpowiem tylko odnośnie sportu. Samego Polsatu Sport HD już w nowej pakietyzacji nie dobierzesz. Możesz jedynie wziąć cały pakiet Sport HD za 20 zł. Co do innych propozycji nie wypowiadam się, bo gusta są różne. Jeżeli nie wiesz co oferuje Extra HD to możesz się przeciez zorientować co to jest w czasie okresu promocyjnego, który masz przecież 12 miesięcy za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy, od dwóch dni wydzwaniają do mnie z cp. Na razie z niemi nie gadałem, bo nie miałem czasu ale wiem chyba o co chodzi. Umowa mi się kończy w lutym. Pytanie brzmi: co mi mogą zaproponować? Obecnie mam stary familijny(ok.40pln) + extra hd(15pln). Dekoder echoś 7400 - dzierżawa 15pln. W sumie ok 70pln. Szczerze powiem, że to co mam chyba jest niezłe za tą kasę, co? Co mogę wyrwać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...