Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby tak było faktycznie to miał bym niedopłatę w kwocie 12 zł a nie 40 , a gościu z partyline zapewniał że te 10 miesięcy gratis to za całą ofertę w tym katalog VOD z którego mogę zrezygnować po tych 10 miesiącach i wtedy płacę 79,90 w 11 miesiącu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na moje sprawa wygląda następująco. Dostałeś 10 msc gratis VOD. i możesz z tego zrezygnować, ale za 79,90 nie dostaniesz pełnej oferty bez Vod jak już to 89,90, Więc wyjaśniaj. A abonament jakiś musisz płacić. Nie wierze abyś dostał 10 msc gratis, chyba że na info mają coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

08 kwietna 2012 roku kończy mi się umowa na F+SF (bez HD) + dekoder Echostar E400 na wypożyczenie. Dlatego dziś wybrałem się do APS-u aby dowiedzieć jakie oferty mają dla mnie. Nadmieniam, że interesuje mnie pakiet Premium+ Multiroom z obecnie posiadanym dekoderem jako głównym. Pan predstawił mi ofertę:

- 29 msc umowa w tym 12 msc 39,90 cały pakiet (ale nie dopytałem się czy z VOD), pozostały okres - 99,90 zł + MR za 29 złoty za dekoder za 0,00 zł w okresie umowy. No i okey. Jeśli nie ma teraz darmowych miesięcy to oferta jak dla mnie może być. Ale gdy zapytałem o możliwość zejścia do samego F+HBO+CMax, Pan powiedział, że to niemożliwe. Ktoś już o tym pisał na forum (tj. o możliwości oferty elastycznej premium dla przedłużających). Czy miał rację? Jeśli nie, to jak go o tym przeknać. A może są jakieś inne, ciekawsze oferty. Może jeszcze trochę poczekać. A tak na marginesie jak długo są ważne oferty dla przedłużających?

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Premium na cały okres umowy to nie jest 99,90zł po promocji tylko 89,90zł/mc po promocji. Obecnie Premium i eleastyczne i stałe Premium są bez VOD.

Pracownik APS-u nie ma wpływu na dostępność ofert w Systemie Obsługi Sprzedaży. Na mój nos jednak elastyczne Premium powinno się pojawić. W elastycznym Premium będzie 1 miesiąc mniej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Czyli racja - obecnie nie ma oferty elastycznej. Pan z APS-u nawet mi na ulotce napisał, że po 12 msc przez pozostały okres umowy 99,90 zł (dotyczy premium i MR). A może jest inna oferta tylko ja się nie dopytałem ? No nic pójdę jeszcze raz. A teraz z innej beczki. Czy o wyborze drugiego dekodera do MR decyduje ich dostępność w salonie i jaki ewentualnie możecie polecić. Ach. Dlaczego umowa na drugi dekoder jest podpisywana na 24 msc ?

Dziękuję za odpowiedź. Podrawiam SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak dla mnie otrzymana oferta jest całkiem okey. Teraz miesięcznie płacę 87,80 zł a w tej nowej umowie będzie ok. 75 zł z groszami a dostaję MR + kanały HD. Szkoda tylko tego VOD. Ale czy ja bym miał czas to oglądać ? Z drugiej strony wiadomo - lepiej dostać więcej niż mniej. Przejście do innej platformy jest niestety nie możliwe z powodu "zakochania" mojej rodziny w siatkówce. Na klablówkę też nie mam szans. Popytam jeszcze w APS, może Pan się przejęzyczył i to ma być po promocji 89,90 zł.

Pozwolę sobie jeszcze napisać jak to się skończyło. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dostałem dzisiaj telefon z CP na podmianę dekodera SD na HD. Molestowałem ich miesiąc czasu, aż w końcu zadzwonili.

Mam pakiet Mini HD -> FAM.HD z dekoderem SD umowa od stycznia 2011. Dostałem propozycje z dekoderem HD za 1zł na 36 m-c, 2 miesiące FAM.HD + SPORT HD + EXTRA HD za 14,90, później obowiązkowo Familijny HD.bez pakietów.

 

Powiedzcie jak waszym zdaniem to wygląda, aneksować umowę czy czekać na coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, przy aneksowaniu umowy, muszę z góry zapłacić abonament 14,90 za pierwszy miesąc, czy to jest liczone po upływie 1 m-c ? bo podpisując pierwszą umowę miałem gratis 3 mc, więc nie wiem jak to wygląda obecnie ?

 

Robię aneks 24.11 i płacę do 24.12 czy płacę z góry za miesiąc przy podpisywaniu umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli okres rozliczeniowy mam 24 każdego miesiąca następna moja płatność to 24.12, jeżeli zrobię aneks umowy dzisiaj tj. 2.12 to przepadną mi te 22 dni ? czy przejdzie to na konto tej aneksowanej umowy, i na nowym dekoderze HD będe miał pakiet Mini HD do 24.12, a od 24.12 FAM.HD + EXTRA HD i Sport HD za 14,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...