Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą po rozmowie telefonicznej z DUK przedłużona umowa : pakiet Rodzinny HD na 12 m-cy w tym 1 miesiąc darmowy później 9,99 zł + 5 zł opcja ON THE GO. Dotychczas płaciłem 24,99 zł. Opcji za 4,99 zł podobno już nie ma. Pytałem czy coś wiadomo na temat transmisji LM i LE ale na razie brak informacji na jakich kanałach i za ile.      

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Radząc sie na forum rok temu, uzyskałem bardzo fajną ofertę Premium Max z Eleven Sports w umowie15/3 z Evoboxem i multiroomem hd3000 za 99.99 pln.

Multiroom bez dodatkowej opłaty.

W tej chwili do końca umowy zostały mi 3 miesiące. Wypowiedzenie już złożyłem.

Chciałbym zrezygnować z hbo i eleven i przejść na niższy pakiet Familijny Max + sport + film.

Rozumiem, że nie mam szans na umowę 12/3 przy evoboxie?

Czy muszę brać pakiet cinemax?

Na jaką cenę mogę liczyć przy pakietach na 15 i 24 miesiące (innych długości umów chyba nie ma)?

Z góry dziękuje za odpowedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas przedłużenia umowy. Tyle tu ciekawych porad, że może i mi coś Doradzicie .

 

Aktualnie :

zobowiązanie podstawowe : rodzinny HD 19,99 zł

multiroom : 10,00 zł

dodatkowe zobowiązanie:  HBO HD HBO GO : 20 zł

 

Umowa przeszła na czas nieokreślony.Wypowiedzenie wysłane.

 

Interesuje mnie pakiet HBO i wymiana dekodera na evobox'a.

 

Poproszę o podpowiedź na co mogę liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą po rozmowie telefonicznej z DUK przedłużona umowa : pakiet Rodzinny HD na 12 m-cy w tym 1 miesiąc darmowy później 9,99 zł + 5 zł opcja ON THE GO. Dotychczas płaciłem 24,99 zł. Opcji za 4,99 zł podobno już nie ma. Pytałem czy coś wiadomo na temat transmisji LM i LE ale na razie brak informacji na jakich kanałach i za ile.      

 

Ile kosztowała by paczka Cinemaxów do umowy, która jest w trakcie przedłużania i ma wejść w życie od 09.02.2018 na 12-cy?     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem, czy dobrze zadaję pytanie. Otóż posiadam pakiet Familijny Max HD+ multiroom i Evobox. Razem płacę 69.99 bodajże. Chciałem dobrać Film HD za 10zł. W usłudze elastyczny, czy jakoś tak. Problem jest w tym, że gdy wybiorę "modyfikuj usługę", miesięczne zobowiązanie wzrasta mi do 95 zł, mimo że nic nie wybrałem. Dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji sprawdź w warunkach swojej umowy, jaki jest koszt za pakiet Film HD. Jeżeli ceny się zgadzają z danymi w ICOK, zapisz zgłoszenie na swoim koncie o występującej sytuacji na Twoim kontrakcie. Sprawa zostanie zweryfikowana i niezwłocznie uzyskasz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalista Cyfrowy Polsat. Tylko jak zaznaczę pakiet FilmHD to z tych 94.50 wzrasta na 104.50 czyli pakiet kosztuje 10zł. Zastanawiam się dlaczego odrazu podbija mi na 94.50 jak nic nie wybieram. Jak wybrałem HBO to cena powiększyła się o 30zł.jak wrocę do domu to zrobię więcej zrzutów i wrzócę na forum. 

1517833870-830-x-1206px-Screenshot_20180

1517833889-820-x-1118px-Screenshot_20180

Edytowane przez Davvvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...