Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oki, ja robię teraz tak: za miesiąc śę wypowiedzenie, mam fam.max hd+ sport+film+ cinemax za 59.99.Ostatnia moja umowa 12/3,czyli teraz będzie przy wymianie dekodera 15/1,tylko nie chce mieć czynszu,więc biorę premium za 89zł jakoś przeżyje do następnej umowy, potem wrócę na 59.99.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z prośbą o poradę, informację...

 

Aktualnie mam: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet HBO HD HBO GO + Pakiet Sport HD + Pakiet Cinemax HD.

Okres umowy: 24 miesiące ( w tym pierwsze 6 miesięcy bez opłat) - kończy mi się w styczniu 2018.

Mam (bez opłat miesięcznych, tylko jednorazowo na początku zdaje się 49 zł) EVOBOX PVR.

Za wszystko płacę co miesiąc 79,99 zł (załapałem się na jakąś promocję z obniżką z 89 an 79 zł). Nie płacąc przez pierwsze 6 miesięcy wychodzi mi średnio miesięcznie: 60 zł

 

Nie wypowiadając umowy pozostaję na warunkach miesięcznej opłaty 79,99 zł.

 

Na co mogę liczyć chcą przedłużyć, ale nie na ich warunkach (bezterminowo za 79,99 zł) a wybierając jakiś okres umowy (12, 15, 24) tak by pozostać przy średniej płatności miesięcznej około 60 zł? Czy to w ogóle możliwe?

 

Pozdrawiam.

 

 

PS. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale sport mnie nie interesuje i chętnie bym z tego pakietu zrezygnował...

Edytowane przez Barti
Edytując swój post i dopisując coś do niego, nie cytujemy tym samym jego treści. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koprywa

 

Obecnie Masz Pakiet Premium czy w cenie 79,99zl niestety ale ten Pakiet kosztuje teraz 89,99zl.

Przy aneksie 24/6 średnia miesieczna wyjdzie Ci 67zl. Ewentualnie możesz skorzystać z oferty na 12 miesięcy wykorzystać 3 miesiące darmowe zrobić trzy opłaty i wysłać wypowiedzenie. Wtedy będziesz mógł skorzystać z nowej oferty.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, że po zakończeniu umowy mogę zawrzeć nową na 24 miesiące z 6 miesiącami bez opłat? Te 67 zł jest dla mnie do przyjęcia. Jak to załatwić? Złożyć wypowiedzenie i czekać?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Na tą chwile posiadam Pakiet Familijny Max HD z Film HD i Sport HD oraz Multiroom HD (3 dekodery). za całość płacę 79,99 i miałem 6 miesięcy za 0 zł, umowa kończy się jakoś w grudniu. dzwonił do mnie konsultant i zaproponowała 3m za 0zł i pakiet premium za 89,9 +opłata za multiroom lub to co mam tyle że 3 miesiące pierwsze za 0 zł. Wystarcza mi ten pakiet który mam a nawet mógł by być bez opcji sport HD. na co mogę liczyć ? jakie otrzymał bym warunki składając rezygnację ? z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez MasterVulgrim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, rodzicom kończy się za 1,5 miesiąca umowa z CP (dziś wysłane wypowiedzenie), a w tej chwili płacą 59.99 za pakiet Familijny HD + Sport HD. Ojciec rok temu wziął telefon w Plusie w abonamencie za 49.90, na który (dzięki CP) dostał 50% rabatu. Czy jest szansa żeby rabat zadziałał teraz w drugą stronę, czyli dzięki umowie z Plusem dostał zniżkę na telewizję w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. W paździeniku kończy mi się umowa 15 miesięcy. Mam premium z drugim dekoderem, za który płacę łącznie 89,99 zł. Dostałem dzisiaj propozycję z DUK na przedłużenie umowy na 12 miesięcy i 3 gratis z tym co posiadam ale w cenie 94,99 zł. Czy jest szansa dostać to w cenie 89,99. Najchętniej jednak zainteresowany byłbym pakietem Familijny HD + HBO Go i multiroom. Cena dla niego to 69,99 ale dostaję wyłącznie umowę na 29 miesięcy i 6 miesięcy gratis. Czy w tym drugim przypadku ugram coś krótszego ? Wypowiedzenie oczywiście wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam pakiet Premium za 89,90 miesięcznie. Do końca pozostało mi 8 miesięcy płatnych - to była umowa 12/3. Wypowiedzenie wysłałem. Czy istnieje możliwość modyfikacji tego pakietu w ten sposób, że rezygnuję z Cinemaxów a dodaję Eleveny? Ewentualnie ile by to kosztowało? Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@margraj

 

Niestety nie ma takiej możliwości żebyś zamiast Cinemax dostał Eleven. Jeżeli chcesz Eleven to najkorzystniej przejść na Premium Max w cenie 99,99zl wtedy dojdzie Ci Eleven i OTG.

Oferta z miesiącami darmowymi będzie dostępna 6 miesiecy przed końcem więc jeszcze trochę będziesz, musiał poczekać.

A co do długości aneksu to możesz liczyć na 24/6 lub 15/3.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 

Mam umowę 15/5 za Familijny Max HD + Pakiet FILM HD + Pakiet Sport za *49,99 . Pozostało mi 4 miesiące do końca trwania umowy.

Chciałbym wrócić do mniejszego abonamentu *39,99 albo jeszcze mniejszego , bo nie potrzebny mi taki w obecnej sytuacji. 

Pytanie: Czy abonament mogę zmniejszyć już dzwoniąc do DUK czy trzeba czekać aż oni zadzwonią, czy może trzeba złożyć wypowiedzenie? i na jaką długość umowy będę mógł teraz liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

mam umowę 15/5 z abonamentem Premium + 3 MR i OTG za 59,99 (50% SmartDom). Zostało jeszcze ok 2 miesiące, dzięki Wam złożyłem wypowiedzenie w APS'ie. Czekam na telefon z DUK. 

 

Chciałbym zostać przy tym co mam bez wymiany sprzętu - czy mogę liczyć na na jakiś rabat, czy jedyne co mogę "ugrać" to krótsza umowa np. 12/3?

Edytowane przez Logier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + OTG przy umowie 15/3 do końca umowy 7 miesięcy, chciałbym dobrać 1 multiroom co mogę dostać ? 12/3 lub 15/3 jest w ogóle dostępne czy tylko 15/1 pozostaje ?

Oczywiście odczekam ten 1 miesiąc i wyślę wypowiedzenie, Pozdrawiam.

Edytowane przez tomek93.27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...