Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniejsza umowa 12/5 familijny max HD+ film HD+ sport hd+ Cinemax HD zostało mi do końca 6 miesięcy. Wypowiedzenie złożone i dziś pierwszy telefon z duk. Umowa na 15/3 familijny HD+ sport hd+ film HD+ Cinemax hd+ eleven+ cp one the go= 74.99. Panowie dzięki za informację na tym forum, przedłużanie to czysta przyjemnosc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa wypowiedziana, do tej pory płaciłem 89,99 za Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD, Opcja ON THE GO.

Obecnie proponują mi umowę 12/3 za 94,99 zł. Podwyżka o "całe 5 zł ".

Czy można przy 12 miesięcznym okresie umowy zejść z ceną niżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie abonament. Premium Max, przy przedłużeniu umowy. planuję zostać na obecnych warunkach, ile zapłacę za evoboxa- 1zł czy 49zł?

 

Jeżeli jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy, prosimy, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość prywatną. Postaramy się dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalista C.P. zaprosił do prywatnej rozmowy na temat oferty programowej , gdzie tu widać z jego strony reklamę produktu która widzimy w sklepach ?.Przecież w temacie nie pisze On o propozycjach dotyczących nowej umowy nie ; zaśmieca ; Forum zbędnymi postami. Moim zdaniem bardzo dobra konkretna forma kontaktu z Klientem bez zbędnych formalności można ; dogadać aneks ; do umowy wystarczy numer telefonu i oczekiwania odnośnie ewentualnego przedłużenia i po krótkiej rozmowie telefonicznej przyjęcie bądz nie przyjęcie nowych warunków na korzystanie z usług. W moim przypadku trwało to niecałe 10 minut bez jak pisałem wysyłania ; papierów ; umowa miała obowiązywać do grudnia 2017 r. oczywiście została anulowana , darmowe 3 miesiące , 12 miesięczny okres nowej umowy i moje zadowolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsza umowa 12/5 familijny max HD+ film HD+ sport hd+ Cinemax HD zostało mi do końca 6 miesięcy. Wypowiedzenie złożone i dziś pierwszy telefon z duk. Umowa na 15/3 familijny HD+ sport hd+ film HD+ Cinemax hd+ eleven+ cp one the go= 74.99. Panowie dzięki za informację na tym forum, przedłużanie to czysta przyjemnosc. Pozdrawiam

 

Czyli @kuba19935 systematyzując:

Familijny Max HD 39,99 zł
SPORT HD 5 zł
FILM HD 5zł
Cinemax HD 10zł
Eleven Sports HD 10zł
cp one the go 5zł
:?:
Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm od kiedy CP sam dzwoni do klienta 7 miesięcy przed końcem umowy (data z iCOK), tym bardziej jeśli nie złożyłem wypowiedzenia? Zadzwonili z propozycją oferty Premium+MR 29/6 (warunki mam dziwnie zapisane, więc nie podam szczegółów) odrzuconej z automatu za zbyt długi okres. Potem konsultantka zeszła do 15/2 (jest coś takiego?) gdzie 2 miesiące są za 79,99 a 13 kolejnych 84,99 zł. A następnie podała opcję "full" bez HBO na 15 miesięcy (bez okresów promocyjnych) za 69,99. Coś wydaje mi się to mało atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są oferty, jak my jej tutaj określamy, dla "jeleni". Są one proponowane w listach od CP w pierwszym rzucie. Nie ma miesięcy bezpłatnych, tylko rabat na abonamencie przez okres promocyjny lub jak kto woli, gratis są dodatkowe pakiety przez okres promocyjny.

Tak też myślałem - dzięki. A jak wygląda kwestia tego dzwonienia przez CP do abonentów wcześniej niż 6 miesięcy przed końcem umowy? Co prawda brakuje tylko kilku dni do końca okresu rozliczeniowego, ale się zdziwiłem trochę. W takim razie i tak w przyszłym tygodniu polecę z wypowiedzeniem do punktu, skoro dopiero wtedy pojawiają się atrakcyjniejsze oferty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...