Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpisz sobie na najbliższe 2 lata umowę i weź kalkulator do ręki: 1-5 miesiąc - 0 zł, 6-7 miesiąc-94,99 zł 8-12- 0 zł 13-17 miesiąc 94,99 zł 18-22 miesiąc 0zł 23-24 miesiąc 94,99 zł itd, a w przypadku wymiany dekodera głównego 1-3 miesiąc - 0 zł, 4-10 miesiąc-94,99 zł 11-14- 0 zł 15-16 miesiąc 94,99 zł 17-21 miesiąc 0 zl 22-26 miesiąc 94,99 zl itp oczywiście w zależności od tego czy coś się w ofercie nie zmieni w tym czasie

Edytowane przez Niszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam nie liczyć na coś dobrego skoro stary dekoder mam już grubo ponad 3 lata a od tamtej pory dobierałem tylko Multiroom a nic nie wymieniałem? Nowy klient jak trafi na Happy Hours ma dokładnie taką samą ofertę. Dla przykładu przedłużając przez dział utrzymania klienta umowę na telefon komórkowy w Orange dostałem ofertę prawie o 40% Lepszą niż nowy klient. Z tej perspektywy duk w Polsacie żadnych cudów nie oferuje.

 

 Oferuje, tylko inaczej. DUK Polsatu oferuje darmowe miesiące i anuluje pozostałe miesiące umowy przy przedłużeniu - a można już przedłużać na 5-6 miesięcy przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, myślę dobrać abonament telefoniczny w Plusie do abonamentu na telewizję cyfrową w CP w programie SmartDom. Bywają problemy ze wcześniejszym przedłużeniem umowy na tv, jeśli się ma wzięte abo telefoniczne w Plusie, czy bez problemu idzie przedłużyć telewizję na 5-6 miesięcy przed końcem umowy?

Edytowane przez watchman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skoro DUK ma numer 22 212 71 28, to dlaczego jak dzwonią do mnie to wyswietla sie numer 22 213 57 43.

Na pytanie czy to dział utrzymania klienta mowia że tak.

 

Mają jeszcze numer 22 213 67 43 - DUK sekcja zajmująca się internetem.

Ja z w grudniu przedłużyłam umowę tv z DUK pod numerem 22 212 71 20. 

Dziś z kolei przedłużyłam kolejną umowę tv z numerem 222 127 128. Wypowiedzenie złożone 10.01.2017. Nie zadzwonili, tylko wysłali dziś o 19:16 smsa, że mają wyjątkową ofertę.

Zadzwoniłam, powiedziałam co chcę i to dostałam - umowa 12/5, pakiet premium 79,99 zł + 5 zł multiroom.

Dzięki za forum :)

 

Tylko jedno pytanie mam - czy pakiet "Familijny Max HD + HBO + HBO GO" można normalnie dobrać w ofercie 12/5 czy występuje on tylko w tych dłuższych opcjach? Nie ma w nim pakietu VOD według strony, czyli ceny nie da się zbić tym sposobem, więc zostaje stała 69,99 zł?

Edytowane przez yokoono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Składałem wypowiedzenie ze względu usunięcia z listy kanałów fightklubu, czy teraz mogę wysłać wypowiedzenie uowy ze względu usuniecia cbs drama. aneks wszedł w zycie 04.09.2016 ??

Czy ewentualnie jak zadzwonie do polsatu to mi powiedzą jaki mam zapis w umowie ?

 

Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CBS Drama był kanałem gwarantowanym umową od 3 grudnia 2012r. do 17 maja 2016r. od pakietu Rodzinnego HD, a następnego dnia kanał został udostępniony abonentom bez gwarancji umową."

 

"Orange Sport był krótko kanałem gwarantowanym w pakiecie Sport HD, bo od 11 października 2010r., do 1 czerwca 2011r. Od tego czasu kanał był dostępny w pakiecie Sport HD jako kanał niegwarantowany umową. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej perspektywy bo masz wymagania co do wymiany sprzętu. Znajdz mi natomiast platformę gdzie zapłacisz za telewizję około 25zl miesięcznie za max pakiet albo sama umowa 12miesiecy i 5 za darmo. No nie ma. Mam tylko nadzieję że Twój telewizor pozwoli na odbiór tej "lepszej jakości" jaka daje evobox. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję waszej pomocy chcę wypowiedzieć umowę związku z brakiem kanału "Drama"

 

Obecnie posiadam

 

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
Pakiet dodatkowy: Multiroom HD
 
Płacę za to 84,90 zł
 
Chciałem się dowiedzieć wywalając Pakiet Cinemax HD, zostawiając resztę
Plus dobierając do obecnego multiroom jeszcze 2 czyli ogółem 3 sztuki
 
Jaką ofertę najbardziej korzystną mogę wyciągnąć z działu utrzymania klienta ?
 
Z góry dzięki za wasz czas i pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemaxów nie można wyrzucić, można by z tego ew. wyrzucić pakiet Film HD wtedy kwota abo wynosiłaby 69,99zł + po 5zł za każdy multiroom, jeśli jednak zależy Ci na pakiecie Film HD to w tej kwocie którą płacisz za pakiety czyli 79,99zł możesz mieć pakiet Premium do którego dojdzie pakiet Sport HD + multiroomy tak samo 5zł/szt oraz umowa oczywiście 12/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...