Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DUK ma numer 22 212 71 38

Ja przedłużyłem umowę na 15 miesięcy (5 miesięcy za 0 zł) na pakiet Familijny HD. Po 5 darmowych miesiącach zejdę do pakietu Rodzinny HD za 19,99 zł.

Mimo prawie godzinnych negocjacji nie udało mi się uzyskać do tego pakietu dodatkowego pakietu Sport HD. Pani konsultantka uparcie twierdziła, że nie ma takiej możliwości (chociaż już wielokrotnie pisano na forum, że istnieje taka możliwość: czyli pakiet Rodzinny HD + Sport HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten pakiet jest tylko w innych wariantach umowy z tego co pamiętam to 24 i 29 miesięcy.I nie jest to żadna umowa na Familijny tylko Rodzinny z możliwością dobrania nawet 3 opcji jedną z nich jest właśnie Sport HD.

 

Dokładnie tak, tylko na 29msc (i w tym 8msc free).

Edytowane przez jogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku miesięcy jestem już na umowie na czas nieokreślony posiadam pakiet familijny Max HD z pakietami film HD Sport HD oraz dwoma dekoderami Multiroom za co lacznie płacę 79,90zł. Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie pocztą do Cyfrowego Polsatu i od razu spróbowałem zadzwonić na DUK. Dostałem ofertę na pakiet Premium do tego 2 Multiroomy na 15/3 z wymiana esi88 na Evo za 89.90zł.

(dekodery multiroom zostałyby stare hd6000). Niestety za te usluge on the go musiałbym płacić jeszcze 5zl/mies. Czy to dobra oferta? Można utargować więcej? Nigdy wcześniej nie przedłużam umowy przez duk zawsze przez zwykłą infolinie i zawsze przepłacałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli 15/3 to dla mnie max z wymianą dekodera głównego. Ale czy kwota 89.90zl za pakiet premium z 2 multi i do tego jeszcze 5 zl za on the go czyli razem 94.90zl to dobra cena? Chciałem aby to "on the go" dal mi za darmo ale twierdził że nie może. Czy ktoś w abonamencie premium dostał np multiroom za darmo albo to on the go za darmo? Bo mi policzył za 10zł. Czyli 79.90 premium 10zl 2x multi i 5zl on the go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli 15/3 to dla mnie max z wymianą dekodera głównego. Ale czy kwota 89.90zl za pakiet premium z 2 multi i do tego jeszcze 5 zl za on the go czyli razem 94.90zl to dobra cena? Chciałem aby to "on the go" dal mi za darmo ale twierdził że nie może. Czy ktoś w abonamencie premium dostał np multiroom za darmo albo to on the go za darmo? Bo mi policzył za 10zł. Czyli 79.90 premium 10zl 2x multi i 5zl on the go.

Sam chcesz wymiane dekodera to nie licz na nic wspanialego, skoro masz wymagania to nie dostaniesz wszystkiego co najlepsze.

Przy krotkich umowach 12/15 nie ma on the go za darmo( chyba ze premium max za 99,99).

Czyli jak napisales 79,99 premium + 5 zl mr + 5 zl mr + 5 zl on the go = 94,99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam nie liczyć na coś dobrego skoro stary dekoder mam już grubo ponad 3 lata a od tamtej pory dobierałem tylko Multiroom a nic nie wymieniałem? Nowy klient jak trafi na Happy Hours ma dokładnie taką samą ofertę. Dla przykładu przedłużając przez dział utrzymania klienta umowę na telefon komórkowy w Orange dostałem ofertę prawie o 40% Lepszą niż nowy klient. Z tej perspektywy duk w Polsacie żadnych cudów nie oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...