Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj sobie kilkanaście ostatnich stron niniejszego wątku, a dowiesz się, jakie są bieżące oferty przedłużeniowe Cyfrowego Polsatu.

Jeśli przedłużysz umowę np. w bieżącym okresie rozliczeniowym to nowe warunki umowy wejdą w życie już wraz z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego. Pozostałe miesiące "starej" umowy zostaną anulowane.

Stawki za abonament są stałe. Negocjować można jedynie długość umowy i liczbę miesięcy bezpłatnych w okresie obowiązywania tejże umowy.

W ogóle to zacznij od wysłania lub złożenia w APS-ie (punkcie sprzedaży) Cyfrowego Polsatu wypowiedzenia swojej umowy (jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś). Wówczas będziesz mógł liczyć na korzystniejsze warunki przedłużeniowe, niżeli bez złożenia wypowiedzenia. Przedstawiane w niniejszym wątku oferty przedłużeniowe są z reguły dla abonenta dostępne po złożeniu przez niego wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jutro złoże wypowiedzenie. Chciałem do tego pakietu za 59,99 dobrać sobie 1 MR. Czyli wymienią mi dekoder główny + dostanę dekoder dodatkowy? Aktualnie mam jakiś hd mini 2000 i przez 1,5 roku działa wyśmienicie. Mimo wszystko chciałbym wymienić na coś nowego (i wcale nie musi być jakieś super wypasione). A stary dekoder to zabiera kurier czy zostawia się w APS? I co z kartami? Zostaje stara + dostanę 1 nową na MR, cz dostanę 2 nowe? Może Wam wydają się to głupie pytania, ale to moje pierwsze przedłużenie umowy i wolę wcześniej wiedzieć jak to jest w praktyce niż szybko coś podpisać a potem cierpieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Może Wam wydają się to głupie pytania, ale to moje pierwsze przedłużenie umowy i wolę wcześniej wiedzieć jak to jest w praktyce niż szybko coś podpisać a potem cierpieć."

 
Szkoda ze nie wydaje Ci sie glupie nieuzycie "lupki", badz po prostu przeczytanie ostatnich x stron tego tematu, przed zapytaniem.
 
Zalezy wszystko od Ciebie:
 
Jak zamawiasz przez Telefon/int, to przyjezdza kurier. 
Nie bede pisac jaka oferte dostaniesz przy wymianie dekodera bo pisane o tym bylo juz miliard razy, sprawdz sobie. 
 
Oplaty aktywacyjne za dekodery:
Multiroom - 29zl  plus  5zl lub 10zl czynszu platnego co miesiac (albo 0 zl o ile jest sie szczesliwcem).
Dekoder glowny - 1zl lub 49zl. plus 0zl czynszu lub 5zl lub 10zl (albo 15zl o ile jest sie... nazwijmy to "wymagajacym klientem"). 
Czynsz za dekoder glowny jest zalezny, "oczywiscie" od pakietu ktory wybierzesz(czyt. zobowiazania finansowego -> wiecej placisz, mniej placisz za dekoder) oraz od klasy sprzetu. 
 
 
 
Wariant 1.
Stary dekoder (hd 2000) moze posluzyc jako multiroom.
Wtedy przyjezdza kurier dostajesz nowy dekoder glowny,  Twoj obecny bedzie wtedy jako multiroom, dzieki temu unikasz oplaty aktywacyjnej(29zl)
Za nowy dekoder placisz oplate aktywacyjna zalezna od wyboru dekodera
 
Wariant 2.
Wymieniasz wszystko.
Stary dekoder (hd 2000) oddajesz kurierowi, jest to wtedy wymiana, on Ci daje nowy, Ty mu dajesz stary. 
Kurier dodatkowo ma drugi dekoder (multiroom) i placisz mu za to 29zl oplaty aktywacyjnej.
 
Wariant 3.
Stary dekoder (hd 2000) pozostaje i po prostu dobierasz multiroom.
HD 2000, bedzie wtedy sluzyc jako dekoder glowny.
Kurier ma dekoder dodatkowy (multiroom) i placisz mu za to 29zl oplaty aktywacyjnej.
 
Warianty pewnie zbyt wiele Ci nie mowia ale to wyglada tak.
Przy wymianie dekodera glownego(wariant 2, wariant 1), masz gorsza oferte, mniej miesiecy darmowych
 
Przy wariancie 3, miesiace sa bez zmian,a po prostu dokupujesz sobie dekoder dodatkowy i tym samym usluge multiroom.
 
 
Mysle ze klarownie to przedstawilem, dosc klarownie. 
Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy "demutizacji" umowy wybierasz z ofert TV dla nowych klientów (link w mojej sygnaturce) z grupy ofert standardowych. Być może przejdą kopie ofert ze strony www (na dzień dzisiejszy nie mogę tego potwierdzić). Druga sprawa, to nowa umowa nie może być na mniej miesięcy, aniżeli pozostało do końca Multioferty. Po trzecie opłata abonamentowa za pakiety TV w nowej umowie nie może być niższa od tych z Multioferty. Nie są brane w tym wypadku opłaty czynszowe, za Multiroom, pakiety TV włączone na czas nieokreślony.

Usługa Internet musi być kontynuowana w ramach nowej umowy z analogicznymi warunkami jak opisałem to dla usługi TV.

Usługa telefoniczna CP powinna zostać przeniesiona do jakiejkolwiek oferty Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, to nowa umowa nie może być na mniej miesięcy, aniżeli pozostało do końca Multioferty. Po trzecie opłata abonamentowa za pakiety TV w nowej umowie nie może być niższa od tych z Multioferty.

Usługa telefoniczna CP powinna zostać przeniesiona do jakiejkolwiek oferty Plusa.

Umowę mam do 1.2.2017 wiec chyba zostawię ja żeby się normalnie rozwiązała skoro i tak dostane warunki dla nowych a dodatkowo będę mógł skorzystać z "ostatniej szansy" w umowie 24/6. To chyba najlepsza opcja jeśli myślałbym o familijnym HD tylko szkoda opcji nagrywania (PVR7000) ale w obecnej sytuacji i tak go stracę...

Dobrze myślę czy coś przeoczyłem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś ta informacja się przyda więc na razie nie przenoście do kosza..... :>

Dzisiaj (telefonicznie) zamawiałem sobotnie PPV i po potwierdzeniu p. Konsultant spytał się, czy korzystając z okazji nie chciałbym przedłużyć umowy. Chcieć to ja bym chciał, ale w tej "konfiguracji" dekoderów na którą nie przystali w maju przy przedłużeniu (ESI do multi,HD5500 zostaje w multi a HD3000 wymieniam na EVOBOXA jako główny). Najpierw było "yyyyyyyyyyyyyyyyyy", potem ciężki oddech i "...może innym razem, na razie to się nie uda".

Trudno, ale dowiedziałem się też że umowę można przedłużyć już 10 m-cy (bo tyle mi zostało aktualnego kontraktu) przed końcem umowy.

Pan konsultant nie widział w tym żadnego problemu.

Czego się nie robi dla stałego klienta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w 2 salonach i chciałem złożyć wypowiedzenie. W obu nie przyjęli go bo najwcześniej można miesiąc przed zakończeniem umowy, inaczej im system nie przyjmie.Do końca umowy zostało mi 6 miesięcy. Czyli pewnie muszę wysłać im listem poleconym i po kilku dniach zadzwonić i przedłużyć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w 2 salonach i chciałem złożyć wypowiedzenie. W obu nie przyjęli go bo najwcześniej można miesiąc przed zakończeniem umowy, inaczej im system nie przyjmie.Do końca umowy zostało mi 6 miesięcy. Czyli pewnie muszę wysłać im listem poleconym i po kilku dniach zadzwonić i przedłużyć umowę.

 

W tamtym tygodniu składałem wypowiedzenie w APSie i też taka śpiewkę miałem w jednym salonie, jednak nie dałem za wygraną i powiedziałem pracownikowi że zgłoszę to CP i jakoś się dało wypowiedzenie wklepać w system.

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, być może taka sytuacja już była opisana, ale nie znalazłem, większość postów jest o drogich pakietach, czy mógłby mi Ktoś pomóc podjąć decyzję i podpowiedzieć na jakie korzyści od CP mogę liczyć. Obecna umowa która kończy się za 3 miesiące wygląda następująco :

umowa 15/5 za 39.90 zł. (tuner HD 5000)

multiroom 15/5 za 10 zł. ( tuner HD 3000)

tunery działają i raczej nie ma z nimi problemu to chyba nie będę brał nowych, bo wymiana pewnie kosztuje.

oczywiście przez 5 miesięcy miałem darmowy: Familijny MAX HD, po wypowiedzeniu mam Familijny HD

i moje pytanie jest następujące:

 

czy mogę liczyć na umowę 12/5 i za jaką cenę używanie multiroom który posiadam mogę wynegocjować.

 

dobija mnie że w tym pakiecie brak Eurosport 2 i TVP Sport ale tego to mi na pewno nie dadzą :) poproszę o jakieś sugestie jak z nimi rozmawiać, żeby ta umowa była jak najbardziej korzystna dla mnie, z góry dziękuję za pomoc. A jeśli jest wcześniej wyjaśnienie do mojej sytuacji to poproszę o link do tej strony, a nie pokazywanie jaki ktoś jest "mądry" gdybym wiedział to bym nie pytał. Jeszcze raz proszę Kogoś kto się orientuje o pomoc, bo zależy mi na wynegocjowaniu jak najlepszych warunków w nowej umowie.


przeleciałem z 50 stron i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytania, szkoda, że nikt mi nie chce pomóc, niestety to nie moja bajka i raczej jestem laikiem w tych tematach, nie wiem jak rozmawiać z konsultantem żeby mnie nie wkręcił w gorsze warunki, bo wiadomo, że jak ktoś się nie zna to wcisną jak najgorsze opcje, myślałem, że właśnie po to jest to forum, żeby pomagać, ale trudno.

Edytowane przez Matisband
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to napisal przedmówca, 6 miesiecy wczesniej mozesz skorzystac z miesiecy gratisowych, wczesniej nie.

"Czy konie mnie słyszą?"

Ja nie pisałem o darmowych miesiącach i całej tej otoczce, bo wystarczy raz czy dwa aneksować umowę z CP i to oczywista oczywistość.

Pisałem o możliwości.

 

Temu tez nikt tutaj nie pisze o przedluzeniu umow wczesniej, gdyz  po prostu nie jest to oplacalne finansowo.

;)

 

Na każdym przedłużeniu można coś ugrać. Jednemu chodzi o darmowe m-ce, drugiemu o dodatki. Ja próbowałem zmodyfikować to co mam, nie udało się.

Negocjacje przerwano i tyle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z kolei widze odpowiedz na Twoje pytanie, szczegolnie jesli przeczytales te 50 stron. 

Byla wzmianka o tym jak najbardziej oszczedzac czyli korzystanie z umow 15/5 -> 12/5 -> 15/5 -> 12/5 (i przedluzanie ich 6 miesiecy wczesniej[5 rachunkow mozna usunac]).

Byla tez wzmianka o tym ile kosztuja dekodery i od czego jest to zalezne ( od wysokosci zobowiazania finansowego[ pakietu ] i klasy dekodera), tu cytuje Twoja wzmianke: " bo wymiana pewnie kosztuje.". 

Juz po samym stwierdzeniu "pewnie" dajesz mi odpowiedz ze nie czytales. 

Jesli chodzi o te kanaly co wymieniles: Eurosport 2 i TVP Sport, znajduja sie one w pakiecie SPORT HD(o czym... o dziwo? Tez byla wzmianka).

 

Wiec albo wezmiesz umowe za 59,99 FMAX + Cinemaxy HD + Sport HD + Film HD, ktora i tak wyjdzie Cie tanio (patrz wzmianka o korzystaniu z umow 15/5 -> 12/5)

Albo skorzyskasz z ukrytej oferty 39,99 Pakiet Rodzinny HD+Sport HD, umowa 24miesiace 8 za darmo(krotszych nie ma przy tym(o czym... tez byla wzmianka).


"Czy konie mnie słyszą?"

Ja nie pisałem o darmowych miesiącach i całej tej otoczce, bo wystarczy raz czy dwa aneksować umowę z CP i to oczywista oczywistość.

Pisałem o możliwości.
 

Na każdym przedłużeniu można coś ugrać. Jednemu chodzi o darmowe m-ce, drugiemu o dodatki. Ja próbowałem zmodyfikować to co mam, nie udało się.

Negocjacje przerwano i tyle :/

Swietnie, tylko ze nic nie ugrasz jak umowa nie bedzie 6 miesiecy przed zakonczeniem wspolpracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać tym razem nie przeczytałeś tego o co ja pytałem, pytania były konkretnie sprecyzowane:

 

tuner i multiroom mam czyli nie muszę ich brać od CP , pytałem ile będzie mnie kosztował multiroom za miesięczny sygnał przy opcji FAMILIJNY HD, teraz jest to 10 zł, niestety polsat kombinuje bo wcześniej było to 5 zł i do tego miałem eurosport2 i tvp sport w promocji na 6 miesięcy. Pytałem o to co na dzień dzisiejszy mogę wytargować, spytam jeszcze raz:

 

1) ile mogę wytargować najmniej za multiroom za miesiąc sygnału bez brania nowego tunera (bo mam) przy płatności 39,90 miesięcznie ?

2) chcę wziąć  opcję FAMILIJNY MAX HD i zrezygnować po okresie promocyjnym, żeby został FAMILIJNY HD? czyli ten za 39.90. (bez brania nowego tunera)

3) czy w w/w opcjach jest jakakolwiek szansa na eurosport2 i tvp sport chociażby na okres promocyjny ?

4) no i chyba najważniejsze, czy jeśli teraz mam FAMILIJNY HD (po wcześniejszym wypowiedzeniu FAMILIJNY MAX HD) i mam go na okres 15/5 (jeszcze 3 miesiące do końca umowy) czy mam szansę otrzymać okres umowy na 12/5 i uzyskać to wszystko o czym piszę powyżej.

 

Napiszę od razu, że nie interesują mnie droższe opcje abonamentów.

 

Ps: kycznikier jeśli chcesz pomóc to zrób to normalnie, a nie wymądrzaj się, bo być może nie wszyscy są tacy mądrzy jak Ty, po to napisałem w punktach,bo się na tym nie znam i nie potrafię zagiąć konsultanta tak jak co niektórzy, dlatego jeśli chcesz pomóc to pomóż, a jeśli chcesz pokazać że niektórzy inni użytkownicy tego forum to [beep]le to sobie odpuść i nie pomagaj (komentuj) może znajdzie się Ktoś inny Kto zrobi to z przyjemnością, jakbyś nie zauważył co niektórzy są tu zarejestrowani dopiero od wczoraj i chcieli by radę jak wynegocjować jak najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sztywne ceny za usługę Multiroom HD:

 

 

Od lipca zeszłego roku ceny za Multiroom są sztywne. Pisałem o tym tutaj: http://forum.satkuri...w-cp/?p=1010176

 

 

swojadroga, dnia 14 Lip 2015 - 13:37, napisał:snapback.png

 
A potem wielokrotnie powtarzaliśmy to w tym temacie. 

 

 

2. OK.

3. Nie, nie ma.

4. Mogłeś już 3 miesiące temu.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) odpowiedz na to padla, sa sztywne ceny, natomiast cena to 39,99 za pakiet

2) odpowiedz na to padla, tak, cena 39,99

3) odpowiedz na to padla, pakiety sa sztywne, czyt. nie ma mozliwosci, chyba ze otwarte okna.

4) odpowiedz na to padla i to padla 2 razy, nawet na tej stronie.

 

Nie dobijaj mnie czlowieku. 

Ja sie nie wymadrzam ale po to istnieje forum aby czerpac z niego wiedze, wiedze ktora juz jest. 

Ja rozumiem ze to taka polska mentalnosc, ze musi dostac wszystko na tacy ale sorki nie placisz mi za to. 

Masz wszystko napisane. A skoro chcesz wynegocjowac jak najlepiej, to moze chociaz przeczytaj te strony co? 

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy komuś udalo się uzyskac na przedluzenie pakiet Premium Max za 89,99zl, oczywiscie w opcji 15/5 albo chociaz opcje "On the go" za darmo w nizszych pakietach, tak jak teraz jest w nowych umowach?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...