Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jest cos takiego ale idac tym tokiem rozumowania lepiej dolozyc znow 10zl i miec wszystko oprocz 3 kanalow eleven za 79.99.

Pamietaj ze 5 ostatnich rachunkow mozesz usunac z kazdej umowy.

Umowa 12 miesiecy:

5 za darmo, oplacasz 2, aneksujesz na ->>>

Umowa 15 miesiecy

5 za darmo, oplacasz 5, aneksujesz na ->>>

 

et cetera.

Tak sobie srednia musisz polczyc i wychodza grosze. ;)

Fajna zabawa, ale trochę męcząca :roll: ja tam wolę podpisać umowę na konkretny czas i pod jej koniec podpisać nową :roll: wiem, jestem dziwny :rofl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wcale Ci się nie dziwię- ja kablówkę od dostawcy internetu mogę uruchomić praktycznie od ręki,sygnał mam po światłowodzie tylko podłączyć dekoder,ale dostał bym co najwyżej raz na rok-dwa 50% upustu przez 2 miesiące,mało tego to z pewnego powodu mam ulgę stałą na wszystko w takiej wysokości tak że płacił bym miesięcznie mniej niż teraz za TV a i tak wolę CP.

Może tak jak to wyżej ujął @SatExpert " wiem, jestem dziwny" ;):rofl:

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz blisko APS, to możesz podejść. Przy wymianie dekodera na Evoboxa nie ma różnicy pomiędzy infolinią a APSem, jeśli chodzi o oferty.

Gdy składałem wypowiedzenie to nie otrzymałem żadnej oferty od sprzedawcy.

Sądzę, że jednak DUK będzie proponował lepsze warunki tak czy siak.

 

Dzwonili z DUK.

Nie jest tak kolorowo z wymianą na Evobox.

12/5 dają bez problemu przy zachowaniu tego co mam.

Nie chcą wymienić wówczas na Evobox nawet gdybym się zdecydował opłacać te 5zł za niego.

 

A tak to standardowe oferty jak dla nowego klienta. LIPA.

Czyli 24/6 i standardowe opłaty.

Edytowane przez kaeres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres naprawde? Spedziles tylko czasu na forum, w tym temacie, piszac te dyrdymaly  i czytajac posty a dalej nie wiesz ze przy umowie 12/5 nie ma wymiany evoboxa ?
Przeciez wspominane to bylo tutaj okolo 200 razy. Za kazdym razem ktos wspomina zebys przeczytal sobie 20-30 stron to bys znal oferty lepiej niz konsultanci.

Naprawde odechciewa mi sie byc na tym forum, to chyba taka Polska mentalnosc: dac palec a wy chcecie cala reke z barkiem.

 

A LIPA jest to co Ty odstawiles, bo bys wiedzial jakie mozesz miec oferty z wymiana dekodera.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

Premium Max

+2xMR-pierwszy MR-5 zł, drugi MR-0zł;

+Pakiet VOD w prezencie przez 6 miesięcy

+6 miesięcy bez opłat

Smartdom-49,99 zł + 5 zł (2x)MR.

Dekodery:Główny: Evobox PVR+2xMR:HD 6000.

 

W dniu 26.08.2016 r. oczywiście złożyłem wypowiedzenie z powodu wycofania gwarantowanego kanału Fightklub. Dziś telefon z DUK.

Pierwsza oferta to umowa na 29 miesięcy w tym 8 miesięcy gratis to co teraz. Wprost powiedziałem że interesuje mnie skrócenie obecnej 24-miesięcznej umowy i wycofać wypowiedzenie mogę w przypadku umowy na 12 miesięcy więc konsultant zawiesił rozmowę "w celu wyrażenia zgody kierownika" i oferta to co teraz 12-miesięczna/5 gratis tylko doliczenie opłaty za drugi MR który był gratis czyli zwiększenie opłaty z 54,99 zł do 59,99 zł. Konsultant ma dzwonić po 16 by potwierdzić aneks i teraz mam dwa pytania do was.

1. Czy z tą opłatą za drugi MR który jest gratis jestem w stanie to dalej wynegocjować za 0 zł ? Czy nic z tego? Konsultant twierdzi że za 1 i 2 MR opłata po 5 zł.?

2. Pytanie o Bonus Plus w PlusBanku czy związku z tym jakbym aneksował umowę na nowych warunkach bonusy będą się liczyć od nowa przez 6 miesięcy 40 zł itd.?

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem, jak przy Twoim abonamencie, w Premium spokojnie utrzymałem darmowy jeden MR (2 pozostałe płatne po 5 PLN/sztuka)

2. Bonus Plusbanku nie będzie od nowa naliczany, nie dostaniesz znów po 40 złotych przez pół roku. Najprawdopodobniej, będą rabaty, jakby umowa na TV nie była aneksowana w ogóle.

 

Gdy składałem wypowiedzenie to nie otrzymałem żadnej oferty od sprzedawcy.

Sądzę, że jednak DUK będzie proponował lepsze warunki tak czy siak.

 

Dzwonili z DUK.

Nie jest tak kolorowo z wymianą na Evobox.

12/5 dają bez problemu przy zachowaniu tego co mam.

Nie chcą wymienić wówczas na Evobox nawet gdybym się zdecydował opłacać te 5zł za niego.

 

A tak to standardowe oferty jak dla nowego klienta. LIPA.

Czyli 24/6 i standardowe opłaty.

 

Pisałem Ci przecież, jakie masz opcje przy wymianie na EVOBOXa, nic lepiej, niż w APS nie ugrasz. 24/6 albo 15/3. Czynsz za dekoder odpada dopiero przy pakietach Premium.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem, jak przy Twoim abonamencie, w Premium spokojnie utrzymałem darmowy jeden MR (2 pozostałe płatne po 5 PLN/sztuka)

2. Bonus Plusbanku nie będzie od nowa naliczany, nie dostaniesz znów po 40 złotych przez pół roku. Najprawdopodobniej, będą rabaty, jakby umowa na TV nie była aneksowana w ogóle.

Ad.1. Tzn co masz na myśli? Naciskać żeby ten drugi MR był za 0 zł.

Ad.2. Mam rozumieć że dopiero po tej umowie 12 miesięcznej znów będą bonusy za przedłużenie? Myślałem że każdy aneks wiąże się z przedłużeniem i dodatkowymi bonusami za tego tytułu (tak jest zapisane w regulaminie PlusBonus że za przedłużenia i nowe umowy).

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qba_72

 

ESI-88 na Unicable :?::shock:

chyba nie zaczaiłeś że cytat dotyczył tego dekodera :)

 

Ps. @kokodziambo- bez przesadyzmu na pewno odrobinę szybciej niż PVR 7000 jak i pozostałe z serii HD XXXX

przynajmniej u mnie tak było

 

Nie no, teściowie mają chyba HD5000 i ten HD2000 (multiroom) to na tym HD5000 nie zawiesza się przy przełączaniu kanałów, a mój Sagem przytnie czasem na 5 sekund -.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ad.1. Tzn co masz na myśli? Naciskać żeby ten drugi MR był za 0 zł.

Ad.2. Mam rozumieć że dopiero po tej umowie 12 miesięcznej znów będą bonusy za przedłużenie? Myślałem że każdy aneks wiąże się z przedłużeniem i dodatkowymi bonusami za tego tytułu (tak jest zapisane w regulaminie PlusBonus że za przedłużenia i nowe umowy).

1. Nie masz co naciskać, bo nie będzie darmowy. Drugi MR zawsze będzie płatny przy aneksowaniu. Jedynie pierwszy może być za darmo, ale nie dla ciebie.

2. Nie będzie żadnych bonusów przy kolejnej umowie. Nic takiego w regulaminie nie jest zapisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres naprawde? Spedziles tylko czasu na forum, w tym temacie, piszac te dyrdymaly i czytajac posty a dalej nie wiesz ze przy umowie 12/5 nie ma wymiany evoboxa ?

Przeciez wspominane to bylo tutaj okolo 200 razy. Za kazdym razem ktos wspomina zebys przeczytal sobie 20-30 stron to bys znal oferty lepiej niz konsultanci.

Naprawde odechciewa mi sie byc na tym forum, to chyba taka Polska mentalnosc: dac palec a wy chcecie cala reke z barkiem.

 

A LIPA jest to co Ty odstawiles, bo bys wiedzial jakie mozesz miec oferty z wymiana dekodera.

Krzyczycie, a podstaw w stylu iż okres wypowiedzenia nie istnieje w przypadku wypowiedzenia z okazji wycofania kanału nie potraficie przekazać.

Umoczyłem bo wyłączyli już sygnał :(

Nie mam czasu studiować forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa... nie masz czasu studiowac forum = nie zaslugujesz na dobra oferte.

I co ze wylaczyli sygnal? Dzwon ze chcesz przedluzyc dzis lub jutro, tylko przestudiuj forum.

Nadal mozesz przedluzyc umowe i wlacza sygnal.

Ale nie wypisze Ci wszystkiego od a do z, bo nie po to bylo to pisane 30 razy w ciagu ostatnich 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla niektórych na przyszłość.
Gdy wyłączają kanał to wypowiemy umowę tylko bez okresu wypowiedzenia. Więc jeżeli mieliście tak jak ja, na negocjacje parę godzin to można się dziwić jak wyłącza sygnał.
Pójdę po nową umowę jutro.
24/6.
Dzwoniłem 2x (DUK i infolinia).
Sygnał wyłączony oznacza, że mnie już nie znają. Nawet nie mam dostępu do icok.

 

Edit.

Dopiero 3 telefon do DUK zadziałał.

12/5. Eleveny 1msc gratis.

Edytowane przez kaeres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę meilowo od Pani Magdaleny Pająk... w zasadzie żadna to oferta.

Mam evoboxa + hd7000 do MR a oto ich oferta.

 

 

 

Szanowny Panie 

W odpowiedzi na Pana zgłoszenie poniżej przesyłamy ofertę: 

- Umowa na okres 15 miesięcy, 
- Pakiet maksymalny: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, VOD w cenie 69,99 zł +5 zł za udostępnienie sprzętu, 
- Pakiet minimalny: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD w cenie 59,99 zł +5 zł za udostępnienie sprzętu, 
- w tym 4 miesiące Pakietu Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, VOD w cenie 59,90 zł +5 zł za udostępnienie sprzętu, 
- okres wypowiedzenia: na koniec okresu rozliczeniowego z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. 

Dodatkowo Multiroom HD z opłatą miesięczną 10 zł, przez okres 4 miesięcy nadanie Multiroom bez opłat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz opisane co mozesz "ugrac" w tym temacie, przejrzyj sobie 20-30 stron.

Naprawde rece opadaja...

Da rade wprowadzic, ze przed napisaniem w tym temacie pojawia sie komunikat: "Wszystko zostalo juz powiedziane, uzyj szukajki" ?
:P.

 

Oferty w CP sa sztywne, jak Ci sie nie chce tracic czasu to sprawdz zawartosc moich postow, bedziesz wiedzial co mozesz ugrac(chyba najszybszy sposob).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom za kilkadziesiąt stron postów dzięki którym : wypowiedziałem umowę , po tygodniu bez telefonu z DUK sam zadzwoniłem , uzgodniłem warunki:

umowa 15/3 darmowe, wymiana esi na evobox, dobranie drugiego multiroom czyli pakiet premium z HBO i HBO GO + 2x MR za 89,99 zł

miałem max hd + film+sport+cinemax i 1x MR za 69,99.

Gdyby nie Wy to pewnie ani darmowych miesięcy by nie było ani krótkiej umowy... Dziękuję

 

ps

nie brałem unicable teraz i widzę w warunkach umowy, że mam wpisaną cenę promocyjną 69zł i 18mcy na skorzystanie z oferty wymiany konwertera.

Edytowane przez ondrasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...