Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez to sa niezalezne uslugi...

Osobno masz TV, osobno masz Internet,

Obydwie uslugi uprawniaja Cie do skorzystania z programu Smartdom.

 

Jesli zlozysz wypowiedzenie, a potem przedluzysz umowe zachowujesz rabat.

I serio wszystko juz zostalo powiedziane.

Dlaczego masz stracic rabat skoro przedluzysz umowe?
A to ze darmowe miesiaca sa jedynie po wypowiedzeniu to prawda i nieprawda. Jakbys przeczytal ten temat (jak inne, np. dotyczacy smartdomu to bys wiedzial).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie i dziś miałem tel.

 

Propozycja.

Premium + evobox + 2 multiroomy za 89.99 na 15miesiecy w tym 6 miesiecy za 59.99.

 

Powiedziałem że chce darmowe miesiące jakieś, to powiedzieli że został mi rok, a jak powiedziałem żę złożyłem wypowiedzenie to troche poczekałem i powiedzieli że wypowiedzenie jest ale darmowe miesiące nie są jeszcze odblokowane.

 

Powiedziałem żeby zadzwonili jak będzie lepsza oferta .... Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staż w Cyfrowym Polsacie nie ma znaczenia. Liczy się to, jaką umowę masz obecnie, tzn. na jaki okres.

Skoro teraz masz umowę na 24 miesiące to kolejną spokojnie dostaniesz na okres 12 miesięcy. Musisz tylko przy tym "dobrze rozmawiać", bo konsultant "sam z siebie" raczej ci takiej umowy od razu nie zaproponuje, tylko np. na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staż w Cyfrowym Polsacie nie ma znaczenia. Liczy się to, jaką umowę masz obecnie, tzn. na jaki okres.

Skoro teraz masz umowę na 24 miesiące to kolejną spokojnie dostaniesz na okres 12 miesięcy. Musisz tylko przy tym "dobrze rozmawiać", bo konsultant "sam z siebie" raczej ci takiej umowy od razu nie zaproponuje, tylko np. na 15 miesięcy.

A czy jest możliwe, że po umowie 12/5 wynegocjować da się raz jeszcze umowę 12/5? Udało się to komuś kiedyś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Polsat nie jest taki zły jak go malują :D

 

Wczoraj złożyłem w APS wypowiedzenie w związku z wyłączeniem kanału gwarantowanego, a teraz właśnie dzwonił konsul. 

Bardzo mnie zdziwiło, że nie zaczynał od umowy na ponad 24 miesiące, a od razu zaproponował to samo co miałem czyli 12/5. Jedyne co się zmieniło to przeszedłem z Premium na Premium MAX.

Kolejne 5 miesięcy za darmoszkę :D

Fezuj to jak to w końcu jest piszesz że da się tylko na przemian 12/5 - 15/5 użytkownik kpw z tego co piszę dostał drugi raz 12/5 przechodząc na Premium max ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wydaje mi sie że ktoś popełnił błąd- albo konsul dając mu taką ofertę(ale jak to system łyknął :?: ),albo @kpw źle coś zrozumiał,tę kwestię to może rozwiązać @swojadroga bądź ewentualnie @kyczniker*

*(choć za wiarygodność tego głowy na pieniek bym nie położył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fezuj to jak to w końcu jest piszesz że da się tylko na przemian 12/5 - 15/5 użytkownik kpw z tego co piszę dostał drugi raz 12/5 przechodząc na Premium max ?

 

No właśnie mnie też to zdziwiło i dlatego o tym napisałem. Najlepsze jest to, że propozycja 12/5 padła na samym początku rozmowy ze strony konsula i zanim powiedziałem że chcę podnieść pakiet na wyższy.

 

Po pierwsze to wydaje mi sie że ktoś popełnił błąd- albo konsul dając mu taką ofertę(ale jak to system łyknął :?: ),albo @kpw źle coś zrozumiał.

Czy ty mnie obrażasz? Żeby w tym przypadku źle coś zrozumieć mój poziom inteligencji musiałby być na poziomie inteligencji ziemniaka :D

 

Zawsze proszę o przesłanie potwierdzenia zmian na e-mail i jak coś to będę się bronić :D

 

Poprzedni aneks

2gwxu03.jpg

 

 

 

Obecny aneks

aoubdd.jpg

 

Komuś kto ma wgląd w system CP mogę podać ID kontraktu i niech sobie sprawdzi.

 

Jak już pisałem w innym temacie kilka dni temu:

"Dzwoniłem na infolinię ze względu na problem z dekoderem, a miła Pani powiedziała przy okazji, że właśnie kończy mi się 24-miesięczna umowa i ma dla mnie nową ofertę. Trochę się zdziwiłem bo mam umowę 12/5 i jestem jeszcze w okresie promocyjnym (darmowym)."

 

Prawdopodobnie mają bałagan w systemie i dlatego dali mi kolejny raz 12/5, chociaż konsul jasno mówił że czas trwania nowego aneksu będzie taki sam jaki mam teraz - czyli w systemie widzi prawidłowe dane.

Edytowane przez kpw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie też to zdziwiło i dlatego o tym napisałem. Najlepsze jest to, że propozycja 12/5 padła na samym początku rozmowy ze strony konsula i zanim powiedziałem że chcę podnieść pakiet na wyższy.

 

Czy ty mnie obrażasz? Żeby w tym przypadku źle coś zrozumieć mój poziom inteligencji musiałby być na poziomie inteligencji ziemniaka :D

 

Nawet mi to na myśl nie przyszło, były to tylko przypuszczenia, ale z takim argumentem j.w. to nie ma dyskusji, konsul walnął babola i to XXL, pozostaje tylko pogratulować Ci Ty farciarzu :):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem familijny max hd, sport hd, cinemax hd. 2 dni temu dostałem aneks 12/5 z racji wycofania fightklub. Dobrałem sobie on the go oraz 11 na czas nieokreślony 1 miesiac gratis. Moj okres rozliczeniowy to 14 dzien miesiaca. Zatem aneks wchodzi 14 wrzesnia. Czy on the go oraz eleven powinny dzialac juz teraz czy az po 14 wrzesnia? Dodam ze eleven zakodowany i on the go nieaktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...