Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zadzwonię zapytam. Może trafię na jakiegoś kumatego konsultanta i coś w te kwestii będzie się dało zrobić. Choćby nawet premium i dla niektórych to drogi pakiet. Jednak w porównaniu z tym co obecnie płaci i jeśli by dostała 50% rabatu to i tak mniej niż 60 czy 70 zł, które chcą od niej teraz.
No tak z 15/5 aktualnie ja też korzystam;)
Jeśli coś ustalę to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecna umowa kończy mi się za 3 miesiące (Familijny HD + Hbo za 59.90zl + 10zl za 1 multiroom) Chciałbym podpisać nową umowę na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport Hd + Cinemax HD za 59.90zl + dołożyć do tego co mam dodatkowego 1 lub 2 multiroomy. Na jakie warunki mogę liczyć? Czy w przypadku umowy na 24 miesiące dostanę 8 miesięcy gratis? Czy będzie jakaś zniżka na multiroomy (np. 3 multiroomy za 10zl zamiast 20zl?) Czy musze wysylać wypowiedzenie?

 

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie wypowiedzenia umowy to podstawa i pierwszy krok do późniejszego otrzymania jakiejś fajnej oferty. Bez złożonego wypowiedzenia oferty przedłużeniowe są zazwyczaj marne. :roll: Wypowiedzenie umowy można również złożyć osobiście w jednym z APS-ów Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli chodzi o multiroom to nie można liczyć na opcje 3 x multiroom za 10zl tak jak w przypadku promocji dla osób przechodzących od konkurencji? Tam za ten pakiet jest 59.90zl + 10zl za 3 x multiroom. Tyle, że chyba jest 6 miesięcy gratisowych przy umowie na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowe 12/5 opłaciełem jeden abonament 59.99 (f max + sport+film+cinemax) wypowiedzenie poszło. Dostałem dzisiaj umowę 15/5. Oczywiście anulowanie 8 miesięcy z umowy 12/5. Nowa umowa od 6 kwietnia ;)

 

Anulowanie 5 miesięcy, a nie 8. Drgnęła Ci ręka jak to pisałeś i to mocno. Bo opłaciłeś też minimum 2 abonamenty, a nie jeden. Eh te fantazje do pamiętniczka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostepne umowy: 24ms/8 darmo lub 15/5 lub 12/5

 

Pomijając ceny za pakiet jaki się ostatecznie wybierze to czy mając wysłane wypowiedzenie, mogą zostać zaproponowane jeszcze inne okres umowy lub jeżeli nie to dłuższe okresy bezpłatne?

Edytowane przez Feniks1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj @ to ci wyślę screeny bo tutaj na forum chyba sie nie da wkleić

 

Ojj, da się, da. :) Tylko trzeba wpierw wrzucić plik z grafiką na jakiś hosting obrazków, a następnie w edytorze postu tu na forum kliknąć przycisk "Grafika" i w okienku, które się pojawi, wkleić link bezpośredni do obrazka znajdującego się na danym hostingu. I wsio. ;)

 

Koniec off-topic. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam multioerte z pakietem familijny max HD w cenie 49.9 w przyszłym miesiącu kończy mi się umowa chciał bym przedłużyć umowę pozostając przy tej cenie i wymienić dekoder sagecom z twardym dyskiem na evbox. Dzwonilem na infolinie i tam mi nie wymienią ponieważ mam multiofertè. Na jakie rabaty mogę liczyć w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam w chwili obecnej 12/5 MAX+Sport+Film+Cinemax 59,9 zł/miesiąc + 15 zł za 2 multiroom - czyli łącznie około 75 zł. Umowa mi się skończyła 17 marca - wypowiedzenie zostało wysłane. Pytanie co mogę teraz wynegocjować z DUK?? czy jest szansa obniżyć opłatę za dodatkowe dekodery multiroom???

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez skul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...