Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociażby standard, czyli Familijny Max HD z Filmem, Cinemaxem i Sportem za 59,99 zł miesięcznie. Umowa 15 lub 12 miesięcy, 5 gratis.

 

Średnia wychodzi niższa, a ten pakiet najbardziej się kalkuluje. ;)

Rozumiem. A gdybym chciał jakoś zejść troche z ceny to jakie pakiety mógłbym otrzymać? Dałoby się np. to co podałeś bez Cinemaxów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to robicie że macie 12 i 15? wczoraj dzwoniłem do DUK, powiedzieli mi że nie mają dla mnie umów na 15 miesięcy, obecnie są tylko na 24 i 29 miesiecy i max jest 6 miesiecy gratis jeżeli sie weźmie conajmniej familijny hd+ max hd przez pierwsze pol roku i potem mozna zrezygnować z maxa i zostac przy familijnym. A jak powiedziałem że chce 12/5 to Pan powiedział że 12 miesięczne umówy były w 2012 roku i jest pewny że nie dostanę takiej oferty teraz. Te umowy nie były 12/5 tylko o ile on pamięta to 12/3 i na familijny + dodatkowe 2 pakiety z których mozna było rezygnować. Ale ta promocja jest już nieaktywna i nie mają do niej dostępu. Według Pana wszystko co obecnie może DUK zrobić to 6 gratis z 24 miesięczną umową przy czym można po 18 miesiącach ubiegać się o zmianę warunków. dodam że polsat mam od mundialu w niemczech czyli będzie 10 lat

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie w listopadzie, stara umowa wygasa mi 27 grudnia. Dzwonili do mnie sami 2 razy, odmówiłem bo mięli oferty gorsze niż swiąteczna promocja. Potem przyszedł list z ofertą w stylu ubolewamy nad tym że rezygnujesz i że możesz na 29 miesięcy przedłużyć umowe i przez pierwsze 9 miesięcy płacić 39.99 za Familijny+sport+film+cinemax a po upływie 29 miesięcy płacić za to 59.99 - śmiech na sali. Jak sam zadzwoniłem to mi dali to co pisałem wyżej. Więcej nie mają i powiedzieli żeby wysłać dekoder w ciągu 30 dni od daty końca umowy bo mam Sagem ich wypożyczony. I pytanie do Was, zadzwonią jeszcze czy już nie? bo jak sam będę dzwonił to wyjdzie na to że sam chce zostać i nic nie uzyskam.

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy - dzwoniłem, powiedzieli, że bardzo im przykro ale na tą chwilę nie mają oferty na 15 miesięcy. Na tą chwile w systemie są tylko oferty na 24 i 29 miesięcy a ich konfigurację mogą dobrać do moich potrzeb zależy co będę chciał oglądać. Poczekam jeszcze 10 dni do 27 grudnia może się sami odezwą a jak nie to baj baj Polsat po 10 latach. Skoro CP traktuje nowych klientów lepiej jak starych którzy 10 lat płacą abonament to kij im w oko. Ale najgorsze jest to, że gość rozmawiał ze mną jak by w ogóle miał w nosie czy przedłużę umowę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo właściwie to 2 umowy w mojej historii przedłużała kobitka na 2 lata własnie i słabych warunkach w sensie zgodziła się na to co chciał Polsat i nie wiem czy oni to widzą, a jak bym zmienił dekoder z SAGEMA na jakiś inny to po pierwsze na który z reszty jakie mają w Polsacie bez dysku? po drugie czy dla dekoderów bez dysku są lepsze oferty czy to nie ma znaczenia?

 

leo-83 najprędzej niestety na tą ze strony internetowej co jest w "polecane oferty"

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale najgorsze jest to, że gość rozmawiał ze mną jak by w ogóle miał w nosie czy przedłużę umowę czy nie.

No cóż takie [beep]i też pracują dla CP,spokojnie zadzwoń jeszcze raz i rzuć tekst że ktoś miał dzwonić z nową ofertą  bona oferowaną się nie zgadzałeś rzuć np. że wyjeżdzasz na święta poz granice i nie chcesz się tym tam zajmować,jak nie maja nic ciekawego to wystarczy ci naziemna itp.

Raczej nie będziesz musiał się za wiele klamkować bo tam na prawdę pracują też fajni ludzie i życzę byś na takiego trafił-bo sam z takim kilka dni temu załatwiałem nowa umowę.

 

no bo właściwie to 2 umowy w mojej historii przedłużała kobitka na 2 lata własnie i słabych warunkach w sensie zgodziła się na to co chciał Polsat i nie wiem czy oni to widzą, a jak bym zmienił dekoder z SAGEMA na jakiś inny to po pierwsze na który z reszty jakie mają w Polsacie bez dysku? po drugie czy dla dekoderów bez dysku są lepsze oferty czy to nie ma znaczenia?

Po co chcesz zmieniać lepszy na gorszy?,nic Ci to nie da a jeszcze stracisz 2 darmowe miesiące za zmianę dekodera.

Edytowane przez fezuj
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest tak, że każdy konsultant ma dostęp do tych samych ofert? Bo skoro jeden mówi, że lepszych nie ma to czy inny może je mieć. Teraz to poczekam do poniedziałku bo nie można tak w kółko dzwonić bo będzie podejrzane i wtedy powiem że ktoś miał dzwonić z nową ofertą i tak bardziej stanowczo się zachowam. Napisz dokładnie co dostałeś, to im przytoczę, że tak można jak będą mówili, że się nie da

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w opisie +VOD+Ipla MIX.Po 12-miesięcznej mam 15 w tym 5 gratis oraz anulowane pozostające ze starej 4 miesiące.

Po za tym za [beep]kie zachowanie gościa z APSu włączył mi pakiet HBO - na jak długo nawet nie wiem bynajmniej chodzi od pierwszego dnia rozmowy  :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fezuj - na taką ofertę to zgadzam się od razu. Albo masz szczęście albo umiesz dobrze negocjować. Mi nawet podobnej do twojej nie zaproponował a co dopiero takiej samej. Umowę która mi wygaśnie za 10 dni miałem na 24 miesiące w tym 6 gratis Familijny Max HD+Sport+Film, to była oferta w której można było rezygnować z 1 lub 2 pakietów ale nie rezygnowałem i zostało mi ze sportem i filmem. Więc po takiej umowie powinni mi zaproponować to co Tobie już nawet może być bez tego VOD i Ipli bo mi nie potrzebne. Teraz płacę 60zł musiałem wypowiedzieć bo za to samo to na nieokreślonym miałbym 70zł jeszcze przez rok. Niestety na świątecznej promocji jest praktycznie to samo co miałem ostatnie 2 lata.Jak rozwiąże i po świętach wezmę na nowo nic nie stracę. Ale smutne że nie udaje się zyskać. Musisz mnie chyba fezuj nauczyć negocjować  :wink:

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj forum też się nauczysz  ;):brawo:  a co do tematu to jak " psu micha" należy Ci się 12-to miesięczna (chyba że rzeczywiście takich teraz nie oferują to 15 już bez łachy)

Ja płacę 65 ( od czasu do czasu ;)  ) bo dochodzi 5zł. za dekoder ale tylko wtedy gdy płace za abonament- ostatnio 3 rachunki,multiroom mam gratis a IPLE i VOD dają za friko na tyle ile masz gratisowych miesięcy,po nich można wyłączyć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...