Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem telefon około 14-ej, ale nie mogłem odebrać. Po 20-ej zadzwoniłem sam, trafił się kumaty konsultant, sam powiedziałem co mnie interesuje i jakoś się dogadaliśmy. :) Chyba dużo zależy na kogo się trafi w negocjacjach. Właśnie widzę, że już mi włączyli Premium :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w grudniu wypowiedzonko z powodu usuniecia Love i umowa 15/5,teraz po wypowiedzonku przeczekalem ich i po dlugim weekendzie dokonczylem negocjacje,dokladnie wczoraj i dzis reszta formalnosci,trafila mi sie kumata konsultantka p. Magda nazwiska juz niepamietam:)umowa na 12m/5m bez oplat pakiet premium z Hbo Go,iplą i katalogiem sVod,do 30 lipca pakiet rozrywka za free :brawo: ,abonament 59,90 Fam max hd,Film hd,Sport hd i Cinemax,z mozliwoscia zejscia do nizszego aha i multiroom za free :brawo:

 

co o tym sadzicie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze do was pytanie bo 2 razy konsultantki sie pytalem i potwierdzila ze majac pakiet za 59,90 ktory wyzej wymienilem za 10 zeta doplaty po 5 m za free moge dobrac paczke Hbo wiec skoro rozmowy sa nagrywane chyba da sie to wyrwac tak jak proponowala :brawo:

 

Wczoraj sam sie upomnialem mowiac jej ze czytalem na forum Sat Kuriera ze mozna otrzymac pakiet rozrywka wiec wczoraj o miesicu mowila a dzis jak dzwonila aby zatwierdzic ta nowa umowe sama powiedziala ze rozrywke bede mial za free przez 3 miesiace ,jeszcze sie jej zapytalem czyli przed 30 sierpnia mam zadzwonic aby wylanczyc usl,zeby pozniej niebylo 25 zeta dodatkowo na co ona odpowiedziala ze tak wszystko sie zgadza, a ze moj okres przypada na 30 kazdego miesiaca,zdecydowalem sie na wejscie umowy od dzis potwierdzila ze 3 miesiace rozrywki beda liczone od 30 maja a do tego czasu prawie miesiac jeszcze bede mial free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w grudniu wypowiedzonko z powodu usuniecia Love i umowa 15/5,teraz po wypowiedzonku przeczekalem ich i po dlugim weekendzie dokonczylem negocjacje,dokladnie wczoraj i dzis reszta formalnosci,trafila mi sie kumata konsultantka p. Magda nazwiska juz niepamietam:)umowa na 12m/5m bez oplat pakiet premium z Hbo Go,iplą i katalogiem sVod,do 30 lipca pakiet rozrywka za free :brawo: ,abonament 59,90 Fam max hd,Film hd,Sport hd i Cinemax,z mozliwoscia zejscia do nizszego aha i multiroom za free :brawo:

 

co o tym sadzicie :jupi:

umowa na 12m/5m :shock::shock: a nie czasem 15/5 :?::?:

bo jak 12m/5m to by znaczyło że CP nieco zmiękło względem takich jak my :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w grudniu miał umowę 15/5 :mrgreen:

a My 12/5 :lol2:

 

Ostatnia-3 umowa została renegocjowana z powodzeniem :D

Bez wymiany dekodera(ESI-88):

15/5 Premium "elastyczna", po 5 darmowych miesiącach możliwość zejście na Familijny Max + Sport + Film +Cinnemax - opłata 59,90 + 5 czynsz :evil:

Dodatkowo przez pierwszy miesiąc pakiet Rozrywka HD za free :mrgreen:

Zapomniałem jeszcze dodać,że "walczyłem jak lew" o zniesienie czynszu :mrgreen:

To konsultantka zaproponowała wymianę ESI na 7000 i czynsz "znika" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w grudniu miał umowę 15/5 :mrgreen:

a My 12/5 :lol2:

No fakt :cry: i wyszedł na tym "do przodu"

 

Zapomniałem jeszcze dodać,że "walczyłem jak lew" o zniesienie czynszu :mrgreen:

To konsultantka zaproponowała wymianę ESI na 7000 i czynsz "znika" :brawo:

No k :censored: genialne :!::!: i w nagrodę jeszcze 3 zamiast 5 gratis bo wymiana dekodera :!: powinna to opatentować :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za brak polskich liter :smile: wiem w grudniu dałem ciała :/ i skusiłem się na 15/5(ale i tak 5 miesięcy za free miałem :jupi: 1 miesiąc zaplaciłem i 5 za free jes a za rok koniec umowy :brawo: ). Teraz jak dzwonili też rozmowy zaczynały się od 29/9,a o krótszej niechętnie mówili,ale spokojnie da się wyrwać krótszą,mi 30 kwietnia wylaczyli sygnał bo sie niedogadaliśmy,ale po weekendzie majowym zadzwonilem do nich,mówiac że ktoś z duk dzwonił do mnie i niemogłem odebrać:)wspomniana pani Magda zaczela od 15/5 ,na co ja jej powiedzialem ze wolę krótszą umowę,póżniej musiała z przełożonym porozmawiac i wszystko ladnie poszło po około 40 min rozmowy :jupi: ,tylko że musialem za maj zaplacic abo(bo niby umowa sie rozwiazala,ale że niezdalem jeszcze dekoderków pani zaczęła przedstawiać mi ofertę),a że miałem nadpłate szybko poszło i dopiero od 30 maja mam 5 miesiecy free.Sygnał już dziś przed rozmową mi wznowili,a rozrywke po południu załączyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze do was pytanie bo 2 razy konsultantki sie pytalem i potwierdzila ze majac pakiet za 59,90 ktory wyzej wymienilem za 10 zeta doplaty po 5 m za free moge dobrac paczke Hbo wiec skoro rozmowy sa nagrywane chyba da sie to wyrwac tak jak proponowala :brawo:

 

Obawiam się, że źle zrozumiałeś słowa konsultantki. Dała Ci dwie opcje Premium do wyboru:

1. 5 miesięcy gratis Premium, po złożeniu deklaracji zmiany pakietów najpóźniej na 24h przed zakończeniem okresu rozliczeniowego (deklaracja złożona w trakcie okresu promocyjnego skutek ma po okresie promocyjnym) możesz mieć:

  • Premium HBO GO + VOD + Ipla Mix za 99,90zł
  • Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD + HBO GO za 89,90zł (?)
  • Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + IPLA MIX + sVOD za 69,90zł (?)
  • Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,90zł

I na ten wariant się zdecydowałeś i ramach powyższych opcji możesz zmieniać pakiety.

 

2. 5 miesięcy gratis Premium, po złożeniu deklaracji zmiany pakietów najpóźniej na 24h przed zakończeniem okresu rozliczeniowego (deklaracja złożona w trakcie okresu promocyjnego skutek ma po okresie promocyjnym) możesz mieć:

  • Premium + HBO GO + IPLA MIX + sVOD za 99,90zł
  • Familijny Max HD + HBO Cinemax HD + Film HD + Sport HD + HBO GO za 89,90zł (?)
  • Familijny Max HD + HBO Cinemax HD + HBO GO + IPLA MIX + sVOD za 79,90zł (?)
  • Familijny Max HD + HBO Cinemax HD + HBO GO za 69,90zł

 

PS. 12-miesięczne umowy mogą obecnie osiągnąć tylko Ci, którzy z powodu usunięcia LOVE zdecydowali się na umowy przynajmniej 15-miesięczne. Innych wniosków wyciągnąć nie można z Waszych wpisów i jest to dla mnie całkiem logiczne posunięcie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie

W końcu po bodajże 4 telefonie udało się przedłużyć (wypowiedzenie nie wysłane):

umowa na 29 miesięcy na pakiet familijny z możlwością zejścia na pakiet rodzinny (co uczynie). 8 miesięcy gratis potem 19,90zł. Jestem bardzo zadolowolony i dziękuje wszystkim za pomoc.

Czekam tylko na potwierdzenie warunków w formie papierowej które o dziwo przyjdzie na emaila bo pocztą nie wysyłają ponoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie wytrzymałem do 11 maja kiedy kończyła mi się umowa, ( zadzwoniłem sam ) po krótkich negocjacjach jestem zadowolony - umowa 5/15 ( 5 miesięcy gratis) Premium później Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,90zł i za długi czas razem miła Pani Karolina ugrała dla mnie multiroom za 0 zł, poprzednio 5 zł, pozdrawiam. Próbowałem drugi multirom ale proponowano za 15 zł miesięcznie, ktoś ma drugi taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące negocjacji umów z CP.Do jakiego momentu CP "odpuszcza "klienta? Załóżmy taka sytuację:wypowiedzenie wysłane,umowa się skończyła zostaje 30 dni na oddanie dekodera udostępnionego.Czy w ciągu tych 30 dni zdarza się że że DUK jeszcze zadzwoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przegapiłem 3 miesięczny okres wypowiedzenia, ale przez ICOK zgłosiłem chęć przedłużenia umowy (obecna do 27.05).

W pierwszym telefonie z DUK nie mieli oferty z darmowymi miesiącami, ale dość długo negocjowałem, że być powinny

bo dotychczas miałem umowę 15/5 Premium i taką chciałem dostać (abonent polsatu ponad 10 lat).

Niby jej nie było ale za trzy dni dzwonili sami i jednak taką

ofertę dostałem - wziąłem też dodatkowo multiroom (też 5 miesięcy darmowe, później 5 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boogiman86 - porównaj ofertę telefoniczną, którą dostał @kondziak viewtopic.php?f=7&t=7424&start=4650#p956620 z ofertą z APSU-u dostępną z protokołem zwrotu sprzętu: umowa 24 miesiące, 6 miesięcy gratis, potem 19,90zł za Rodzinny HD lub 9,90zł za Mini HD, dekoder HD za 1zł. ;)

 

PS. Pamiętacie Paszporty Polsatu? Wracają :D Wkrótce powiem więcej, będą dla abonentów Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...