Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to właściwy wątek, jeśli nie to proszę Admina o przeniesienie.

 

Byłem dzisiaj w punkcie i pytałem się o całkowite koszty oferty mobilnego internetu 3GB no i troche mnie przytkało.

He he, pomimo że obecnie płace za tv CP w 74,90, ponadto jestem już 8 lat klientem abonamentowym Plusa za 59,90 to propozycja dla była raczej nie do przyjęcia:

- umowa na 24 m-ce

- tylko (??) 3 m-ce gratis + IPLA na tyle samo

- rabat TAKI SAM JAK NA STRONIE ! czyli 5 złotych !

- no i teraz najlepsze : router mobilny Huawei E5372 (bo tylko taka opcja mnie interesuje) za 199 zł.jednorazowo + 10 złotych co miesiąc

 

Doznałem szoku :sciana:

 

Ale żeby być sprawiedliwym, w Plusie przy moim abo w przypadku wzięcia podobnej opcji, za router Huawei E5776 zaćwierkali 399 złotych !

 

Nie żebym wydziwiał ale te ceny to jakiś kosmos. :cry:

 

Czy ktoś brał podobną opcje i dostał to taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję takie rozwiązanie: modem Huawei E3131(nie Hilink) do nabycia na aukcjach za około 100 PLN, bez simlocka, działa we wszystkich sieciach + Aero2. Do tego na tych samych aukcjach kupujemy karty sim z internetem np. Orange. Cieszymy się tanim internetem bez smyczy jaką jest abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę z CP. Poprzednia była na 15 miesięcy - pakiet familijny max HD.

Dali mi umowę na 29 miesięcy,w tym 9 miesięcy wszystkie pakiety za 59zł + multiroom gratis + miesięczny katalog VOD również przez 9 miesięcy free.

I tutaj mam pytanie,bo wszystkie kanały już wczoraj mi aktywowali,ale VOD dalej świeci,że nie ma tego kanału w moim abonamencie.

Zgłosić to im czy czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...miesięczny katalog VOD również przez 9 miesięcy free.

I tutaj mam pytanie,bo wszystkie kanały już wczoraj mi aktywowali,ale VOD dalej świeci,że nie ma tego kanału w moim abonamencie.

Zgłosić to im czy czekać?

Ale wiesz,że VODy to tylko na kanałach 161-165 będą działały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj siostra zaczęła mi truć żebym się dowiedział co i jak ma zrobić więc się Was podpytam.

W czwartek przedłużyła telefonicznie umowę i załatwiła wymianę dekodera sd na HD 3000.Dzisiaj kurier przywiózł jej dekoder i tu mam pytanie.Jak przebiega proces aktywacji nowego dekodera?Wystarczy go podłączyć i sam się aktywuje czy trzeba do nich dzwonić?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.

Dzisiaj przedłużona umowa z CP. Aktualna umowa do lipca 2014 r. Wypowiedzenie wysłałem 14 lutego, dzisiaj pierwszy telefon z DUK i od razu miła i konkretna rozmowa. Konsultant zapytał o przyczyny, odpowiedź: oczekuję lepszej oferty cenowej, dalej pytanie jakiej, więc przedstawiłem oczekiwania: Premium 12/5 darmowych + multiroom gratis. Nieśmiało zaproponował 15 miesięcy, ale upierałem się przy 12, więc pół minuty konsultacji z "przełożonym" i jest kontent :) Podsumowując: Premium na 12 m-cy, 5 m-cy-0zł, dalej-89,90, iplamix-5 m-cy-0 zł później odłączą, multiroom-0 zł na pozostałych dodatkach mi nie zależało. Umowa wchodzi w życie od marca, więc 4 miesiące aktualnej umowy darowane :D Cała rozmowa trwała 6 i pół minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj dzwonili ii nie zalezało mi na dodatkowych pakietach jak void ale tylko na ipli mix i miałem miec do marca umowę ale ze anulują mi ten miesiąc to będę w lipcu umowę na 15/5 pakiet premium dodatkowe HBO GO i filmbx live i vod przez 3 miesiące za darmo po tym rezygnować moge dekoder ten sam co miałem zostaje

 

Już kilka znaków interpunkcyjnych w tym poście pomogłoby nam lepiej i szybciej zrozumieć sens tego czegoś co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...