Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem telefon z Biura Utrzymania Klienta (umowa była do lipca, złożyłem wypowiedzenie) - umowa na rodziców

Propozycja nr 1. umowa na 24 m-ce, 9 m-cy Pakiet Familijny Max HD + jeden z pakietów dodatkowych HD bez dopłat za 39,90 zl, po 9 m-cach możliwość pozostania przy 39,90 zł + 5 zl za dekoder ESi88, który posiadam - odrzuciłem, za chwilę propozycja nr 2. umowa na 15 m-cy (5 miesięcy za 0 zł + 5 zł dekoder), od 6-15 miesiąca 44,90 zł - odrzuciłem. propozycja nr 3, umowa 12 m-cy pierwsze 5 m-cy pakiet Familijny Max HD za 0 zł + dekoder za 5 zł, od 6-12 miesięcy albo: zostaję z Familijnym Max HD i płacę 54,90 zł, albo schodzę do Familijny HD za 44,90 zł czyli średnio miesięcznie wychodzi dla Familijnego HD 28,28 zł a za Familijny Max HD 34,11 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie HD5000 i pakiet Familijny. Złożone wypowiedzenie.

Dzisiaj propozycja (zakładając, że chcę go wymienić na ESI-88 oraz dobrać do tego MR) 12 miesięcy w tym 3 gratis, 50zł za aktywację dekodera PVR.

5zł miesięcznie za PVR, 5zł za MR

a po 3 darmowych miesiącach 89,90zł (Premium).

Da się coś lepiej ugrać (może PVR i MR bez opłaty miesięcznej?), czy to już maksimum co oferują wypowiadającym i można się zgadzać, jeśli mi to odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja z kolei też mam HD 5000 + Rodzinny HD i złożone wypowiedzenie zarejestrowane w systemie 19 IV (umowa pierwotnie by trwała do 22 IX). Nie czekałem na telefon od DUK, tylko dziś zadzwoniłem na infolinię w celu potwierdzenia, czy moje pisemko dotarło do centrali. Po odpowiedzi pozytywnej konsultant zapytał dlaczego chciałbym zakończyć umowę i zaproponował warunki, na które od razu się zgodziłem. I tak od dziś mam pakiet Familijny promocyjnie do 22 maja (okres rozliczeniowy 22 każdego miesiąca) i od tego dnia: umowa na 15 mies, w tym 5 (w zasadzie 6) za darmo z pakietem wyższym (Familijny HD) i do 22 października mam wybór odnośnie pakietu (oferta elastyczna Rodzinny HD / Familijny HD). Nie targowałem się na umowę 12 miesięczną, bo bardziej odpowiada mi umowa na troszkę dłuższy okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie HD5000 i pakiet Familijny. Złożone wypowiedzenie.

Dzisiaj propozycja (zakładając, że chcę go wymienić na ESI-88 oraz dobrać do tego MR) 12 miesięcy w tym 3 gratis, 50zł za aktywację dekodera PVR.

5zł miesięcznie za PVR, 5zł za MR

a po 3 darmowych miesiącach 89,90zł (Premium).

Da się coś lepiej ugrać (może PVR i MR bez opłaty miesięcznej?), czy to już maksimum co oferują wypowiadającym i można się zgadzać, jeśli mi to odpowiada?

 

Z tego co wiem to max co można wycisnąć.

Gdybyś nie wymieniał dekodera to można otrzymać 5 miechów za darmo przy umowie na 12 mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłem się dziś na taką ofertę. Umowa 12 msc. Pakiet familijny max HD + film HD + sport HD przez 5 MSC gratis, 6-12 MSC moja decyzja czy zostaje przy 49.90 FAM max HD czy zostaje z pakietami. Jak oceniacie tą ofertę. Wydaje mi się sensowna.

 

Według mnie dobra oferta. Gdybym na koniec umowy obecnej (no dobra... dopiero zacząłem) otrzymał propozycję utrzymania dotychczasowego pakietu z dekoderami, MR itp. na 12 miesięcy i 5 miesięcy gratis w tym, to bym się nie zastanawiał nawet minuty. Nie ma konkurencji, która da lepszą (i tańszą) ofertę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak mówisz, @volcan!

Jakby tak przy tym wziąć np. "fulla", czyli pakiet Premium na tych warunkach to średnia miesięczna wychodziłaby 59 zł z groszami. W nc+ za podobną cenę dają jedynie marny, "goły" pakiet Universe+ bez żadnych opcji dodatkowych, w którym aż 18 kanałów to kanały niekodowane (FTA), nie licząc już znacznej ilości kanałów niegwarantowanych... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iz przedluzylem umowe na 15 miesiecy zdaje sie w styczniu ... dzwoniono do mnie i proponowano kolejny aneks. Pierwsza propozycja 29 miesiecy 6 pierwszych oplata 89 zl za premium pozniej 114,90 czyli tyle co place. Jak powiedzialem ze za dlugo 24 miesiac. Gdy optowalem za opcja 15 miesiecy w koncu konsultant powiedzial ze jest taka opcja ale beda 2 miesiace z obnizona oplata. Stwierdzilem ze to zadna rewelacja bo nowi klienci dostaja 3 miesiace gratis. Dodatkowo konsultant na sile wciskal mi pakiet 1GB za 14,90 zl twierdzac ze musze taki wybrac i nie ma innej mozliwosci. Obecnie mam multioferte Premium + pakiet 5GB w ramach abonamentu i te dodatkowy 1 GB nie jest mi potrzebny. W zwiazku z tym zaproponowal ze jednak da sie 3 miesiace gratis a pozniej 114,90zl + 14,90zl za ten 1 GB. W zasadzie moglyb przystac bo wchodzila jeszcze w gre wymiana dekodera na HD 6000 ( mam modul cam i HD 2000 ) . Bylem przekonany ze to HD 2000 ma byc wymieniony na HD 6000 jednak po dosc dlugiej rozmowie konsultant poinformowal mnie ze musialbym oddac modul CAM. Takiej opcji nie biore pod uwage mam wlasny dekoder karte NC+ i CP w jednym odbiorniku i liste programow ustawiona tak jak mi sie podoba. Dodam ze dekoder HD 6000 bylby wydany po aktywacji 49zl i oplata za kuriera. Podziekowalem za opcje.

 

Prosze mi powiedziec czy teraz jest obowiazek dokupienia pakietu danych do multioferty i darmowego pakietu danych w ramach oplaty telewizyjnej czy to byla inicjatywa konsultanta zeby mi wcisnac pakiet 1GB??? Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem grudnia i mam takie pytanie. Chciałbym przejść na Familijny Max HD+ Sport i dostać to w cenie 49,90 czy jest taka możliwość dostać już teraz taki pakiet, czy dopiero przed końcem umowy ? W tej chwili posiadam Familijny HD+Sport w cenie 49,90. Dzwoniąc na infolinie zaproponowali mi nową umowę na 29 miesięcy z pakietem Familijny Max HD+ Pakiet Film+Sport, gdzie Pakiet Film mnie kompletnie nie interesuje. Opłata przez pierwsze pół roku 59 zł pozostałe 23 miesiące 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam pytanie. Tata posiada pakiet miniHD za 14,90 z dekoderem HD 2000. Umowa była podpisywana na 29 mies. dekoder był za 1 zł, prawdopodobnie na własność.

 

Tata chciałby podnieść sobie pakiet do Familijny Max HD. Pytanie brzmi czy może to zrobić, a jeżeli tak to na jakich najbardziej korzystnych warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy za free na pakiet Familijny Max HD. Po okresie promocyjnym sam decyduje czy zostaje przy tym, czy obniżam do pakietu familijnego HD za 39,90.

Konsultantka próbowała mi wcisnąć umowę na 15 miesięcy, ale upierałem się przy swoim. Oczywiście była "rozmowa z kierownikiem" na holdzie, co przeważnie oznacza wyżalenie się koleżance obok, że będzie niższa prowizja za utrzymanie klienta w CP. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...