Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli nie ma co liczyć że oni zadzwonią z nową ofertą?

 

@Barti i @andrzej82

Dziękuję za odpowiedź. Generalnie nie chcę rezygnować, chciałbym pozostać przy tym co mam (Pakiet Familijny HD + Pakiet Sport HD za 49,90zł) a jesli CP dorzuci do tego jeszcze jakiś bonus na 3 miechy (HBO lub 3 okresy gratis) będę zadowolony :)

 

Ale jeśli będą problemy to wezmę pakiet minimalny bo aż tak bardzo na TV satelitarnej mi nie zależy. Ale takie rozwiązanie chyba też nie jest zbyt na rękę Polsatowi bo przecież niższy abonament będę opłacał więc mam nadzieję na rozsądny kompromis :)

 

a kiedy zawierałeś umowę? bo ja za te same pakiety płacę 59zł +5zł multiroom ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zaproponowano mi przedłużenie umowy 12/5 famhd, film hd, sport hd- 69,90 multi 0zł/12m, ipla 5m/0zł no i dekoder do multi hd6000 z dekodera konsultant się teraz wycofuje oferując hd3000 którego znowu ja nie chcę. no i sytuacja patowa

Witam,możesz napisać jak skończyła się twoja sytuacja,mam podobnie tylko że ja już posiadam multiroom a konsultant obiecał mi wymiane hd3000 na hd6000.Na chwilę obecną anulowałem chęć przedłużenia umowy i wypowiedzenie jest dalej w mocy tyle tylko że moja umowa powinna wygasnąć wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry pomyłka,chodzi o to że obiecał a teraz nie chce dać,dobrze że sprawdziłem konto na ICOK i zauważyłem że jest przypisany nowy dek do multiroomu tyle tylko że też hd3000,dzwoniłem przed chwilą i poleciłem nie wysyłać go do mnie ponieważ i tak nie podpisze nowej umowy,więc konsultant anulował zamówienie i wypowiedzenie nadal jest w mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddzwoili z duk że oferta z hd6000 to pomyłka mogę dostać ten dekoder hd6000 za dodatkową opłatą zrezygnowałem i wypowiedzenie biegnie dalej zresztą składając wypowiedzenie myślałem o całkowitej rezygnacji z cp telefon do mnie z duk był niby nie związany z wypowiedzeniem, no ale udało konsultantce namówić na przedłużenie ale jak nie to nie nie będę płakał za polsatem /3 m do końca /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia, to pewnie odezwie się zwykły BOK na około 3-4 miesiące przed końcem umowy. Zaproponują standardową ofertę i zaczną od umowy na 29 m-cy ;-)

Wyślij wypowiedzenie, a wtedy na pewno DUK się odezwie i będzie bardziej elastyczny w negocjacjach.

 

umowa mi się kończy za miesiąc, więc nie wyśle już wypowiedzenia ;/

 

ktoś może mnie nakierować gdzie w umowie pisze co się gdzie po zakończeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy jak nie wypowiesz to Ci się nie kończy tylko roluje na kolejne 12 miesięcy.

I to jest paranoja i nie zgodne z prawem działanie , czy ktoś się za to weżmie ,no bo jak może umowa dalej się rolować skoro została podpisana np. na 12 mies. ,jak można wyp. umowę która obowiązuje na ten czas określony, to jeśli oni mają takie prawo bez zgody abo. przedłużać umowę to abo. powinien mieć prawo wyp. umowę np. po 6 mies. bez konsekwencji ,czas z tym skończyć , może ktoś z Formułowiczów jest w tym temacie biegły ,jak to zmienić. To Państwo w Państwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem kiedyś w CP dekoder z ofertą prepaid (http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/telewizja-bez-umow.cp) w której po chyba rocznym okresie pakietu mini zostały programy podstawowe bez opłat, później wykupiłem pakiet familijny hd po upływie miesiąca nie mam nic nawet tych darmowych kanałów, z icok usunęli konto, po ponownym założeniu ponownie usunęli po dniu, da radę włączyć jeszcze pakiet bez opłat i czy mogę tą kartę wrzucić do fergusona bo ten samsung CP szwankuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość w razie jakiś błedów/wpadek/powtórzeń.

 

Miałem umowę na 29 miesięcy, która we wrześniu 2013 roku [mój błąd] przedłużyła się o kolejne 12 miesięcy [do 22 września 2014]. Zadzwoniłem dziś do Biura Obsługi z zapytaniem o wysokość kary w razie wcześniejszego zerwania umowy i wyszłoby 60 zł gdybym teraz złożył wypowiedzenie, a umowa skończyłaby się w kwietniu 2014. Generalnie nie jest to kwota zaporowa i tak myślałem o tym, żeby wziąć ofertę ze strony internetowej Polsatu [24 miesiące - 6 miesięcy bez opłat] więc koniec końców nawet zerwanie umowy i zapłacenie kary wyszłoby mi korzystniej niż płacenie do końca bieżącej umowy. Ale potem wpadłem na to forum , zobaczyłem numer do DUK i ogólnie rzecz biorąc uświadomiłem sobie, że ich oferty biją na łeb te internetowe. Zadzwoniłem więc do DUK, zapytałem miłą panią czy dałoby się coś zrobić w mojej sytuacji, na co ona odpowiedziała mi abym wysłał wypowiedzenie, nie przejmował się karą, bo w momencie kiedy pismo dojdzie ktoś do dwóch dni z DUK oddzwoni i zaproponuję ofertę dużo lepszą niż ta przez internet. I teraz zastanawiam się jaki rodzaj wypowiedzenia wysłać, tzn.

a) że wypowiadam umowę z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia przed ostatnim okresem rozliczeniowym zawartym w umowie [czyli, że wypowiadam z dniem 22 września 2014, bez płacenia kary]

B) czy że wypowiadam umowę po prostu z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia [umowa zostałaby rozwiązana w kwietniu 2014 z karą umowną]

 

Zastanawiam się czy dla DUK wypowiedzenie to po prostu wypowiedzenie i nie ma dla nich różnicy, które wypowiedzenie wyślę.

 

PS. Dałoby radę wyrwać w DUK Familijny HD + Film HD + Cinemax HD za 59/msc, umowa 12 msc, 5msc free?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...