Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam , nie włączono mi VOD

 

Jak to wygląda u was, po informacji w DUK otrzymałem info że dostanę ale dopiero z nowym okresem rozliczeniowym bo to usługa dodatkowa, proszę o info, bo być może mam podstawy do kolejnych negocjacji, konsultant poinformował mnie że ponieważ włączają kanały od razu, to nie mam 10 dni na rezygnację z oferty, moim zdaniem jest to niezgodne z prawem, jakie macie przemyślenia w tym temacie

 

Jakaś dziwna nieścisłość-skoro włączą Ci usługi od 11 stycznia to masz prawo do wypowiedzenia umowy w czasie 10 dni od otrzymania na piśmie warunków tejże, a skoro konsultant powiedział że nie masz już takiego prawa tzn.że powiedziałeś sakramentalne "TAK" i wtedy świadczenie usług zaczyna się od razu, ale w takim razie VODy powinny już działać.

 

Ja dokładnie to przerabiałem kilka godz. temu z tą różnicą że powiedziałem NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj pytam z czystej ciekawości dlaczego nie zgodziłeś się na ślub i powiedziałeś "nie". Czy myślisz że "słoneczko" mogło by cię zdradzić(czytaj inna umowa niż negocjowałeś) :-) ja już drugi raz powiedziałem "tak" "słoneczku" i wszystko jest tak jak ustalaliśmy przed ślubem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , nie włączono mi VOD

 

Jak to wygląda u was, po informacji w DUK otrzymałem info że dostanę ale dopiero z nowym okresem rozliczeniowym bo to usługa dodatkowa, proszę o info, bo być może mam podstawy do kolejnych negocjacji, konsultant poinformował mnie że ponieważ włączają kanały od razu, to nie mam 10 dni na rezygnację z oferty, moim zdaniem jest to niezgodne z prawem, jakie macie przemyślenia w tym temacie

 

Z tego co wiem to m.in. HBO GO i IPLA MIX jest włączana od następnego okresu rozliczeniowego, jako usługa dodatkowa, VOD też jest niby pakietem dodatkowym, ale to jest raczej związane z nadaniem uprawnień jak w przypadku innych kanałów, więc moim zdaniem powinni Ci je włączyć. Najlepiej zadzwoń, powiedz że nie masz dostępu do VOD, do których zgodnie z umową powinieneś mieć dostęp i prosisz o ponowienie uprawnień na tych kanałach, jak kiedyś miałem problem po odebraniu nowego dekodera to po telefonie na infolinie, uprawnienia zostały ponowione po 1 minucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam jeszcze 4 miesiące pakietu Rodzinnego HD, po zejściu z Familijnego HD, umowa 15 miesięcy. Chciałbym oglądać pakiet sport HD. Na co mogę liczyć ze strony Cyfrowego Polsatu? Możliwie najtaniej, czy np mogę do tej umowy co jest teraz aneksować sport HD i płacić 34 90 ?Jakie mam opcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MaxHD za 49,90zł + moduł CI (czynsz 5zł/mc) - obecna promocja 12/5.

Wypowiedzenie z okazji wyłączenia LOVE.

Dostałem oferty:

1. (12/5) 5 m-cy Premium + sVOD + HBO + HBO GO + IPLA MIX za 0zł, potem MaxHD + Film HD + Cinemax za 59,90zł (bez IPLI) + 5zł/m-c czynsz za moduł CI

2. (15/3) 3 m-ce Premium + sVOD + HBO + HBO GO + IPLA MIX za 0zł, potem MaxHD + Film HD + Cinemax za 59,90zł (bez IPLI) + wymiana na PVR HD 7000 (0zł/m-c czynsz)

 

Nie chcą dać IPLI na całą umowę (ani np. Filmbox Live).

Nie chcą dać lepiej niż 15/3 za wymianę dekodera bez czynszu (12/3 z czynszem 5zł/mc).

Ta druga oferta jest gorsza jak oferta na święta dla nowych.

 

Czy można jednak coś jeszcze wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wiem to m.in. HBO GO i IPLA MIX jest włączana od następnego okresu rozliczeniowego, jako usługa dodatkowa

 

u mnie włączyli iplę mix promo od razu bez czekania na początek okresu rozliczeniowego, natomiast w icok pojawiła się tak jak wszystkie pozostałe opcje dopiero z początkiem nowego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szakmakrs1 rozumie. Ale to jest raczej zbyt dużo jak na nasze "słoneczko":-).

 

chodzi mi o to czy wogole tak ktos wynegocjowal ? ja rozumie ze moga sie nie zgodzic przy takiej opcji, gdzie srednia abo.mies. wychodzi 34zl w takim przypadku jak mi zaproponowali, ale moze sie da powiedzmy np. za 44zl platne miesiecznie przez 12m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie kolega dostanie darmowe miesiące (np. umowa na 12 miesięcy, 5 miesięcy za darmo, reszta po 69,90 zł/mies.) - 7*69,90 = 489,3 zł. Tą kwotę podzielić przez 12, co daje w przybliżeniu 40,78 zł - i taką kwotę kolega może płacić Polsatowi co miesiąc przez 12 miesięcy. Czy się mylę w swoim rozumowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie kolega dostanie darmowe miesiące (np. umowa na 12 miesięcy, 5 miesięcy za darmo, reszta po 69,90 zł/mies.) - 7*69,90 = 489,3 zł. Tą kwotę podzielić przez 12, co daje w przybliżeniu 40,78 zł - i taką kwotę kolega może płacić Polsatowi co miesiąc przez 12 miesięcy. Czy się mylę w swoim rozumowaniu?

i o takie cos wlasnie mi chodzi, to mialem na mysli ze jezeli po cenie jakiej mi oferowali nie daliby mi hbo to wyzszy abonament w rozbiciu na 5/12 wtedy suma podzielona na 12 mies wychodzilaby korzystniej. Jednym zdaniem: fam max hd +film +cinemax +hbo, bez sportu vod i ipli - za 69,90(wydaje mi sie mozliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie kolega dostanie darmowe miesiące (np. umowa na 12 miesięcy, 5 miesięcy za darmo, reszta po 69,90 zł/mies.) - 7*69,90 = 489,3 zł. Tą kwotę podzielić przez 12, co daje w przybliżeniu 40,78 zł - i taką kwotę kolega może płacić Polsatowi co miesiąc przez 12 miesięcy. Czy się mylę w swoim rozumowaniu?

 

Dokładnie, płacąc co miesiąc 40,78, po 5 miesiącach na koncie(można to regularnie sprawdzać na icok) będzie 203,9zł - czyli opłata za 2 miesiące(plus wolne środki), a płacąc regularnie co miesiąc 40,78 nadpłata - wolne środki - będą się stopniowo zmniejszać i w rezultacie w 12miesiącu po równych wpłatach wyjdziesz na 0.

Dobra opcja dla osób, które wolą płacić średnio mniej niż przez kilka miesięcy nic a potem nagle duży skok opłat. Można też wpłacić raz 489,3zł i potem mięc to z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się dowiedzieć, czy jeśli dzisiaj zgodziłem się na warunki z DUK-u, to mogę np. jutro zadzwonić i się z tego wycofać? Uprzedzając pytania zaznaczam, że nie zgodziłem się na włączenie kanałów od razu, kurier zapewne przyjedzie po świętach, a nowa umowa miałaby obowiązywać od 15 stycznia. Chciałbym jeszcze z Polsatem ponegocjować, bo przeglądając ten wątek już po rozmowie wiem, że kilka osób dostało lepszą ofertę na interesujące mnie pakiety Familijny Max HD + Sport HD. Zgodziłem się na umowę na 12 miesięcy, 5 pierwszych Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za darmo (pakiety Ipli mnie nie interesują w ogóle), potem 7 miesięcy Familijny Max HD za 49.90 + Multiroom 10 zł, wymiana dekodera dodatkowego SD na HD - 29 zł jednorazowej opłaty + co miesiąc mogę aktywować Sport HD za 10 zł. Po lekturze tego wątku wiem, że można wynegocjować Familijny Max HD + Sport HD za 59.90 + 0 zł za Multiroom również na 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...