Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to rzeczywiście straciłbyś tylko dostęp do Viasatów. a zyskałbyś z dokumentalnych PLANETE+ HD i BBC Knwoledge HD. jeśli w NC+ miałbyś premium za podobną cenę to moim zdaniem opłacało by się przenieść - ich oferta premium jest ciekawsza jeśli oglądasz dużo filmów i piłki nożnej. zamawiając przez Internet jest umowa na 12 miesięcy, więc spróbować można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty, które przed chwilą dostałem:

 

1). Mini HD za 4,90 zł przez 18 miesięcy,

2). Familijny Max HD + IPLA MIX 5 m-cy gratis, kolejne 7 m-cy Familijny HD 39,90 zł lub Familijny Max HD 49,90 zł,

3). Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + IPLA MIX 5 m-cy gratis, kolejne 7 m-cy Familijny Max HD + 1 opcja dodatkowa (Film HD lub Sport HD) 59,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umowa Familijny MAX HD + Film HD + Cinemax(59zł/miesiąc) dostępna jest tylko dla nowych abonentów czy dla przedłużających w promocji 15/5 12/5 też?

Jakie pakiety(oprócz podstawowych) są dostępne wtedy przez pierwsze 5 miesięcy? Jak dla nowych abonentów: Sport HD + HBO HD + VOD + HBO GO + Ipla, czy tylko Sport HD i Ipla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widzę w Twoim podpisie masz premium, a ja jestem zainteresowany FMHD+Film+Cinemax. I czy wtedy umowa na 12 miesięcy wygląda tak:

-5 miesięcy Familijny Max HD, Film HD, Cinemax HD + Ipla Mix, VOD, Filmbox, HBO HD za 0 zł

-7 miesięcy Familijny Max HD, Film HD, Cinemax HD, za 59,90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas: Familijny max HD, Multiroom (moduł i HD 6000) do końca umowy 8 miesięcy pełnopłatnych.

Po złożeniu wypowiedzenia:

-Premium 5 mies gratis,

-dekodery bez zmian,

-umowa 12 mies,

-multiroom 0 zł,

- kolekcje VOD 151-169 za free na 5 mies

-ipla mix gratis na 12 mies

-od 6 mies możliwośc zejścia na Familijny max HD, +Cinemax+HBO za 69,90

-stara umowa została anulowana (z 15 mies umowy byłoby jeszcze 8, zapłaciłem jedynie 4 abonamenty, 3 pierwsze gratis

Średnia miesięczna- ok 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...