Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właśnie po rozmowie w sprawie umowy i jest tak jak pisałem powyżej.

Premium 5 m-c free, później 89,90 umowa na 15 m-c - MR free przez cały okres umowy - wymiana dekodera dodatkowego SD na HD free w autoryzowanym punkcie

Jeżeli chciałbym wymienić swój główny dekoder HD na inny model lub z opcją nagrywania wtedy gratis zmniejsza się do 3 m-c, ale z tego nie skorzystałem.

Jestem chyba zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bardzo podobną umowę do serafina 1979.

Miałam Premium za 99.90 na 29 miesięcy, na trzy miesiące przed końcem umowy wysłałam wypowiedzenie (o tym, że trzeba wysłac wypowiedzenie dowiedziałam się z tego forum) i dostałam w styczniu umowę na Premium 15 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis, + IPLA +HBO GO, dekoder HD został ten co miałam czyli sagemcom esi 88, dekoder bez żadnych opłat, bez MR bo nie chciałam - mam tylko jeden tv. Po 5 miesiącach 89,90 i muszę wypowiedziec IPLE i HBO GO - zupełnie mi niepotrzebne. Jeszcze mam bon o wartości 40 zł na VOD - też niepotrzebny.

Dopóki nie wysłałam wypowiedzenia takiej oferty dla mnie nie było, były bardzo mało korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bardzo podobną umowę do serafina 1979.

Miałam Premium za 99.90 na 29 miesięcy, na trzy miesiące przed końcem umowy wysłałam wypowiedzenie (o tym, że trzeba wysłac wypowiedzenie dowiedziałam się z tego forum) i dostałam w styczniu umowę na Premium 15 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis, + IPLA +HBO GO, dekoder HD został ten co miałam czyli sagemcom esi 88, dekoder bez żadnych opłat, bez MR bo nie chciałam - mam tylko jeden tv. Po 5 miesiącach 89,90 i muszę wypowiedziec IPLE i HBO GO - zupełnie mi niepotrzebne. Jeszcze mam bon o wartości 40 zł na VOD - też niepotrzebny.

Dopóki nie wysłałam wypowiedzenia takiej oferty dla mnie nie było, były bardzo mało korzystne.

Z tym bonem plusa to jest różnie .Ja w grudniu przedłużyłem umowę 15 m-ce w tym 5 gratis pakiet premium i bon,do dziś nie mam bonu ,dzwoniłem, pisałem mailowo .Teraz napisałem reklamacje listownie i zagroziłem zerwaniem umowy z winy CP, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaloguję się na swoje konto w ICOK to tam jest - 44 zł portmonetka. Do tej pory nie korzystałam z tego bonu, ponieważ nie widzę nic dla siebie ciekawego w ofercie VOD, a dwa, że też nie mam czasu na oglądanie. Też bym miała umowę od grudnia, tylko nie zgadzałam się na propozycje Polsatu, i po wysłaniu wypowiedzenia pojawiła się wreszcie oferta podobna do Twojej karle2, na którą przystałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w chwili obecnej przy złożeniu wypowiedzenia umowy jest szansa na pakiet Premium za 89,90 + ipla mix przez całą umowę(bez HBO GO) na warunkach: umowa 12 miesięcy/5gratis - bez wymiany dekodera i bez multiroom'u? Oczywiście po odrzuceniu pierwszej lub nawet drugiej oferty wstepnej.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaloguję się na swoje konto w ICOK to tam jest - 44 zł portmonetka. Do tej pory nie korzystałam z tego bonu, ponieważ nie widzę nic dla siebie ciekawego w ofercie VOD, a dwa, że też nie mam czasu na oglądanie. Też bym miała umowę od grudnia, tylko nie zgadzałam się na propozycje Polsatu, i po wysłaniu wypowiedzenia pojawiła się wreszcie oferta podobna do Twojej karle2, na którą przystałam.

Portmonetka to nie jest bon ,kolega też ma portmonetke 44zł i bon 40zł.Jak kupuje film to płaci bonem a nie portmonetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby debet na koncie... Pisałem wyżej.

Żeby nie przelewać kasy za każdy film, za każde PPV itp. to dają do najwyższego pakietu możliwość wykorzystania 44 zł (niższe pakiety mają mniejszą kwotę) a spłacacie przy kolejnym rachunku.

 

Takie ułatwienie i zachęcenie, niby oglądasz nie płacisz do 44 zł, ale później Cię naliczą.

 

 

"Portmonetka" to forma płatności, dzięki której możesz wypożyczać filmy do kwot:

 

dla Abonentów Cyfrowego Polsatu:

 

- 33 zł dla posiadaczy Pakietu Super Film,

- 22 zł dla posiadaczy Pakietu Relax Mix, Relax Mix + HBO lub Relax Mix Film,

- 11 zł dla posiadaczy Pakietu Familijnego.

 

Filmy oglądasz teraz, a płacisz za nie przy wnoszeniu kolejnej opłaty abonamentowej!

 

Promocja Portmonetka Plus

 

Jeżeli spłacisz na czas wykorzystany w ramach Portmonetki limit na skorzystanie z usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa, automatycznie podwyższymy Twój limit! Nie musisz nić robić, wystarczy, że zapłacisz w terminie.

 

Pamiętaj, że niezależnie od posiadanego pakietu możesz zawsze zamówić dowolną ilość filmów i zapłacić SMSem Premium , kartą lub e-przelewem (na http://www.icok.cyfrowypolsat.pl/ ).

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/vod-portmonetka.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niby jest też post-paid, ale z tą "portmonetką" to jakieś dodatkowe kombinowanie. :roll:

W n'ce było tak (i chyba teraz w nc+ też jest), że zawiasz dany film np. za 11zł, a płatność za niego jest dopisywana do rachunku za abonament za kolejny miesiąc.

Niby wychodzi na to samo, ale w n'ce (nc+) jest to bardziej przejrzyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem najniższy pakiet za 14,90 na 18 miesięcy. W promocji dostałem Rodzinny HD - wystarczyło pokazać rachunek za opłacony abo z c+.

Czy jak minie te 18 miesięcy to przejdę z automatu na kolejne 12, ale już bez Rodzinnego? W sumie to mi rybka, bo brałem to tylko dla siatkówki... Pytam, bo nie wiem czy słać wypowiedzenie czy olać. Chcę słać ewentualnie już, bo potem mogę przegapić, a jeśli po moim wypowiedzeniu zadzwonią przed końcem umowy i coś dorzucą, to czemu nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest? Zamawiasz, oglądasz i dopiero płacisz czyli post-paid. Właśnie w tym celu jest portmonetka by nie było to na zasadzie pre-paid. Czytanie ze zrozumieniem :woot:

 

Ok, trochę przejaskrawiłem, tutaj mam limit kredytowy (nazywany portmonetką) i powyżej niego nie zamówię (jak rozumiem). Jednak jest to bardziej zakręcone, niż w n. Czyli można niejako powiedzieć, że mam pre-paida, tylko płacę wykorzystując kredyt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawarłem telefonicznie umowę z CP na pakiet Familijny HD, który dostałem w promocyjnej cenie 24.90 przez 9 pierwszych miesięcy (umowa na 29 m-c). Przed upływem 9 miesięcy mogę zgłosić chęć pozostania przy pakiecie Rodzinny HD i dalej płacić - 24.90 miesięcznie, lub kontynuować Familijny HD, ale już w cenie 39.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...