Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest to właściwy temat do tego co chcę przekazać, ale na upartego można to za taką promocję ująć-

otóż dawno nie zaglądałem na ICOK i gdy dziś sprawdziłem konto zdumiała mnie suma jaką mam zapłacić : "Następna płatność:2012-05-28 - 44,80 zł " suma ciekawa zważywszy że mam Familijny HD + Sport HD+ Extra HD i dekoder z dzierżawą a do tej pory w zaokrągleniu płaciłem 85zł. a tu nagle taka "promocja" :shock::?:

 

Wydaje mi się że coś kombinują w związku z wycofaniem Polsat Futbol - np. ja nie opłacę za pakiet sport bo zapłacę tyle ile mi każą a po trzech dniach oni wycofają kanał i powiedzą że nie mogę z tego powodu zerwać umowy bo... przecież nie korzystałem z pakietu w którym kanał był nadawany.

 

Co Wy na to :?: sprawdźcie też swoje konta może tam tez są podobne "promocje" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ta promocja premium - Familijny HD, Extra HD, Sport HD + HBO, Cinemax HD 69,90 przez 4 miesiące:

1. W przypadku HBO chodzi tylko o pierwszy kanał w SD a w przypadku Cinemax HD też o pierwszy kanał lecz w HD ?.

2. Muszę doliczyć 5 zł dzierżawy za dekoder czyli 74,90 ?

3. Po okresie promocyjnym możesz: dalej oglądać pakiety w promocji Premium - Opłata miesięczna: 89.90 zł --> tu też muszę doliczyć 5zł dzierżawy za dekoder czyli 94,90 ?

4. W ogólnym rozrachunku... czy się to opłaca ?. Jeżeli dobrze rozumiem to dostaję 2 kanały i włącznie z dzierżawą, płaciłbym 10 zł więcej niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wysępić takie o to przedłużenie z Cyfrowym Polsatem:

Umowa na 18 m-cy, multiroom na 13. Dwa dekodery mini hd 2000 (1zł i 79 zł). Multiroom za 20 zł oraz Familijny +ekstra+sport za 79.90 przez pierwsze 3 miesiace 39.90. Jestem trochę niezadowolony, bo w porównaniu z ofertą dla nowych tj. abo 69.90 i multiroom za 0 zł i 3 miesiące bez opłat wypadam słabiej.

Stąd moje pytania.

Czy da rady wyciągnąć jakiś lepszy dekoder, albo dyski twarde do mini hd? Czy lepszy jest dekoder z wbudowanym dyskiem czy na usb( czy w takim wypadku można zgrywać na komputer?)? Czy gnębić jeszcze o multiroom za 0 zł? Jakie szanse widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mini HD możesz jedynie wynegocjować HD 5000. Dyski twarde możesz do tego pakietu jedynie dokupić prywatnie. Lepszy jest dekoder z wbudowanym dyskiem. Z żadnego dysku, nawet USB nie zgrasz niczego na komputer. Gnęb ich o Multiroom za 0zł, ale większych szans nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini HD 2000 nie jest lepszy. To jest praktycznie to samo co HD 5000, tylko w innej obudowie. W tej chwili ma IPLĘ, ale jak będzie nowy soft na HD 5000 to ten też będzie miał. Sagemcom pracuje dobrze również na jednej antenie, tylko, że ma ograniczone nagrywanie w opcji oglądania jednego kanału, a nagrywania drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc obecnie : pakiet Mini HD cena : 14,90 (umowa do listopada) o dziwo juz teraz dzwonia chcac przedluzyc umowe.

To na czym mi zalezy poniewaz posiadam prawie pelny pakiet w Cyfrze+. 3 kanaly ktorych tam nie ma : Polast Sport ; Polsat Sport News ; Polsat Sport Extra . Zalezy mi tez na dekoderze najlepiej aby mial PVR bo obecnie na stanie stary 4-letni Mini.

 

Co sugerujecie z Cyfra+ dzieki forum znalazlem idealne rozwiazanie dlatego teraz czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na czym mi zalezy poniewaz posiadam prawie pelny pakiet w Cyfrze+. 3 kanaly ktorych tam nie ma : Polast Sport ; Polsat Sport News ; Polsat Sport Extra . Zalezy mi tez na dekoderze najlepiej aby mial PVR

Mi też zależało na tych kanałach.Przedłużyłem umowę na 12 miesięcy na Rodzinny HD za 24,90 od 4 miesiąca.Pierwsze 3 miesiące Familijny HD za free. A dekoder PVR mam swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929

 

Możesz też zapytać o ofertę na pakiet Rodzinny HD z możliwością zejścia do pakietu Mini HD. Przez pierwszą połowę umowy płacisz 14,90zł i oglądasz Rodzinny HD, a później możesz zejść na Mini HD i nadal płacić 14,90zł lub pozostać przy Rodzinnym HD za 24,90zł. Nie pamiętam dokładnie na ile miesięcy umowa, ale jest krótka, tzn. coś z przedziału 12-18 miesięcy. Jeśli zdecydujesz się pozostać przez całą umowę przy pakiecie Rodzinny HD to średni koszt abonamentu wyniesie Cię niespełna 20zł/m-c.

 

Mnie coś takiego proponowali kilka tygodni temu, ale na razie nie zdecydowałem się bo czekam co pokaże Cyfra+ po połączeniu z eNką (zmiany w zakresie włączania opcji dodatkowych oraz zmiany kodowania systemu) i dlatego też nie pamiętam dokładnych szczegółów jakie mi zaoferowano w CP jeśli chodzi o czas trwania umowy.

 

ps.Mam CP prepaid i swój dekoder HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze trochę ponegocjować bo w moim przypadku za pierwszym razem też była taka oferta, a gdy poprosiłem o krótszą umowę na ofertę Rodzinny HD -> Mini HD to dopiero wtedy zaproponowano mi opcję "pół na pół" jeśli chodzi o okresy trwania i odpłatności poszczególnych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog

Ciekawe co zaproponują, wysłałem wypowiedzenie z mini HD, nie potrzebuję już tego pakietu bo DVB-T obecnie wystarczy a nie będę im płacił 15 zł tylko za Polsat News, bo to mnie osobiście tylko w tym pakiecie interesuje.

Żadnego rodzinnego nie chcę, podpisałbym dalej umowę gdyby do Mini Hd dołożyli TVN24.

Na pewno tak się da, o czym świadczy promocyjne nadawanie takich uprawnień w ostatniej zimowej promocji.

Spróbuję powalczyć o coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...