Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Upewniłem się, ponieważ wypowiedzenie umowy wysłałem listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru i żółta karteczka jak bumerang powróciła. Numer telefonu mają taki jak trzeba. Na razie nie zadzwonię, według mnie to CP powinno zależeć na ewentualnym przedłużeniu umowy z abonentem, opłacającym kilka ładnych lat Pakiet Familijny + Relax Mix. Nie zadzwonią - trudno, trzeba będzie skorzystać z wyjścia awaryjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M_arek może też tak być, że sprawa trafiła do działu utrzymania klienta. Może ktoś próbował się z Tobą kontaktować. Nie odbierałeś telefonu i się nie obejrzysz jak Twoja umowa zostanie rozwiązana. I wtedy pozostaje oferta dla nowego abonenta albo pójście do innej platformy :P

 

Naganiacz - co to w ogóle za określenie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś wymiękł i jednak chciał zadzwonić to dzwoń pod nr: 22 21 27 128 to jest bezpośredni tel. do działu utrzymania klienta.

Szybciej wymiękłem niż myślałem. Umowa na 24 miesiące na Pakiet Familijny + Relax Mix (w tym pierwsze 4 miesiące Familijny+Relax Mix+HBO gratis). Chyba się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w zeszlym roku zaproponowali taka promocje jak wymienialem starego sagema na echosia i nawet identyczne pakiety mialem jak Ty Familijny + Relax Mix. ;)

Wez ich pomecz aby dorzucili Cinemax. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawos123, powiem krótko Pakiet Mini za 9,90 zł przestaje istnieć i na dniach otrzymasz list z informacją od CP, że teraz pakiet nazwywać się będzie Mini HD i będzie kosztować 14,90 zł lub przy umowie na czas nieokreślony 16,90 zł. Ceny wejdą w życie bodajże od 1 lipca br. Ponadto jeśli się nie zgodzisz, to będziesz miał 20 dni od otrzymania listu od CP na wypowiedzenie umowy i wysłanie go na adres CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że jesteś po okresie podstawowym lub przynajmniej 3 miesiące przed zakończeniem okresu podstawowego. Na pewno 6 miesięcy Familijnego HD i pakiety dodatkowe (Ekstra HD, Sport HD i sVOD) za 37,90zł/mc z dekoderem za 1zł lub z dwoma dekoderami. Bez wymiany dekodera 8 miesięcy Familijnego HD i pakiety dodatkowe za 37,90zł/mc. Zapytaj na infolinii lub w APS o konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Lila74 - Wystarczyło odrobine poczytać ten watek oraz zerknąć na strone Cyfrowego Polsatu i miałabyć idealne odpowiedzi twierdzące na Twoje pytania. :)

 

Jeśli nie wysłałaś wypowiedzenia to umowa CI się nie kończy! Nie podpisałas umowy od do, tylko na czas nieokreślony z okresem podstawowym, który bez wysłania wypowiedzenia czy też oświadczenia o chęci pozostania klientem na czas nieokreślony ulega przedłużeniu na kolejny okres dodatkowy wynoszący 12 miesięcy!

Obecnie Cyfrowy Polsat posiada oferty dla obecnych klientów z wymianą dekodera głównego oraz dobraniem dodatkowego dekodera. Na głównym dekoderze musi być co najmniej Familijny HD (nowa pakietyzacja) a na dodatkowym pakiet Mini HD lub Mini Extra HD. Zachęcam do odwiedzenia strony Cyfrowego Polsatu, aby zobaczyć jakie kanały są w jakich pakietachlub odwiedzić APS i poznać szczegóły oferty.

Szukając na forum znajdziesz też opisy tych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wlasnie za miesiąc konczy mi sie umowa z CP i czy moge dostac nowa oferte od nich na pakiet familijny i na 2 telewizor czy musze od nowa podpisac umowe jako nowy abonent iczy jest u nich opcja wymiany dekodera na nowy

 

mi umowa konczyła się w czerwcu, końcem kwietnia byłem "przedłużyć" ją na pakiet familijny HD i wymieniłem echostara na sagemcom-a za 1 zł. I proponowali mi tak jak kolega powyżej pisze drugi dekoder. Więc spokojnie udaj sie do APS-u i tam ci wszystko powiedzą jaka oferte dla ciebie maja przygotowaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...