Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zależy ci na dekoderze na własnośc i masz trochę kasy którą w mądry sposób możesz wydac to kup tuner z wejściem na moduł cam i kup lub wypożycz taki moduł od polsatu,plusem tego rozwiązania jest mianowicie to że masz swój sprzęt na którym poleci ci cyfra i tnk jeśli będziesz chciał,z takim sprzętem bedziesz miał alternatywę i mozliwośc edycji kanałów tworzenia własnych list.Pozdrawiam życzę odpowiedniego wyboru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega marys26 bardzo dobrze Ci poradził

Niestety wiąże się to z większymi wydatkami za tuner ale masz wtedy tuner swój który możesz sobie w przyszłości wykorzystać do innej platformy.

A kupowanie tunera od polsatu mija się z celem bo po co Ci tuner niby na własność jak i tak prawdę mówiąc nie będzie Twój, bo będziesz i tak związany tylko z polsatem.

A kupować ten szrot i potem ma leżeć na półce jest bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że kupowanie dekodera od Polsatu w obecnej sytuacji nie ma sensu.Czyli najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z obecnej promocji i nabycie dekodera HD (jedynie Echostar jest dostępny) w opcji na wypożyczenie.Denerwuje mnie tylko jedno w tej opcji a mianowicie czas na jaki musze zawrzeć umowe a jest to minimum 24 miesiące jak mnie poinformowano telefonicznie.Wolałbym na krótszy okres sami wiecie dlaczego.Jeszcze tylko jedna mała sprawa- czy Echostar DSB 717 po zakończeniu umowy z Polsatem przyda mi się do czegoś?? Mam go na własność.

Pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy na Wielkanoc Polsat wyskoczy z jakąś ciekawą promocją ??Czy wyczerpali juz swoje pomysły przy okazji ostatniej promocji świątecznej.Czy ktos mi pomoże dokanać wyboru??Dzisiaj dzwoniłem do Polsatu i zaproponowali mi dekoder HD na własność za 199 zł umowa na 24 miesiące lub na wypożyczenie ten sam dekoder w umowie również 24 miesiące + 3 miesiące HBO gratis w obu przypadkach.Co byście wybrali ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie umowe na czas nieokreślony i chciałem sobie coś zmienić na lepszych warunkach lub zrezygnować z CP.To własnie zaproponowali mi takie warunki jak wyzej opisałem.Oczywiście to odbyło się w ciągu kilku rozmów telefonicznych bo oczywiście każdy konsultant podawał inne informacje ale w końcu stanęło na tym co opisuje Co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frostee .Promocje na Wielkanoc będą na pewno , ale jakie to promocje ? .

Jeżeli chodzi o propozycję ,, dekoder na własność ,, nic gorszego nie może być . Po jaką [beep]ę Ci tuner na własność ?.

Poczytaj na forum jaki ten sprzęt jest szajsowaty , pochodzi bez awarii przez całą gwarancję , a po gwarancji zdycha i co ?

ano naprawa na własny koszt , nie raz droższa naprawa niż wart cały ten tuner .

Druga sprawa jesteś uwiązany z CP do końca , bo jak rozwiążesz umowę to po co Ci ten tuner ? -- dla kilku kanałów FTA .

Ja mam na własność dwa tunery i ogromnie żałuję że je kupiłem .

Według mnie to najlepsze wyjście ( jak podpowiadają @marys26 i @MaFia 87 ) raz wydasz pieniądze , ale wiesz że masz konkretny sprzęt i co jest ważne , nie jesteś uwiązany z jednym dostawcą satelitarnym i co najważniejsze ,, możliwość dowolnej konfiguracji list ,, od wszystkich platform . Na dzień dzisiejszy żadna platforma nie ma tunerów z możliwością ingerencji w ich listy podstawowe , a Ty ze swoim tunerem jesteś niezależny .

Wybór jest Twój . Napisz co postanowiłeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy boją się dekoderów na wypożyczenie i sądzę że to wina traumatycznych przeżyć zafundowanych przez Cyfrę+ wiele lat temu, pamiętacie jak to trzeba było odsyłać dekoder na własny koszt do Warszawy i bardzo często przychodziła pocztą odpowiedź, że abonent odesłał niedziałający kabelek, pęknikęty guziczek na obudowie i inne [beep]erele, za które C+ potrafiła naliczać setki złotych kary. Teraz tak nie jest, ale nawyk kupowania sprzętu na własność pozostał.

 

...sam mam sprzęt na własność, chociaż sam nie wiem po co, po gwarancji i tak mi go nikt nie naprawi w razie awarii, tylko pewnie CP zaproponuje mi nowy dekoder z przedłużoną umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co to znaczy ze dekoder jest w trackie realizacji wysłania czy to znaczy ze już jest wysłany i ma go kurier czy ze jeszcze jest w Cp

 

Tzn. - w fabryce celulozy właśnie przerabiają makulaturę, która posłuży do produkcji kartonu dla Twojego dekodera :lol2::lol2::lol2:

 

A tak serio to co Ci mieli powiedzieć - że zapomnieli o Tobie, że mają [beep] i zatory w wysyłce :?: jeszcze byś im uciekł a tak "czekajcie a będzie Wam dane " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::brawo: Bardzo słuszna uwaga, rzeczywiście może tak być :lol2:

Nie wiedzieć czemu, korespondencja wysyłana do każdej większej polskiej firmy, jeżeli nie zawiera wypowiedzenia, dociera bardzo szybko, 2, 3 dni i list dostarczony, wysyłka natomiast jednego listu lub paczki do klienta, który ją zamówił, zajmuje całe tygodnie, a przecież bilans np.wysłanych dekoderów i odebranych pisemnych umów powinien się zgadzać, czemu więc dział który odbiera wysyłki robi to szybko a dział który nadaje wysyłki - wolno?

W każdym razie, od zamówienia do dostarczenia nie mija więcej czasu, niż rozmowa bohaterów "Mody na Sukces" przy kawie........

 

po prostu zaczyna się w 4560 odcinku a kończy w 4620 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frostee, czyli w końcu chcesz czy nie chcesz wydawać pieniądze na dekoder z gniazdem CI, to jednak jest wydatek ...

Zgoda, dekoder np taki jak mój ma udogodnienia i zapewnia wybór w temacie tego, jaki moduł włożę do środka.

Dla mnie najważniejszy był pewien drobiazg- dwie głowice (o to pytają się często na forach: oglądam na jednym TV jeden kanał, na drugim inny). Ja oglądam jeden, pozostałych kilka... nagrywam :)

Ale niestety taki dekoder nie zapewnia możliwości rozwiąznia cyrografu przed czasem z powodu niezadowolenia z oferty ;-) Zatem też musiałęm podpisać długą umowę i przy niej trwać.

Zgoda, naprawa takiego pewnie będzie dużo tańsza niż jego wartość, ale sprzet jest bardziej skomplikowany i naprawy mogą trwać dłużej w serwisie gdzieś w Polsce... natomiast z tego co widziałem, CP w razie awarii "użyczonego" dekodera wymienia go prawie od ręki na inny egzemplarz. (nie wiem, czy tak jest zawsze i wszędzie, no ale w końcu to ich, a nie Twoja własność i powinni dbać ;-) )

Jest taki wariant na stronie CP: zawarcie umowy na 13 miesięcy, na użyczenie, Pakiet Familijny i Relax Mix, za 57,80 zł, z Echostarem HD DSB7200, płacisz jednorazowo aktywację 98 zł, użyczenie 1 zł i...i oglądasz. W którym miejscu taka oferta nie spełnia Twoich oczekiwań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do userów przedłużających umowę. Jest tak że wciskają do nowej umowy na siłę np. HBO na 3-6 miechów za free umowa np. na 24 m-ce i wszyscy się cieszą ale czy nikt nie targował się o Pakiet kanałów HD za free przez cały okres umowy lub coś w podobnym stylu jak wciskają HBO i co Oni na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W kwietniu konczy mi sie umowa place za MiniMax 19,90 miesiecznie. Jest szansa aby placic mniej. Co sie bardziej oplaca czy zerwanie umowy i podpisanie nowej w Maju czy negocjacje. Interesuje mnie tylko pakiet MiniMax ew. Mini bo korzystam z innej platformy do ogladaniu to potrzebny mi jes sport ktory ma Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...