Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każda zmiana w umowie potrzebuje aneksu. Odsyłasz dekodery z informacją w środku,że rezygnujesz z mr. Powiedzmy, po tygodniu piszesz wypowiedzenie umowy (w ICOK), ktoś zadzwoni z Polsatu Box i przedłużasz umowę na nowych warunkach. Od 7-go mies. płacisz 100 zł za L+ Sport Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Wypowiedzenie wysłane. Do końca umowy 5 miesięcy. 

 

W chwili obecnej mam tak:

Pakiet L  60 zł
MR 5 zł 
Eleven Sports 10 zł
Polsat Sport Premium 10 zł

HBO 25 zł

 

Razem wychodzi 110 zł. 

 

Nie chcę już Polsat Sport Premium, bo nie będzie Ligi Mistrzów.

 

Co mogę maksymalnie ugrać? Chciałbym, żeby cena za te usługi nie była wyższa niż obecnie.

 

Dzięki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Arerox napisał(a):

  ...Co mogę maksymalnie ugrać? Chciałbym, żeby cena za te usługi nie była wyższa niż obecnie. ...

 

 

L już kosztuje 70zł, nie wiem czy nie podniosą Tobie ceny za Eleven na 15zł oraz HBO na 29,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arerox napisał(a):

A jak zostanę na czas nieokreślony?

Napisalem priv

W dniu 7.04.2024 o 21:31, Kane0 napisał(a):

L już kosztuje 70zł, nie wiem czy nie podniosą Tobie ceny za Eleven na 15zł oraz HBO na 29,99zł.

Nie podniosą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam umowę na pakiet L za 60 zł, która kończy się 24-07-2024.

Z umowy wynika, że po okresie podstawowym cena wzrasta do 70 zł. 

 

Z telewizji korzysta tylko osoba starsza, więc nie potrzebuje dodatkowych pakietów sportowych, filmowych, Disneyów itd.

 

Skoro pakiet L już teraz kosztuje 70 zł, czy lepiej przedłużyć umowę, czy przejść na czas nieokreślony? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaki masz zapis w kończącej się umowie lub aneksie-czy po przejściu na czas nieokreślony pakiet L będzie za 60 zł czy za 70 zł.

Na pewno masz taki wpis.

Jak wyślesz wypowiedzenie, to przynajmniej otrzymasz 6 miesięcy gratis. Przy umowie na czas nieokreślony takiego rabatu nie będzie.

Edytowane przez Kane0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze swojego doświadczenia, że konsultant jest w stanie dużo zrobić aby nakłonić do podpisania aneksu lub wykupienia dodatkowego pakietu kanałów, więc nic mnie nie dziwi.

@Cp.go nie pisz mi, że tak nie jest skoro teściowi proponowali Evobox'a bez miesięcznego czynszu.

Edytowane przez Kane0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

za 3 miesiące kończy mi się kontrakt na L z dodatkami za 60 zł,

 

czy warto pozostać przy nieokreślonym czy jak inaczej, aby nie mieć podwyżki tego pakietu na 70 zł

 

czy potrzeba wysyłać wypowiedzenie ?

 

dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś info o końcu umowy w lipcu.

Czyli jak dobrze rozumiem, @Kane0 jeśli mam Pakiet M (30 zł) i usługa CatchUP i nPVR Start za 0zł, a proponują mi pakiet L, ale nie chcę nic zmieniać, to i tak muszę go wziąć, nawet gdybym chciał zostać na Pakiecie M za 30zł nawet kosztem gratisowych miesięcy?

Oczywiście wypowiedzenie bezwzględnie będzie wysłane.
Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyślesz wypowiedzenie czy pozostaniesz na okresie bezterminowym, to i tak zwiększa Tobie za pakiet M na 40 zł(zapewne masz odpowiedni wpis w umowie lub aneksie). Przede wszystkim konsultant nie może Ciebie zmusić do zwiększenia abo-to tylko jego fanaberia aby mieć większą premie za podpisany aneks.Jak nadal będzie się upierał, to po prostu się rozłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w kwocie 110 zł/mies mam takie warunki:

  • Pozostały okres obowiązywania umowy: 8 miesięcy
  • Pakiet podstawowy: Pakiet L
  • Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet DISNEY+, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO Max, Usługa Multiroom HD, Nagrywarka S, CUTV IP

Obecnie chcę przejść na dwie umowy (ze względu na moduł cam, który nie może być w MR), czy przy przedłużeniu tej umowy bez MR i dobrania drugiej umowy z modułem (może być też odwrotnie przedłużenie/migracja obecnej na moduł, a nowa na dekoder, wszystko zależy co byłoby korzystniejsze), ale druga umowa na pakiet minimum M.

 

Czy jest szansa aby przy wypowiedzeniu na obydwie umowy dostać 6 miesięcy gratis i jakiś dodatkowy bonus/rabat poza programem smartDOM (czyli -9 zł/mies) na druga umowę można uzyskać?  

 

Przechodził ktoś taką migrację? Bo jeszcze rozważam opcję, że przedłużam bez MR a moduł CAM z C+.

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...