Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, stan69 napisał(a):

Odsyłasz MR.

Trudno jest uzyskać 6 mies. darmowych skoro chcesz zejść z abo z 80 zł na 70 zł. Musisz coś dobrać.

A jeżeli dobiorę jakiś pakiet, to muszę go utrzymać do końca okresu? Chciałem jeszcze odpuścić HBO, czyli pozostawić tylko pakiet M i 1 mr. Zależy mi na anulowaniu tych 6 pozostałych miesięcy i ewentualny bonus 6 miesięcy gratis. Jak się nie uda to zrobię aneks i zrezygnuje z umowy i kupię jako nowy klient. Jest opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MalinowyMambo napisał(a):

 Jak się nie uda to zrobię aneks i zrezygnuje z umowy i kupię jako nowy klient. Jest opcja?

Zrezygnować możesz zawsze w ostateczności. Ja miałem pakiet L + Sport Max+ 2 MR. 8 miesięcy ( w ICOKu) przed końcem umowy wysłałem wypowiedzenie i odesłałem 2 MR na Łubinową. Gdy było 7 miesięcy ( w ICOK) do końca, zadzwoniłem do DUK z pytaniem  czy dekodery doszły. Ściągnęli ze stanu po jakimś tygodniu. Oczywiście propozycji przedłużeniowych z podniesieniem pakietu nie chciałem, bo interesowało mnie tylko zejście na pakiet M bez dodatków. Po dwóch odrzuconych propozycjach udało mi się zejść na pakiet M i otrzymać 6 miesięcy za 0 zł. Myślę że jeśli będziesz uparty, to dostaniesz pakiet M + 1 MR i darmowe 6 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie umowa przeszła już na czas nieokreślony.

 

Pakiet rodzinny HD + cinemax + Multiroom za 30 zł. Czyli pakiet jeszcze za króla świeczka :)

 

Jakie mam możliwości?

 

na sporcie nie zależy. Ten co dają Polsat Sport i extra i TVP sport styknie.

 

najbardziej więcej kanałów filmowych i przyrodniczo-naukowych. Bo wiadomo ze w tym rodzinnym teraz to wszystko poblokowane. Choć jest nadal kino Polska jak za starych czasów :)

 

Pozdrawiam dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bronek89 napisał(a):

Witam.

 

Obecnie umowa przeszła już na czas nieokreślony.

 

Pakiet rodzinny HD + cinemax + Multiroom za 30 zł. Czyli pakiet jeszcze za króla świeczka :)

 

Jakie mam możliwości?

Witam, napisz do mnie wiadomość prywatną, postaramy się pomóc w ofercie na przedłużenie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Za miesiąc kończy mi się okres podstawowy 24 m-cy umowy. Mam kilka pytań: Czy warto przejść na okres poza okres określony umowy? Co z ceną abonamentu? Wg zapisów jego cena wzrośnie o 10 zł, czy źle interpretuję zapis umowy? Na kanale 905 pisze też że za pakiety S: 30 zł na 24 m-c, potem 40 zł pakiet, M: 40 zł dla 24 m-c potem 50 zł/m-c i L: 70 zł potem 80 zł/m-c? Czy ktoś ma swoje doświadczenia w tym względzie?

 

Dzięki za drobne wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się okazało, że moja umowa ma trwać jeszcze rok, bo dołączyłem w formie aneksu Disney+.

 

@Cp.go:  Mój pakiet to Pakiet podstawowy: Pakiet L i usługi dodatkowe:

Pakiet DISNEY+, Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet VOD, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet Filmbox Premium

za 130 zł., aktualna cena około 160 zł.

 

Wszystko ogladamy na Sony 85 cali 🫡

 

Edytowane przez mss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Za 4 miesiące kończy mi się umowa

 

Aktualnie posiadam posiadam:
Pakiet L
Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet HBO HD HBO Max,
Usługa Multiroom HD,
Pakiet Polsat Sport Premium,
Pakiet Rozrywka HD,
Pakiet Eleven Sports HD

Płacę 115 zł

 

Na co mogę ewentualnie liczyć ? Chciałbym utrzymać to co mam + wymienić dekodery gdyż aktualny system multiroom z przekładaniem kart jest irytujący a karty powoli się wycierają :)
(umowa wypowiedziana przez ICOK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, konstantin997 napisał(a):

Na co mogę ewentualnie liczyć ? Chciałbym utrzymać to co mam + wymienić dekodery gdyż aktualny system multiroom z przekładaniem kart jest irytujący a karty powoli się wycierają :)
(umowa wypowiedziana przez ICOK)

W celu zapoznania się z ofertą na przedłużenie, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2023 o 09:23, mss napisał(a):

Wczoraj się okazało, że moja umowa ma trwać jeszcze rok, bo dołączyłem w formie aneksu Disney+.

 

@Cp.go:  Mój pakiet to Pakiet podstawowy: Pakiet L i usługi dodatkowe:

Pakiet DISNEY+, Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet VOD, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet Filmbox Premium

za 130 zł., aktualna cena około 160 zł.

 

 

Wczoraj okazuje się że ostatni miesiąc okresu podstawowego umowy to sierpień 2023.

 

W czasie rozmowy telefonicznej otrzymałem następującą ofertę: na mój pakiet kolejne 24 miesiące umowy:

= 3 miesiące bez opłat za całość oferty;

== 12 m-cy bez opłat za Disney+

=== po 12 m-cach opłata 28,99 zł

datkowe 2 kanały sportowe Canal+ 3 i 4 za 30 zł miesiąc w pakiecie Sport

cena w okresie podstawowym 158,99 zł, a po nim 168,99 zł

no i "nowy" dekoder za 1 zł polsat box 4K Lite (opisany w innym wątku na forum), który przecież nie ma możliwości nagrywania!!!

 

Tak więc jak dla mnie zostaję na starej umowie!

 

Edytowane przez mss
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam pakiet L + Cinemax + HBO (wraz z HBO MAX) + Filmbox.

Przez pierwszy rok opłata miesięczna wynosiła 50 zł, przez drugi rok opłata miesięczna wynosi 90 zł (czyli średnia 70 zł / ms).

Umowa do końca września br.

Na jakie warunki mogę liczyć po wypowiedzeniu umowy? Interesuje mnie ten sam pakiet.

Przy braku wypowiedzenia umowy i przejścia na czas nieokreślony opłata miesięczna będzie wynosiła 100 zł.

Edytowane przez jahve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...