Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od 6 lat jestem z Cyfrowym Polsatem. Od 2 lat mam pakiet L. Zgodziłem się na ofertę bez MR i bez Cinemax-ów (mimo, że dla nowych klientów były gratisowo przez 24 miesiące). Opłata od pierwszego miesiąca wynosiła 50zł. Nie było gratisowych miesięcy. Umowa kończy się dopiero w grudniu, ale Polsat Box już mnie SMS-owo zachęca do podpisania kolejnego przedłużenia. W obecnej umowie jest informacja, że po przejściu na czas nieokreślony cena wzrośnie do 60zł. Wypowiedzieć umowę? Jest szansa na zachowanie obecnej ceny? Co, gdybym chciał powiększyć ilość kanałów z oferty L o HBO i Cinemax-y? Dziękuję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Za kilka miesięcy konczy mi się umowa (z CP jestem już chyba ponad 10 lat ).

Mam pakiet L + multiroom + eleven sports.  Płacę za to 75 PLN.

W ostatnim czasie oba tv wymieniłem na takie ,które obsługują aplikację polsat box go 

i w zwiazku z tym mam do Was pytanie : Czy jest jakaś forma abonamentu ,która nie wymaga dekoderów polsatu przy podpisaniu umowy?

Czy może jedynym rozwiązaniem jest wzięcie któregoś z niższych abonamentów z dekoderem , dekoder schować do szafy , polsat ogladać za pomocą aplikacji ?

Sam już niewiele oglądam tv , głównie eurosport i polsat sport i na tych kanałach mi zależy.

eleven od momentu wycofania F1 nie interesuje mnie w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, oliho napisał(a):

Sam już niewiele oglądam tv , głównie eurosport i polsat sport i na tych kanałach mi zależy.

eleven od momentu wycofania F1 nie interesuje mnie w ogóle.

Może spróbuj z telewizją internetową ( pakiet komfortowy - 40 zł ), dekoder najtańszy dostaniesz za 1 zł i do szafy, a na TV masz do tego aplikację Polsat box go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za 6 miesięcy kończy mi się umowa na telewizję satelitarną. Płacę za to 105zł miesięczne.

Obecnie posiadam:

- Pakiet podstawowy: Pakiet L z Cinemax.

- Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD.

- Pakiet dodatkowy: Pakiet Filmbox Premium.

- Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD.

- Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO Max.

Ile teraz będę płacił przy przedłużeniu umowy, czy mogę dostać 6 miesięcy za darmo?

Jeśli zamieniłbym pakiet Eleven Sports HD na Disney+, jaka była by cena?

Wypowiedzenie wysłałem przez ICOK PolsatBOX.

Edytowane przez damiansat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wypowiedzenie złożone miesiąc temu. Teraz mam 7 miesięcy do końca. 

1. Czy dobrze rozumiem, że sensownie zaczynają dzwonić na 6 miesięcy przed końcem?

2. Czy w raz z mniejszą ilością miesięcy do końca oferty będą atrakcyjniejsze czy też cały czas takie same?

3. Czy w "negocjując" ewentualną nową umowę mogę zmieniać pakiety? Czy ma to jakieś znaczenie przy tzw. gratisach (np. D+)?

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koprywa napisał(a):

Cześć,

Wypowiedzenie złożone miesiąc temu. Teraz mam 7 miesięcy do końca. 

1. Czy dobrze rozumiem, że sensownie zaczynają dzwonić na 6 miesięcy przed końcem?

2. Czy w raz z mniejszą ilością miesięcy do końca oferty będą atrakcyjniejsze czy też cały czas takie same?

3. Czy w "negocjując" ewentualną nową umowę mogę zmieniać pakiety? Czy ma to jakieś znaczenie przy tzw. gratisach (np. D+)?

6 miesięcy przed końcem (7 miesięcy w ICOK) są najlepsze oferty i to się nie zmienia z malejącymi miesiącami, więc najlepiej się decydować od razu bo skraca Ci się poprzednia umowa o 6 płatnych miesięcy.

Najlepiej napisz PW do @Cp.go i on Ci odpowie szybko i konkretnie ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z końcem roku kończy mi się umowa. Obecnie płacę 110zł miesięczne.

Obecnie posiadam:

- Pakiet podstawowy: Pakiet L 

- Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD x2 

- Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD.

- Pakiet dodatkowy: Polsat Sport Premium.

- Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO Max.

Chciałbym przedłużyć umowę o te same pakiety z Disneyem+, czy przysługują mi 6 m-c darmowych, oraz zasadnicze pytanie ile będę płacił przy przedłużeniu umowy.

Wypowiedzenie wysłałem przez ICOK PolsatBOX.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam:
Pakiet Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, Polsat Sport Premium, Eleven Sports HD i multiroom na 1 dodatkowy dekoder
umowa kończy się 17.10.2023
płacę 85 zł / miesiąc

chcę:
Pakiet L, Pakiet Sport Max, Pakiet FilmBox, multiroom na 1 dodatkowy dekoder, wymienić obydwa dekodery na 4k lite

na jaką ofertę mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Obecnie posiadam:

pakiet M + hbo go + pakiet dzieci + 2 MR. Umowa jeszcze 8 miesięcy, ale chciałbym skorzystać z aneksu 7/6 miesięcy przed końcem i pozbyć się jednego MR. Jak to ogarnąć, aby załapać się na ofertę przedluzeniową i uzyskać 6 miesiecy darmowych? Rozumiem, że wypowiadam umowę 7 miesiecy przed końcem i odsyłam MR, tak?

Chcialbym pozostawić pakiet M + hbo + 1 MR.

Posiadam jeszcze internet, ale mam go w świetnej opcji cenowej, która jest na czas nieokreślony - tego ruszać nie chcę. Jak to ogarnąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pakiet podstawowy:

 

Pakiet L

 

Pakiety i usługi dodatkowe:

 

Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet VOD, Pakiet Filmbox Premium, Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet Rozrywka HD

 

 

 

Aktualnie 7miesiecy do końca umowy,  czy jest szansa bez wypowiedzenia umowy na 6miesiecy gratis i dodatkowo disney+ za 0zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kilkanaście dni temu pisałem o zbliżającym się końcu mojej umowy i pytałem o oferty.

Jestem już po. Podziękowania dla Cp.go. Pokazał i wyjaśnił.

Telefon z działu utrzymania klienta. Moje oczekiwania, kilka wyjaśnień z jednej i drugiej strony i umowa przedłużona.

Było: Pakiet L, Canal+ Sport3 i 4, Pakiet Filmbox Premium, Pakiet HBO HD HBO Max za 100 PLN.

Przedłużenie: 6 miesięcy za free, umowa na 24 miesiące, Pakiet L, Filmbox Premium, HBO HD HBO Max (z Cinemax), Eleven, D+ wszystko za 110 PLN od 7 miesiąca (podwyżka Pakietu L o 10 PLN).

Czyli to co było z zamianą Canal+ Sport3 i 4 na Eleven by CD dodał D+.

 

P.S. D+ dla mnie to totalna szmira. Nie ma tu nic!!! Zdecydowanie nie polecam... ale każdy ma swoje oczekiwania.

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MalinowyMambo napisał(a):

Rozumiem, że wypowiadam umowę 7 miesiecy przed końcem i odsyłam MR, tak?

Chcialbym pozostawić pakiet M + hbo + 1 MR

Odsyłasz MR.

Trudno jest uzyskać 6 mies. darmowych skoro chcesz zejść z abo z 80 zł na 70 zł. Musisz coś dobrać.

 

@blaugrana18Wypowiedzenie musi być złożone i dostaniesz 6 mies. za 0 zł, potem 140 miesięcznie, za to co masz, D+ za darmo na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...