Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam 5 miesięcy do końca umowy. Aktualna oferta to:

Pakiet podstawowy:

Pakiet Familijny Max HD

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Katalog treści online

Płacę 65zl.

Chciałbym zostać przy tym, co mam. Jest coś do ścięcia z tej ceny? Czy oferta w punkcie stacjonarnym będzie różniła się od tej po złożeniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

moja umowa FamMax + HBO + Eleven konczy sie (po 29 miesiacach) w lipcu...

Od sierpnia chcialbym jakas mniejsza umowe za 20-30 PLN plus PSP (??? PLN)...

Czy musze wczesniej zlozyc wymowienie (jesli tak to do kiedy), czy wystarczy, ze podjade wnp. w czerwcu do punktu i podpisze nowa umowe???

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie moja mama ma dostęp do pakietu rodzinny hd za 5 zł (taką cenę wywalczyłem dla niej przy przedłużeniu umowy 2 lata temu - wówczas miałem pakiet rodzinny hd + eleven za 30 zł). Ogląda namiętnie 2 kanały: Romanse HD i Nat Geo Wide. Oba kanały są obecne w nowej pakietyzacji w pakiecie za 60 zł. Do końca umowy zostało jej niespełna 5 m-cy. Za ile dostanie dostęp do tego pakietu w promocji? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dostałem dzisiaj list (taki papierowy...), w którym Polsat Box informuje mnie, że "warunki promocji w umowie kończą się w październiku".

 

Obecnie mam:

 

Familijny Max HD

Sport HD

Cinemax HD

Film HD

Polsat Sport Premium

OTG

Eleven Sports HD

 

Za 80 PLN.

 

W owym liście proponują pakiet L w cenie 60 PLN oraz Sport Max w cenie 30 PLN na 24 miesiące.

 

Dodatkowo jest napisane coś takiego:

 

"Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany, umowa będzie kontynuowana na obecnych warunkach tak długo, jak chcesz."

 

Czyli rozumiem, że gdy zakończą się warunki promocyjne, zgodnie z obecną umową będę płacić za to więcej niż 80 PLN, tak?

 

Zatem pytanie do Was czy jest możliwość przedłużenia w tej samej cenie co obecnie (bądź niższej rzecz jasna).

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, j_krk napisał:

1.Czyli rozumiem, że gdy zakończą się warunki promocyjne, zgodnie z obecną umową będę płacić za to więcej niż 80 PLN, tak?

 

2.Zatem pytanie do Was czy jest możliwość przedłużenia w tej samej cenie co obecnie (bądź niższej rzecz jasna).

1. NIE- choć w umowie może być że będzie drożej to nie doliczają nic- jak tak już mam

2.NIE- Jeśli chcesz dalej tak ciągnąć to nic nie rób, niczego nie wysyłaj nie wypowiadaj.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 16:02, mirkoz napisał:

Witam

 

Obecnie moja mama ma dostęp do pakietu rodzinny hd za 5 zł (taką cenę wywalczyłem dla niej przy przedłużeniu umowy 2 lata temu - wówczas miałem pakiet rodzinny hd + eleven za 30 zł). Ogląda namiętnie 2 kanały: Romanse HD i Nat Geo Wide. Oba kanały są obecne w nowej pakietyzacji w pakiecie za 60 zł. Do końca umowy zostało jej niespełna 5 m-cy. Za ile dostanie dostęp do tego pakietu w promocji? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Romanse są puszczone promocyjnie więc w każdej chwili może kanał zniknąć, a kanał Wild jest na stałe w Rodzinnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...