Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Flaga napisał:

Cp.go podpowiesz coś więcej niż Czerstwy ? 

Czy to naprawdę taki problem zalogować się i sprawdzić ceny?

 

5 godzin temu, arekqw napisał:

Pakiet Rodzinny 5zł

 

Umowa przeszła na czas nieokreślony i dalej jest 5zł

Ciekawe czy to loteria czy standard bo mam taka samą umowę i jakieś 6-5 miesiecy do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Polomaski napisał:

Witam, chciałbym złożyć wypowiedzenie w związku z "kanałem Lifetime". W tej chwili pakiet L + PSP z evobox PVR za 80zl. Co mógłbym max wyciągnąć z DUK? 

Ok po przeczytaniu kilku wcześniejszych wątków rozumiem że przy przedłużeniu w pierwszym roku 50zl a w kolejnym coś z konfiguracji L 60zł+Filmbox 10zł+HBO 20zł+PSP 10zł+Eleven 10zł+canal 20zl. Dobrze rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niedowiarek napisał:

Mam pytanie: od 6 miesiecy mam pakiet L oraz psp eleven i ekstraklasa (60zl +20+10+10), i zobaczylem, ze obecnie mozna miec psp,eleven,ekstraklasa w pakiecie za 30zl wiec wychodzi 90zl a nie 100zl,a wiec czy moge aneksowac umowe i czy od momenty tego aneksu mialbym tak samo 6 miesiecy wszytskie programy odblokowane a oplaty 1-12 za 45 zl, 13-24 po 90zl, zamiast obecnie 1-12 50, 13-24 100zl

Umowa podpisana, jak można nawet pomyśleć o takich rzeczach. Jeśli masz umowę z maja tego roku lub wcześniejszą to możesz tą umowę wypowiedzieć (wycofanie kanału Lifetime)

@Polomaskidobrze, tylko c+10 zł.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, stan69 napisał:

Umowa podpisana, jak można nawet pomyśleć o takich rzeczach. Jeśli masz umowę z maja tego roku lub wcześniejszą to możesz tą umowę wypowiedzieć (wycofanie kanału Lifetime).

No wlasnie mam z czerwca i juz mi sie nie nalezy wypowiedzenie, a ze mam pakiet L i kanaly sportowe w sumie za 40zl a na stronie jest teraz pakiet za 30zl to chce sie dowiedziec czy moge zrobic aneks zebym mial zobowiazania na 90zl a nie 100zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Od dawna nie śledzę tego wątku przez co wypadłem z obiegu i dla pewności pytam.

Obecnie posiadam jeszcze stary pakiet Familijny MAX HD+Film HD+Sport HD+Cinema HD+ On the Go płacę 60 zł.  Do końca umowy zostało 5 m-cy i na wypowiedzenie za lifetime też się łapię ...i teraz pytanie,  co można obecnie złożyć i za ile żeby mieć zbliżona zawartość? Czy tylko pakiet L 60zł +Filmbox 10zl + Cinemax 10zł w opcji 50x12+80×12, czy jest jeszcze jakaś inna możliwość aby płacić mniej i mieć to co poprzednio? Dodam jeszcze , że pakiety sportowe mnie nie interesują. 

 

Edytowane przez Jakaopcja1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Polomaski napisał:

Ok po przeczytaniu kilku wcześniejszych wątków rozumiem że przy przedłużeniu w pierwszym roku 50zl a w kolejnym coś z konfiguracji L 60zł+Filmbox 10zł+HBO 20zł+PSP 10zł+Eleven 10zł+canal 20zl. Dobrze rozumiem? 

Czy Filmbox jest do L obligatoryjny? Bo interesuje mnie tylko L+hbo+canal za 90zl 

2 minuty temu, Polomaski napisał:

Czy Filmbox jest do L obligatoryjny? Bo interesuje mnie tylko L+hbo+canal za 90zl 

I od czego zależy uzupełnienie do fulla na 6-msc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie rok 50 drugi rok 80 L psp canal plus. No i jak dokupisz np eleven czy tam filmboksy za 10 zł  to wtedy bedzie 6 miesiecy full pakiet 

14 minut temu, czerstwy napisał:

Tylko w umowie jest że na nieokreślonym jest niby 15 zeta. Co ewentualnie można dostać max jeśli chodzi o przedłużenie z Rodzinnego za 5 zeta na  powiedzmy S lub S+Eleven.

Jest ale nikomu nie podnosza. Nie spotkalem sie z tym jeszcze  

 

Jesli chidzi o oferte rok 10 zl drugi rok 30 

Samo S 10zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cp.go napisał:

To w takim razie rok 50 drugi rok 80 L psp canal plus. No i jak dokupisz np eleven czy tam filmboksy za 10 zł  to wtedy bedzie 6 miesiecy full pakiet 

Jest ale nikomu nie podnosza. Nie spotkalem sie z tym jeszcze  

 

Jesli chidzi o oferte rok 10 zl drugi rok 30 

Samo S 10zl 

Cp.go a L+canal+hbo za 90 możliwe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z kanałem LIFETIME chciałbym dowiedzieć się od Was jaka najlepsza jest umowa, bo wypadłem z obiegu trochę (a zatrzymałem się na 24/6 lub 15/3 :D )

 

Mam obecnie fulla z vod (bez xxx i psp). Są umowy na 12msc z gratisowymi miesiącami? Jaka NAJlepsza umowa byłaby na full pakiet (nawet 24msc)? Z tego co patrzę to:

L + sportMAX + HBO + FilmBox + Pakiet VOD 10zł wychodzi 130 zł + 10 zł za multiroomy czyli 140 zł miesięcznie przy standardzie.

 

 

Druga sprawa drugiego abonamentu.

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go posiadam za 60 zł + 20 zł za 3 multiroom.

Chciałbym utrzymać taki pakiecik więc co by trzeba było wziąć aby było w takiej cenie? Jaki pakiet i jaka promocja z DUK byłaby najlepsza? Czy idzie zejść do 5zł za dekoder multiroom?:)

Czy jest fajna opcja z wymianą dekoderów?

 

Dzięki wielkie :)

Edytowane przez kristof1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu kilku ostatnich stron tego wątku, zastanawiam się gdzie tu sens przedłużania czegokolwiek (mając stare niskie pakiety), jeśli się nie ma full pakietu.

  • 24 miesiące, krótszych umów nie ma.
  • miesięcy darmowych brak
  • cinemaxy i filmboxy nagle dodatkowo płatne wcale niemało

Poprawcie jeśli się mylę. Wybierając sam pakiet L płace 50zł cały czas. Nie ma żadnych darmowych miesięcy ani zniżek? Jest w tym już PBGO?

Czy w nowych pakietach płaci się nadal czynsz za dekoder ESI-88? (Tak, wiem, staroć. Lecz dotarty, zmodowany i działa lepiej niż nowsze modele)

Albo inaczej. Udało się komuś przedłużyć umowę z DUK na stare pakiety (FMax HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD+ON THE GO) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś potwierdzi. Teraz mam Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD +  Eleven Sports + PSP + 1 multiroom i płace za to 85 zł

 

Jeżeli dobrze rozumiem teraz odpowiednik w nowej pakietyzacji to dokładnie ta sama kwota, przy czym pierwszy rok to 50zł? W takiej konfiguracji nie ma też żadnego dodatkowego bonusu przez jakiś czas?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...