Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mrokW starych pakietach było tak, że oferta programowa ta sama a cena różniła się w zależności od otrzymanych ilości miesięcy darmowych. Teraz takich miesięcy w zasadzie nie ma. Są inne zależności, np oferta z DUK z pakietem PSP będzie 10 zł tańsza od oferty z infolinii, pierwszy multiroom będzie tańszy z pakietem L. Ktoś dostał 3 multiroomy za 15 zł (zamiast 25) bo umiał  "ugrać" dla siebie, itp.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 18:30, stan69 napisał:

@zawmenBędzie to samo, L+Filmbox+PSP+Eleven+1MR opłaty 12x50 i 12x95zł - oferta musi być z DUK, bo jak nie to PSP 20 zł. Gratisowo pełna oferta na pół roku.

 

 

Dzisiaj kontakt z DUK nie ma oferty gratisowej na pół roku (tzn. mogą włączyć na pierwsze 6m, ale za dodatkowe 5zł w drugim roku)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy się za pół roku. W tej chwili posiadam familijny max za 30zl umowa na 24mce była +3 MR więc razem płacę 50zl. 1. Czy jest możliwość rezygnacji z 1 MR i czy to się w ogóle opłaci? 2.Czy jest możliwość zamiany dekoderów na coś nowszego bo posiadam stare hd 3. Czy jest możliwość przedluzenia tej samej oferty żeby był jakiś gratis np 1mc pełna oferta czy zostawić i niech to przechodzi na czas nieokreslony? 4. Jeśli nie ma opcji przedluzenia tej samej oferty to czy coś nowego będzie w podobnej cenie ale z gratisowymi miesiącami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chrapulNie ma miesięcy gratisowych. Rezygnacja z MR, zamiana dekoderów tylko w czasie przedłużania umowy. Takich umów jaką masz już dawno nie ma. Gdybyś zdecydował się na pakiet L+2MR to opłata przez rok po 50 zł msc,  w drugim roku po 75 zł. Z pakietem M odpowiednio 12x20zł i 12x50zł. Z pakietem L gratisowo pełna oferta przez 6 msc, a z M dopełnienie do pakietu L przez 6 msc. Możesz pozostać z obecną umową na czas nieokreślony, chyba że zależy Ci na nowych dekoderach to ją wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były pakiet premium max,produkt rabatowany Smartdom,stary dekoder opłata 50 zł za miesiąc.Umowa na czas nieokreślony.Tel. w sprawie wymiany dekodera na evobox pvr,oferta z BOK opłata aktywacyjna za dekoder 49,6/25 i 18/75 + 5 miesięcznie za dekoder. Wiem, że nie ma już ofert obniżających o połowę ceny, ale czy można uzyskać korzystniejszą ofertę przy wypowiedzeniu umowy? Zależy mi na wymianie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 19.10.2021 o 20:57, stan69 napisał:

Zwiększyłeś abonament o 15 zł, wymagane 10 zł by dać pełną ofertę. Za 5 zł można, ciekawe...Zadzwoń sam, może lepiej trafisz.

A jak jest z wymianą dekodera na evo pvr? Jest czynsz za niego (5zł/miesięcznie) czy tylko płatność za wymianę 49zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni kończy mi się umowa; wypowiedzenie złożone; dziś telefon z Duk

obecnie za pakiet jak niżej płacę 120 zł (średnio przez 24m = 90zł)

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery) 

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

 

Propozycja jaką dostałem to przez 24m opłata 80 zł ale przy wyłączeniu pakietu Filmbox. Czyli wychodzi praktycznie to samo. A gość coś mówił o rekompensacie (jestem fanem piłki kopanej -utrata praw do ligi europy jako powód wypowiedzenia umowy) której ja nie widzę :) coś mogę do tego ugrać np pakiet full na 6m, dostęp do treści 4K czy eleven4? umówiłem się na tel wieczorem i chcę wiedzieć czy coś jeszcze mogę ugrać

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wczoraj wypowiedzenie (2mies)-dziś już pierwszy  tel  z duk.Obecnie Familijny Max hd , Cinemax, Sport, Film, Eleven Sports, 1xMR, razem 80zł .Chce max  zejść z ceny za abo . Pierwsza propozycja duk to: pakiet m,dzieci,eleven,hbo+go,1xMR za 12x20 +12x85=sr. 52,5 zł.Czy jest coś zbliżone programowo do tego co mam, ale w rozsądnej cenie ?,(min. to pakiet M +eleven .)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😀

Jestem kompletnie zielona w tym temacie, dlatego proszę o pomoc..

Rodzicom kończy się umowa CP za 2 miesiące - mają Pakiet Familijny Max HD i płacą 50 zł (+ SmartDom z 3 telefonów).

Została im przedstawiona oferta Pakietu L za 60 zł, ale woleliby zejść niżej do pakietu M za 30 zł (albo ewentualnie zostać przy starej ofercie za 50 zł).

I stąd moje pytanie, czy jest sens składania wypowiedzenia żeby wynegocjować pakiet za 30 zł (lub pozostanie w cenie 50 zł)?

Czy w takim przypadku SmartDom pozostanie jak jest, czy będzie później z tym problem?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Obecnie posiadam Pakiet Familijny Max HD, Opcja On The Go, multiroom x 1 szt w cenie 45 zł (umowa 24 mis - 3x0zł + 21x45 zł).

Kończy mi się za 2 mies, wypowiedzenie zaraz wyślę. 

Na co obecnie mogę liczyć w podobnej cenie?

Na czym ewentualnie mi zależy, to wymiana mulitiroom na nowszy model (bez konieczności przekładania kart), oraz dodanie jeszcze 1 szt multiroom.

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stan69 napisał:

@uyssyTeraz pakiet M + 2 MR za 50 zł płatne w drugim roku, w pierwszym po 20 zł. Na 6 mies.dopełnienie do pakietu L. Wymiana dekodera + drugi do Mr przy przedłużaniu umowy.

Tak teraz zobaczyłem i pakiet M to katastrofa pod kątem programów.

Brak dziecięcych, przyrodniczych i History, a przy familijnym max HD je posiadam.

Przy takiej konfiguracji to nie opłaca mi się jednak brać wcale.

 

A jak by w moim przypadku wyglądała sytuacja dla pakietu L i wymianie dekodera multiroom + dobranie jeszcze 1 multi?

 

  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...