Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta z przed chwili: obecnie mam Familijny Max + HBO + ELEVEN + PSP + multiroom

propozycja konsultanta: Pakiet L + HBO + ELEVEN + PSP + multiroom = 60zł 6msc + 120zł 18msc

 

wypada pakiet FILMBOX,

brak CatchUp i nPVR - extra płatne i wymiana dekoderów + 15zł za nPVR

 

obecnie mam evoboxPVR i jeśli chciałbym CatchUp muszę wymienić oba dekodery na evoboxLite lub evoboxHD

Edytowane przez gbartosz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, James88 napisał:

Witam, nie śledzę tematu na bieżąco więc proszę o wyrozumiałość.

Obecnie mam pakiet Familijny HD za 20zł/m.

Wg icok - 2 m. do końca umowy.

Propozycja - pakiet M - 30zl/m i  pierwsze pół roku za darmo.

Jest szansa na coś lepszego czy to max co mogą zaoferować?

To od Ciebie zależy czy chcesz mieć pakiet M za 22.50zl czy Familijny dalej za 20zl na czasie nieokreślonym. Jeśli lubisz sport to bierz M, jeśli nie to pozostań przy Familijnym. Chociaż Eurosporty są teraz daremne, tam kompletnie nic nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gbartosz83 napisał:

oferta z przed chwili: obecnie mam Familijny Max + HBO + ELEVEN + PSP + multiroom

propozycja konsultanta: Pakiet L + HBO + ELEVEN + PSP + multiroom = 60zł 6msc + 120zł 18msc

Ma być - 50zł 12msc + 120zł 12msc, w co oni grają, masz mieć 10 zł ulgi na pakiet podstawowy przez rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Złożyłem wypowiedzenie na początku miesiąca. Mój obecny pakiet to:

Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Katalog treści online - czyli wszystko poza PSP i Canal+. Opłata miesięczna 99.99 PLN. Umowa na czas nieokreślony. Evobox PVR.

 

Propozycja DUK - Pakiet L, Opcja OnTheGo, Katalog Online, Pakiet ElevenSports, Pakiet FilmBox, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Ekstraklasa, Pakiet HBO+ HBO GO  

Pakiet Promocyjny Pełna Oferta TV (automatyczna dezaktywacja po okresie -

promocyjnym) w cenie opłaty abonamentowej za Pakiet Podstawowy przez 6 okresów

rozliczeniowych

Pakiet Promocyjny Cinemax (automatyczna dezaktywacja po okresie podstawowym -

umowy) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 24 Okresy Rozliczeniowe

1-12 msc. - 50PLN

13-24 msc. - 130PLN

 

Średnio wychodzi 90PLN/msc., więc oferta jaką ma mój znajomy, ale po 2 latach muszę podpisać nową umowę, bo na czas nieokreślony będzie 140PLN/msc. bez Cinemax. 

Myślicie, że można coś więcej ugrać? Bardzo mnie kusi, żeby spróbować tym razem konkurencji (C+), ze względu na ciekawszą ofertę filmową... 🤔

Z góry dziękuję za podpowiedzi!

 

Edytowane przez MajkelOla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 12:54, stan69 napisał:

@Maciej LoretDokładnie tak, jak napisałeś. Cinemaxy z pak. M będą przez rok lub dwa za darmo, nie wiem dobrze. Czynszu w pierwszym roku nie płacisz, tylko w drugim, więc się 'rozbija" na dwa lata. Ale żeby go nie płacić to musiałbyś wymienić dekoder.

 

 

Witam,

 

bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Do tej pory miałem FamilijnyHD + dzierżawę Evoboxa PVR+ MR za 60zł. A dostałem pakiet M + dzierżawa EvoboxaPVR + MR + HBO + Filmboxy + Cinemaxy za 12x20 + 12x80 czyli 24x50 (a w perspektywie 12x20 + 6x80 co da średnio 18x40). Dodatkowo pełna oferta programowa na 6mies.

 

Pozdrawiam,

Maciej Loret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 12:54, stan69 napisał:

 

@perdosObniżyć abonament możesz za 2 mies. i umowa będzie 24/3 trzy miesiące pełnej oferty za 0 zł., a 21 mies.po 70 zł.

No to bez sensu obniżać. 3 miesiące za 0 i 15 miesięcy za 70 przy urwaniu ostatnich 6 miesięcy do tego konieczność opłacenia 2 miesięcy z obecnej umowy po 85 każdy to daje średnio 61 zł/miesiąc. A przy Pakiecie L+ELEVEN+MR+PSP 12x50 + 6x100 czyli średnio 66,67 zł/msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MajkelOlaOferta dobra, taniej nie będzie na teraz, a może wyjść taniej, jak będzie możliwość skrócenia tej umowy o 6 miesięcy. W Canal + chyba nie ma takiej możliwości. W CP korzystasz teraz z umów przedłużeniowych.

 

@perdosNo właśnie tak to wygląda, przy braniu tylko pakietu podstawowego z taką umowa (24/3) to wychodzi nawet korzystniej. Z pakietem L (nie M) nie schodzisz z abonamentem i jest tak jak obliczyłeś.

 

Ale zadzwonić do DUK zawsze warto.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@perdos pamiętaj, że masz jeszcze 3 opcję. Możesz skorzystać z oferty na pakiet M+PSP +Eleven +MR +HBO +Cienemax i OTG. 12 x20 i 12 x90. Średnia 55 zł a średnia z 18 miesięcy 43 złote. Taka oferta będzie juz teraz dostępna. Na pół roku dostęp do pakietu L.

A i prostując sprawę z obniżeniem abonamentu to aktualnie jest tylko dwa miesiące bez opłat z pełną ofertą a nie 3 jak było wcześniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@perdos pamiętaj, że masz jeszcze 3 opcję. Możesz skorzystać z oferty na pakiet M+PSP +Eleven +MR +HBO +Cienemax i OTG. 12 x20 i 12 x90. Średnia 55 zł a średnia z 18 miesięcy 43 złote. Taka oferta będzie juz teraz dostępna. Na pół roku dostęp do pakietu L.

A i prostując sprawę z obniżeniem abonamentu to aktualnie jest tylko dwa miesiące bez opłat z pełną ofertą a nie 3 jak było wcześniej. :)

Dzięki wielkie, o tym nie pomyślałem a ta opcja będzie idealna. Nie dość, że dojdzie HBO z HBO GO to jeszcze będzie dużo taniej :). Dalej zajmujesz się przedłużaniem umów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 26 czerwca będę mógł przedłużyć umowę na 6 msc przed końcem umowy. Mam pakiet rodzinny +Cinemax za 25zl. Chcę mieć ten pakiet taniej a jak się nie da to pakiet m. Ile mam płacić za te pakiety by mógł skorzystać 6 msc wyższy pakiet za darmo? 

Czy oprócz 6 msc wyższego pakietu za darmo to dodatkowe pakiety typu filmbox  tez są za darmo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



@perdos 
A i prostując sprawę z obniżeniem abonamentu to aktualnie jest tylko dwa miesiące bez opłat z pełną ofertą a nie 3 jak było wcześniej.


Poważnie 24/2 zamiast 24/3 tylko teraz zostało? Pierwszym chyba jesteś co o tym wspomina. Śledzę teraz bo sam jestem w sytuacji co chce obniżyć. Mam 7 miesięcy do końca i zasiałeś mi niepewność i konieczność kolejnych wyliczeń ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniu gwarantuje Ci, że masz info z pierwszej ręki. A co masz i na co chciałeś obniżyć? 
Mam premium max + eleven + HBO, do tego evobox pvr bez czynszu. W sumie 100 zł, było 24/6.
Chciałem zejść na M+eleven+HBO, za 60 zł, do wczoraj myślałem że 24/3 ;)
Nie boli mnie w sumie strata żadnego kanału przy zejściu do M, rzadko i tak coś oglądamy ze zwykłej TV. Zależy mi na HBO i sport w eleven i na otg czy jak to się teraz nazywa, żeby oglądać TV na PC czy komórce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniu no to przemysl jeszcze taką opcję. 

M+HBO +Cienemax +Eleven +PSP +Filmbox +(do wyboru pakiet dzieci lub rozrywka). Na pół roku dostęp do pakietu L. 

12x20 + 12x100 = średnia 60 zł 

A średnia z 18 miesięcy wychodzi 46 zl. I dodatkowo nie będziesz musiał czekać aż w ICOK pojawi siw 5 miesięcy żeby skorzystać z takiej oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stan69 napisał:

@lukasbabel2Pakiet M (12x20 + 12x30) i L na 6mies. powinien zadziałać. Pakiety dodatkowe nie są dodawane gratis.

 Ktoś pisał parę stron wcześniej że :

"@Maniu Natomiast by otrzymać dodatkowo pełną ofertę na pół roku trzeba abo podnieść.

@ManiuPrzy utrzymaniu ceny dodatkowy pakiet czy dwa na pół roku również się należą, ale nie pełna oferta. "

I teraz stan69 nie jestem pewien czy dadzą te pół  roku pakiet l czy coś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast by otrzymać dodatkowo pełną ofertę na pół roku trzeba abo podnieść."

-czyli tak jak mówicie minimum +10zl więcej za dodatkowy pakiet, to się zgadzam.

"Przy utrzymaniu ceny dodatkowy pakiet czy dwa na pół roku również się należą, ale nie pełna oferta."

- czy w tym przypadku mowicie tylko o pakiecie L , czy oprócz niego można dostać dodatkowo jakiś 1 pakiet np. filmbox tez na 6 msc za darmo?

 

Pytam bo chce skorzystać jak najwięcej w tej cenie.

Będę próbował coś ugrać, jak mi się uda to dam wam znać.

6 godzin temu, marcin7650 napisał:

Jest niezła oferta na wypowiedzeniu umowy: pakiet S przez 24 m za 10 PLN lub pakiet M przez 24 m za 20 PLN. Z tej drugiej opcji skorzystałem. 😉 

 

Pozdrawiam

Czy przy przedłużeniu wymieniałeś dekoder na inny, czy masz ten sam? Czy masz czynsz na dekoderze?

Pytam bo ja mam dekoder hd 5500s i nie wiem czy dostanę dekoder zamiast niego z dopłatą bądż czynszem.

Jakbym miał wymienić dekoder na inny to jaki wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...